در اواسط ماه مارس, Netflix, سهام و تجارت بود که در حدود US$300. کشور به تازگی آغاز شده و در نظر گرفتن اقدامات جدی مانند مستندات برای محدود کردن گسترش CCP coronavirus. فقط در حدود 6 هفته قیمت سهم از Netflix بکشد تا رسید به بیش از US$400 با تشکر از میلیون ها نفر از مردم در حال محدود به خانه های خود. در حالی که این افزایش تقاضا افزایش قیمت سهام این پرسش که آیا قیمت سهم باقی خواهد ماند و در این مقادیر پس از شیوع ویروس تحت کنترل در آورده است.

Netflix تقاضا

آینده از Netflix تنها می تواند درک تفکر در مورد کوتاه مدت و طولانی مدت تصاویر. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که سهم ارزش فعلی افزایش خواهد یافت و یا حداقل باقی می ماند در سطح بالا در کوتاه مدت را کاهش یا حداقل جلوگیری از افزایش بیش از بلند مدت. پس از همه, هنگامی که دولت سهولت مستند محدودیت و مردم شروع به کار آنها در حال رفتن به صرف زمان بیش از حد در Netflix بکشد. به این ترتیب, همه اضافی مشترکان Netflix به دست آورده در طول این دوره به احتمال زیاد خواهد شد رها.

در طول ماه های ژانویه-مارس دوره در این سال Netflix به دست آورد 15.77 میلیون پرداخت می شود مشترکان در سطح جهان است که در دو شکل این شرکت انتظار بود. رکورد بیشترین ها در یک چهارم شد و در سال 2019 زمانی که این شرکت اضافه شده 9.6 میلیون مشترکان پرداخت می شود. در دو ماه اولیه مشترک رشد مشابه که از دو سال گذشته. اما, مارس دیدم یک دست انداز در علامت یو پی اس. Reed Hastings اجرایی Netflix اعتراف کرد که پرداخت اشتراک خواهد شد سرد کردن در چند بعد چهارم. این شرکت احتمالا نمی خواهید سرمایه گذاران به غلط انتظارات در مورد رشد است که می تواند در نهایت آسیب رساندن قیمت سهم به شدت.

(Image: Screenshot / YouTube)

Netflix به دست آورد دو عدد از انتظار مشترکین در طول ماه های ژانویه-مارس با تشکر از مستندات در سراسر جهان. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اکثر کارشناسان پیش بینی پرداخت مشترکین و درآمد برای نشان دادن عملکرد قوی حداقل برای سه ماهه منتهی به ماه ژوئن است. در حرکت نزولی, تقریبا تمام Netflix تولیدات تعطیل شده اند با توجه به شیوع ویروس. این شرکت تنها دارای مطالب تازه برای چند ماه آینده و پس از آن احتمال وجود خواهد داشت یک سقوط در نسخه های جدید برای برخی از زمان. این می تواند به اثبات خطرناک برای Netflix بکشد از مشتریان ممکن است در نهایت تعویض به دیگر خدمات جریان در جستجوی مطالب جدید.

لورا مارتین یک تحلیلگر در Needham معتقد است که Roku را فراهم می کند فرصتی بهتر از Netflix در طول COVID-19 شیوع با توجه به تفاوت در مدل های کسب و کار. “هر چند ساعت جریان در حال رشد در طول COVID-19 ما ترجیح می دهند Roku Inc… که دارای حجم مبتنی بر مدل درآمد (به عنوان مثال تبلیغات CPMs) بر اساس مشاهده زمان به جای NFLX (Netflix) که به اتهام همان قیمت بدون در نظر گرفتن ساعت بازدید,” او گفت: همانطور که در گزارش دیده بان بازار. در مارس 16, سهام Roku شد و در حدود US$63. آوریل 24, این حال تقریبا دو برابر شد و به US$124 هر سهم.

بازگشایی تئاتر

بر خلاف Netflix و دیگر خدمات جریان وضعیت سینما شده است ملال انگیز. آنها باقی مانده بسته در میان بیشتر امیدوار کننده گیشه فصل از سال است. حتی اگر تئاتر بازگشایی بیش از چند هفته آینده صاحبان نگران هستند که مردم ممکن است نه پر کردن صندلی به عنوان آنها معمولا به دلیل ترس از COVID-19. برخی از پیش بینی کسب و کار falloff برای ادامه تا پایان Q3.

(Image: Screenshot / YouTube)

حتی اگر تئاتر بازگشایی بیش از چند هفته آینده صاحبان نگران هستند که مردم ممکن است نه پر کردن صندلی به عنوان آنها معمولا به دلیل ترس از COVID-19. (تصویر: Screenshot / YouTube)

شرکت کنندگان در حال حاضر مشغول تلاش برای امن محرک بودجه به منظور نگه داشتن کسب و کار خود را شناور. امریکا بزرگترین تئاتر زنجیره AMC پیش بینی بازگشایی تنها در اواخر ماه ژوئن در حالی که Cinemark تئاتر زنجیره ای معتقد است که آن را بازگشایی ژوئیه 1. مدیر تحسین کریستوفر نولان جدید فیلم بزرگ بودجه انتظار می رود که منتشر شده جولای 17. صاحبان امیدوار هستند که آن را به جلو و در کافی بینندگان و خدمت به عنوان ماشه برای عادی سازی تئاتر بازدیدکننده داشته است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

صلح درونی: فلسفه جنگ ستارگان (+جایزه Yoda نقل قول)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de