صلح درونی: فلسفه جنگ ستارگان (+جایزه Yoda نقل قول)

“درخشان موجودات ما نه نفت خام این ماده است.” — Yoda

آن را به خوبی شناخته شده است که فیلمساز جورج لوکاس بود به شدت تحت تاثیر آموزه های بودایی. از این رو آن را بیش از حد تعجب آور است که Star Wars حق رای قوی جریان پنهانی بودایی و تائو معنویت.

حکمت Yoda

“اندازه مهم نیست. به من نگاه کن. قاضی من اندازه شما انجام دهد؟” — Yoda

با توجه به lifehacker.com: “این یک موضوع ثابت است که اجرا می شود در سراسر حماسه است. که به ظاهر کوچکتر و حتی ضعیف تر به دنبال مخالفان می تواند درهم شکستن دشمنان خود را با استفاده از قدرت و یا استراتژی است که راه رفتن فراتر از زور است.”

Yoda یکی از مهم ترین آمار و ارقام در این فیلم حق رای دادن. خود را شناسایی و آموزه های اعتصاب شباهت آشکار با بودایی و رواقی تم. به عنوان رئیس جدی شورای عقل او نازل شده است در آموزش های خود را از لوک اسکای واکر در سه گانه اصلی و Anakin Skywalker در لذت ببر.

جدی شکل یک شبه ارتش سازمان است که در عمل از طریق یک کد دقیق از حفظ صلح در جهان است. از طریق سال ها بسیاری از آموزش دقیق و مدیتیشن و تمرینات ذهنی آنها آموخته اند که به خوب بکار بردن “زور” است که توضیح داده شود عالی متافیزیکی قدرت در حال حاضر همه چیز در جهان است.

(Image: Screenshot / YouTube)

جدی رعایت یک کد دقیق و اختصاص داده شده به حفظ صلح در جهان است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این است که بسیار شبیه به ژاپنی مفهوم “کی” را به عنوان به خوبی به عنوان چینی مفهوم “چی.” D. T. Suzuki تعریف “کی” (気) به عنوان “چیزی غیر محسوس, محسوس, است که حاکم کل جهان است. در یکی از حس آن مربوط به روح است و نفس را از آسمان و زمین است.” (sivanaspirit.com)

در اینجا ما به بحث در مورد برخی از مفاهیم معنوی است که شخصیت Yoda کاربران در سراسر فیلم.

تمرین جدا شدن

“سمت تاریک ابرها همه چیز. غیر ممکن است برای دیدن آینده است.” — Yoda

در داستان Anakin Skywalker در عشق می افتد با ملکه Padme. این داستان به شکل چلیپا موضوع چگونه دلبستگی منجر به بدبختی و در نهایت نابودی است. جدی فرهنگ منع همه انواع دلبستگی از جمله عشق رمانتیک. اعتقاد بر این است که مخل به هدف جدی قبیله است که برای رسیدن به صلح است. اگر چه او یکی از قوی ترین جدی رزمندگان Anakin در تلاش برای کنترل احساسات خود را برای Padme. او متصل می شود به این مفهوم است که او نمی تواند جدا از او و تمام تمرکز بر روی حصول اطمینان از این کار در نهایت منجر به عبور بیش از به سمت تاریک. Yoda می آموزد که چگونه مهم آن است که برای آموزش ذهن به اجازه رفتن از همه چیز شما در حال ترس از دست دادن. در تدریس خود از چه دلبستگی منجر به حسادت “سایه حرص و آز” بسیار نزدیک متصل به آموزه های بودایی.

تاریکی از ترس

“هنگامی که شما نگاه کنید در سمت تاریک مراقب باشید شما باید برای سمت تاریک به نظر می رسد.” — Yoda

یکی دیگر از فلسفه است که Yoda لمس در مفهوم چگونه بودن, به رهبری, ترس بسیار شبیه بودن کور. در این فیلم ما می بینیم که Anakin نتواند برای رسیدن به پتانسیل خود را از آنجا که او قادر به ماندن در حال حاضر. او تثبیت شده بر روی کنترل از آینده و ترس از جدا شدن از فرد او متصل به Padme. این تکامل می یابد به خشم تبدیل می شود که به نفرت و در نتیجه خود را بی پایان درد و رنج که مصرف او.

(Image: Screenshot / YouTube)

Anakin ترس تکامل می یابد به خشم تبدیل می شود که به نفرت و در نتیجه خود را بی پایان درد و رنج که مصرف او. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این ترس است که عمیقا متصل به خود آسیب زا در دوران کودکی زمانی که او یک برده و پس از آن مرگ مادر خود را. ما بسیار متفاوت از Anakin. ما اجازه می دهد که گذشته و آینده به کنترل زندگی ما و قادر به لذت بردن از در حال حاضر. حال همه ما نیاز به تمرکز بر روی منجر به یک مولد و زندگی شاد. آسان تر از انجام گفت ،

هنگامی که ما ترس و یا قهر ما اجازه می دهد دیگران به ما کنترل از طریق این احساسات منفی. آن را بسیار آسان تر برای کسی که با یک دستور کار برای دستکاری در ما ترس و استفاده از آن به نفع خود است. این است که چرا جدی راه زندگی است که در مورد نگه داشتن این احساسات در خلیج طریق مدیتیشن و نگهداری سالم و روان.

داستان جنگ ستارگان ممکن است ساختگی اما عقل تبلیغ از طریق شخصیت های مانند Yoda است عمیق. این باعث می شود ما متوجه است که ما ممکن است تکامل یافته اند فوق العاده به عنوان یک نژاد اما اگر ما تمرین خویشتن داری و فقط اجازه می دهد تا ما ترس و خشم به کنترل ما در آینده ممکن است در واقع تبدیل به کابوس ما آن را تصور می شود.

“به طور جدی به چهره حقیقت را انتخاب کنید. به نور یا تاریکی Padawan. یک شمع یا شب.” — Yoda

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

چرا اعتقاد به خدا بسیار مهم است برای دولت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر