چگونه ویتنام موفق به رام کردن CCP ویروس

ویتنام سهام 1,280-کیلومتر مرز مشترک با چین است. با CPP coronavirus در حال اجرا شایع در کشور همسایه شما انتظار می رود ویتنام نیز به شدت رنج می برند. اما با کمال تعجب ویتنام تنها ثبت شده حدود 270 مورد از عفونت است که بیش از حد با صفر و میر. پس چگونه است که یک کشور با حداقل منابع موفق به محدود کردن این بیماری همه گیر هنگامی که کشورهای بسیار توسعه یافته تر با منابع قابل توجه را در اختیار خود, تلاش برای مهار CCP virus

ویتنام موفقیت

موفقیت ویتنام را می توان به سریع و دقیق اقدامات تصویب شده توسط دولت است. این کشور را آزمایش کرده است بیش از 210,000 مردم است. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک شماره که با توجه به آن 95 میلیون جمعیت. با این حال این کشور 791 آزمون برای هر تایید coronavirus مورد یکی از بالاترین در جهان گرفتی دوم-رتبه تایوان است که فقط انجام می شود 140 آزمون برای هر آلوده مورد. در اوایل ماه آوریل زمانی که ویتنام تنها 250 مورد از عفونت های کشور قرار داده بود تقریبا 45,000 مردم در قرنطینه در دولت امکانات.

حق را از ماه فوریه دولت تصویب مستندات در مناطق آن را به حال شناخته شده به عنوان به طور بالقوه خطرناک است. بازرسی راه اندازی شد برای محدود کردن جنبش مردم از این مناطق در معرض خطر. مدارس بسته شده اند و از ماه فوریه است که اجتناب از هر گونه گسترش coronavirus در میان کودکان است. روستاهای با جمعیت 100000 نفر حصار فقط به خاطر تنها یک مورد از عفونت کشف شد. ویتنام همچنین اعتبار کم هزینه تست کیت (به قیمت 25 دلار در هر) که می تواند به ارائه نتایج در تنها 90 دقیقه است. این کیت تمام شد تولید در کشور در یک جای پای جنگ.

ویتنام در زمان سریع اقدام به محدود کردن این ویروس به جای اتخاذ یک صبر کن و تماشا سیاست. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دولت نیز برانگیخته ناسیونالیسم تشریح CCP virus به عنوان یک دشمن خارجی و دعوت از مردم برای متحد برای شکست دادن این بیماری همه گیر. کمپین تولید نتایج مثبت به عنوان بسیاری از مردم در زمان بیماری همه گیر به طور جدی به ویژه پس از بحران سارس در سال 2003 بود که هنوز هم تازه در ذهن همه را. در یک بررسی انجام شده در 45 کشور که در آن از مردم خواسته شد برای رای دادن به دولت خود در پاسخ به این ویروس تقریبا 62 درصد از پاسخ دهندگان از ویتنام گفت که دولت انجام شد “مقدار حق.” این بالاترین امتیاز ضرب و شتم و حتی کشورهایی مثل کره جنوبی و سنگاپور.

باید منصفانه به کشورهای دیگر اقدامات مانند فشرده, تست مستندات و…. چیزی است که آنها نیز اجرا شده است. اما چه چیزی باعث ویتنام ایستادگی است که آنها شده اند بسیار سخت با این چیزها از زمانی که عفونت کروناویروس آغاز شده که گزارش شده در چین. در این مورد ویتنام شبیه به تایوان به این معنا که آنها در زمان اقدام سریع و را انتخاب کنید به “صبر کنید و تماشا” برای دیدن چه اتفاقی خواهد افتاد. کشورهایی که در زمان بیش از حد طولانی برای اعلام مستندات و انجام جرم آزمون هستند که درد و رنج بزرگترین و با توجه به CCP ویروس.

هر چند برخی از ابراز شک و تردید که آیا دولت داده ها در عفونت و مرگ و میر قابل اعتماد هستند وجود ندارد و اثبات جامد به چنین نگرانی. “اگر وجود دارد در حال انجام و گزارش نشده و یا مورد بی توجهی قرار گرفته جامعه انتقال ما را دیده می شود بیماران در بیمارستان ما. ما نه” مرد Thwaites, مدیر دانشگاه آکسفورد در تحقیقات بالینی واحد در شهر هو چی مین گفت: به سلامت. در مکان هایی مانند هانوی خانه های مراسم تشییع جنازه را گزارش نشده است هر گونه افزایش در مرگ و میر که بیشتر می افزاید: به اعتبار دولت داده است.

سنگاپور سردرد

در حالی که ویتنام یک مثال درخشان از آسیای جنوب شرقی کشور با موفقیت نگه داشتن CCP coronavirus در خلیج, همه چیز در سنگاپور هستند نه به دنبال خوب است. در واقع سنگاپور یکی از آسیب دیده ترین کشورهای آسیای جنوب شرقی با بیش از 17,000 موارد است. برای هر 1 میلیون نفر وجود دارد 2,923 موارد آلوده است که نه تنها کمترین تعداد در جنوب شرقی آسیا, اما آن را به کمترین تعداد در آسیا بود. (چینی اعداد هنوز به تایید)

سنگاپور یکی از کشورهای آسیب دیده در جنوب شرقی آسیا با توجه به CCP coronavirus بیماری همه گیر. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

یکی از دلایل اصلی بالا مانند عفونت نرخ است گفت: به آن فقیر مهاجر کلاس زندگی می کنند که در شرایط اسفناک. بسیاری از این مهاجران از کشورهایی مانند بنگلادش و هند زندگی می کنند در مناطق پرجمعیت است که هیچ شانسی برای عمل اجتماعی فاصله. برخی از اتاق ها حتی 30 نفر از کهنه در آنها است. چان چون آواز خواندن و تجارت وزیر صنعت هشدار داد که دولت شهر خواهد شد به احتمال بسیار زیاد دیدن نسبتا تند کاهش در تولید ناخالص داخلی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

مستند: چه محدودیت های دیگر ما نیاز به تحمل ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر