نیویورک مترو تعطیل برای تمیز کردن ویروس

نیویورک (AP) — شهر نیویورک مترو سیستم رفت و سکوت در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک طرح به طور معمول round-the-clock سیستم به تعطیل برای آموزش تمیز کردن.

این قطار که در حال اجرا در یک برنامه کاهش از اواخر ماه مارس در حال حاضر به متوقف شود از 1 صبح تا 5 صبح هر روز.

افسران پلیس همراهی مردم از بروکلین جزیره ادم ساده لوح ایستگاه پایان خط برای چند قطار و به آنها گفت: آنها را به هیئت مدیره اتوبوس برای رسیدن به مقصد خود را. پاک کننده حمل بطری سفید کننده و سپس سوار قطار.

کمتر قطار در حال اجرا در ساعات شب به هر حال اما خاموش کردن اجازه می دهد تا به صورت روزانه شستشو و برای کارگران شهرستان به حرکت افراد بی خانمان شده اند که بیشتر قابل رویت در مترو اتومبیل در طول coronavirus.

اداره پلیس نیویورک اختصاص داده است بیش از 1000 افسران به امن بسیاری از سیستم 472 ایستگاه به کمتر از 200 می تواند جسمی قفل شده است.

تیم توسعه از افسران و پرستاران در حال ارسال به 29 پایان خط ایستگاه برای بر انگیختن افراد بی خانمان از قطار که رهبری از خدمات برای تمیز کردن رئیس گروه ترنس موناهان روز سه شنبه گفت.

بسیاری از مردم در جزیره ادم ساده لوح ایستگاه اوایل روز شنبه به نظر می رسد به بی خانمان ها هر چند یک مرد اصرار داشت او شد و پرسید: افسران چگونه او برای رسیدن به خانه اش در برانکس.

شهر نیویورک به طور معمول کشور را به شلوغ ترین سیستم حمل و نقل عمومی با یک هفته ridership بیش از 5 میلیون نفر است. اما تاثیر coronavirus و مردم ماندن در خانه بوده است شدید با کلی جرم حمل و استفاده از حذف بیش از 90% در چند هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>