آخرین: آلمان مورد بحث بیشتر شل شدن محدودیت

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در . جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—داعش یک میلیارد نفر معلول در میان سخت ترین ضربه COVID-19 همه گیر

—هند تعطیل مشروب مغازه در بمبئی

—غذاهای تایسون به بازگشایی کارخانه فرآوری گوشت خوک در آیووا که بسته شد با شیوع کروناویروس در میان کارگران است.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در نشست روز شنبه با استانداران این کشور 16 متحده به بحث در مورد شل شدن بیشتر محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با تعداد موارد جدید در آلمان به طور متوسط حدود 1000 در روزهای اخیر فشار برای استراحت قوانین بیشتر رشد کرده است. رهبران کسب و کار به طور خاص هشدار داده اند که اقتصاد می تواند رنج می برند آسیب طولانی مدت از این مستند است که نور در مقایسه با برخی از کشورهای دیگر اروپایی است.

رسانه های آلمان گزارش روز شنبه که پیش نویس یک طرح را به کشورهای اتاق قابل توجهی به بازگشایی تمام مدارس و هتل ها و رستوران ها اما نیاز به آنها را به سرکوب سریع در هر شیوع است.

Dpa خبرگزاری و هفته نامه اشپیگل گزارش داد که مقامات نیاز به reimpose محدودیت در هر شهرستان است که گزارش جدید 50 مورد در هر 100,000 نفر در هفته گذشته.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا ثبت کرده است 26 جدید کروناویروس موارد یک شبه عمدتا به دلیل COVID-19 خوشه در سیدنی خانه سالمندان و ملبورن کشتارگاه.

معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: روزانه افزایش بود بزرگتر شده و معمول در هفته های اخیر. قرار داده و او با اعتماد به نفس مقامات بهداشتی در حال سرعت گرفتن در بالای خوشه در Newmarch خانه در سیدنی و سرو گوشت در ملبورن.

مرگ و میر در خانه سالمندان رسیده است 16. شده اند وجود دارد 49 عفونت های مرتبط با کشتارگاه اما هیچ مرگ و میر.

دولت استرالیا قصد دارد تا اعلام کند در روز جمعه یک آرامش مستند قوانین برای به دست آوردن بیشتر مردم به کار می کنند.

استرالیا ثبت کرده بود 6,875 موارد و 97 مرگ و میر در جمعیت 25.5 میلیون نفر است. شده اند وجود دارد 688,000 ویروس در تست های انجام شده معادل یک آزمون برای هر 37 نفر.

___

پکن — دیزنی لند پارک در شانگهای خواهد بازگشایی مارس 11 تحت عنوان “افزایش سلامت و ایمنی اقدامات” این شرکت اعلام کرد.

تنها محدود حضور و غیاب اجازه خواهد داشت در ابتدا و بازدید کنندگان نیاز به رزرو بلیط و رزرو در پیشبرد. اجتماعی فاصله خواهد ماند در خطوط و امکانات در رستوران در سواری و سایر امکانات و مایع و ضد عفونی خواهد شد افزایش این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

با آب و هوای گرمتر و ویروس جدید مرگ و میر در حال سقوط به نزدیک صفر چین شده است به طور پیوسته دوباره, باز, پارک, موزه ها و مکان های توریستی مانند دیوار بزرگ چین و شهر ممنوعه, باستانی, مجموعه کاخ در پکن.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا نخست وزیر می گوید: ملکه الیزابت دوم است که خوشحال است که coronavirus است تعطیل استرالیا مسابقه اسب.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: پادشاه هر دو بریتانیا و استرالیا آغاز کرده بود یک تماس تلفنی شبانه به بحث در مورد این بیماری همه گیر استرالیا خشکسالی و استرالیا بازیابی از اخیر ویرانگر آتش سوزی.

موریسون گفت سیدنی رادیو 2GB: “او می داند خشکسالی مسائل و روستایی, مسائل واقعا خوب است و او بسیار علاقه مند در آن است. و او به خصوص خوشحال می دانیم که این مسابقات شد و هنوز هم در حال اجرا است.”

اسب و تازی مسابقه در میان چند ورزش برای ادامه در استرالیا پس از همه گیر مستند قوانین مانع از تجمع جرم و سفر غیر ضروری.

94 سال پادشاه صاحب و نژاد اسب مسابقه.

آتش سوزی در سراسر استرالیا خشکسالی زده جنوب شرقی در نیمکره جنوبی تابستان به کشته شدن حداقل 33 و تخریب بیش از 3000 خانه. (ویرایش شده)

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد آمریکا در جهان یک میلیارد نفر معلول در میان سخت ترین ضربه را COVID-19 بیماری همه گیر.

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک ویدئو و گزارش روز شنبه که coronavirus بحران آشکار است میزان محرومیت که بیشتر به حاشیه رانده شده از جامعه تجربه می کنند.

او گفت: این بیماری همه گیر است که تشدید نابرابری است که افراد معلول در حال حاضر چهره از جمله در فقر زندگی می کنند و تجربه بالاتر از میزان خشونت غفلت و سوء استفاده است و “تولید تهدید جدید است.”

اگر افراد معلول قرارداد COVID-19, اشاره به این حادثه تلخ گفت: “بسیاری از آنها احتمال بیشتری برای توسعه بیماری که ممکن است منجر به مرگ شود.”

او گفت: “سهم COVID-19 مربوط به مرگ و میر در مراقبت از خانه — که در آن افراد معلول در مقایسه با نسبت جمعیتی — محدوده از 19 درصد به شگفت آور 72 درصد است.”

در برخی از کشورها اشاره به این حادثه تلخ گفت: تصمیم گیری در سهمیه بندی مراقبت های بهداشتی مبتنی بر معیارهای تبعیض آمیز “مانند سن یا فرضیات در مورد کیفیت یا ارزش زندگی بر اساس ناتوانی است.”

“ما نمی توانیم اجازه این, ادامه,” او گفت:. “ما باید تضمین حقوق برابر افراد معلول برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی و زندگی-روش های صرفه جویی در طول بیماری همه گیر.”

___

واترلو, آیووا — Tyson Foods آغاز خواهد شد محدود عملیات پنج شنبه از خود گوشت خوک پردازش گیاه در واترلو بیش از دو هفته پس از بسته شدن این مرکز به دلیل شیوع کروناویروس در میان کارگران این شرکت اعلام کرد.

تایسون گفت: کارگران دعوت شده به تور گیاه پنج شنبه برای دیدن افزایش اقدامات ایمنی و اجتماعی فاصله روش که اجرا شده اند. کارخانه بسته بوده است مارس 22 و آیووا بخش عمومی

سلامت گزارش 444 کارگران آزمایش مثبت برای ویروس. این گیاه در آرکانزاس بر اساس تایسون بزرگترین خوک پردازش عملیات با توانایی پردازش 19,500 خوک در هر روز. که حساب برای 3.9 درصد از آمریکایی گوشت خوک ظرفیت پردازش با توجه به ملی خوک هیئت مدیره.

همه کسانی که به بازگشت به کار شده اند تست شده برای COVID-19 بیماری سربار توسط ویروس این شرکت اعلام کرد. کسانی که تست مثبت باقی خواهد ماند مرخصی استعلاجی تا زمانی که آنها می توانند به کار بازگردند.

___

دهلی نو — هند مقامات تصمیم به تعطیل کردن مغازه مشروب در بمبئی هند سرمایه مالی است که بدترین ضربه coronavirus همه گیر بعد از پلیس پیدا کردم آن را بسیار دشوار است برای کنترل جمعیت فزاینده در vends در طول دو روز گذشته.

شهرداری کمیسر Praveen Pardeshi در سفارش اواخر روز سه شنبه گفت که تنها مواد غذایی و داروخانه ها خواهد بود و اجازه داده بود باز در بمبئی است که مبارزه با یک سرعت در حال افزایش تعداد coronavirus موارد است.

بمبئی در حال حاضر حدود 10000 موارد مثبت و 387 مرگ و میر. به طور متوسط در آن اخذ شده بیش از 400 مورد در هر روز است.

بعد از مستند محدودیت بودند کاسته در هند در روز دوشنبه هزاران نفر تبدیل شده تا در فروشگاه های مشروبات الکلی در سراسر کشور بدون زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل. این چراغ مقامات به تعطیل بسیاری از مشروب مغازه ها. در برخی از مکان های پلیس مجبور به توسل به باتوم-شارژ برای متفرق کردن جمعیت.

مقامات در هند سرمایه تحمیل یک مالیات ویژه از 70% در مشروب خرید روز سه شنبه برای منصرف کردن بزرگ مجالس تشنه مصرف کنندگان در فروشگاه. مالیات جدید است که به نام “ویژه تاج هزینه.”

هند در مجموع موارد مثبت لمس کرده اند 46,711 با 13,161 بهبود و 1,583 مرگ و میر با توجه به هند وزارت بهداشت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر