چارلز دیویس می پیوندد CBS به عنوان بخشی از آن از شماره 2 NFL خدمه

توسط جو REEDY

چارلز دیویس در حال حرکت است از Fox Sports غرفه به فردا. این شبکه اعلام کرد که روز سه شنبه دیویس خواهد بود یک تحلیلگر برای آن NFL پوشش و کمک به پوشش فوتبال در CBS Sports Network.

دیویس ملحق خواهد شد گوینده ایان عقاب و خبرنگار اوان Washburn در CBS’ شماره 2 NFL خدمه. او جایگزین دن Fouts بود که حفظ توسط شبکه. دیویس پیوست فاکس در سال 2006 بوده و تحلیلگر در آن شماره 2 تیم NFL گذشته پنج فصل است.

“از آن شده است یک معامله از یک سفر,” دیویس گفت:. “این است که یاد شبکه. من در ایالت نیویورک تماشای CBS و من هیجان زده برای به دست آوردن فرصت برای پیوستن به این خانواده است.”

دیویس و عقاب هستند به احتمال زیاد به تماس حداقل یک بازی حذفی در این فصل است. فردا باید دو بازی بر روی کارت های آخر هفته به عنوان بخشی از گسترش برگشتی

CBS Sports رئیس McManus در بیانیه ای گفت که جفت شدن Davis با عقاب را تقویت شبکه های فهرست.

“من تحسین چارلز به عنوان یکی از بهترین NFL تحلیلگران در هوا گفت:” McManus. “ما هیجان زده به عضویت CBS ورزشی و تقویت ما در حال حاضر و با استعداد NFL ON CBS پخش تیم … و ما به دنبال به جلو به این تیم یکی از بهترین تلویزیون است.”

بزرگترین تغییر برای دیویس است که بیشتر از خود بازی تکالیف را با کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم پس از بلند بودن ریشه در NFC.

“این یک زمان هیجان انگیز برای کنفرانس. شما باید کانزاس سیتی به عنوان قهرمان دفاع بالتیمور به لیگ MVP (Lamar جکسون) و تماشای چگونه انگلستان را انتقال خواهد بود یک داستان بزرگ” دیویس گفت:.

NFL خواهد شد اعلام برنامه پنجشنبه شب اما البته آن را منوط به تغییر با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

انتظار می رود که دیویس را ادامه خواهد داد به باقی می ماند یک مشارکت کننده در NFL Network. او شده است یک بخشی از آن را پوشش ارشد کاسه و سراغ ترکیب به عنوان به خوبی به عنوان کمک در طول پیش نویس آخر هفته.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر