آسیا امروز: هند موارد سنبله با چنای بازار خوشه

دهلی نو (AP) — مقامات بهداشت در حال عجله برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در هند در جنوب شهر چنای که در آن یک خوشه شناخته شده در میان مردم در یکی از بزرگترین بازارهای میوه و سبزیجات و گل.

مشغول Koyambedu بازار با 500 مغازه های گسترش بیش از 250 هکتار است که مرکزی برای تامین مواد غذایی و زنجیره ای در تامیل نادو و کشورهای همسایه. آن باقی مانده بود باز از طریق هند در سراسر کشور مستند و صدها نفر از معامله گران بازدید به طور منظم تا زمانی که بازار بسته شد در روز دوشنبه پس از ویروسی خوشه شناسایی شد.

برخی از 7000 نفر متصل به بازار می شد پیش بینی کرد و قرنطینه, J. Radhakrishnan این گره افسر COVID-19 در چنای آسوشیتدپرس گفت اواخر روز سه شنبه.

یک لیست از کسانی که به طور بالقوه آلوده به اشتراک گذاشته شده با مناطق دیگر از آنجا که بسیاری از مردم در معرض این ویروس در حال بازگشت به خانه های خود در مناطق مختلف در منطقه Radhakrishnan گفت. “بسیاری از آنها شده اند قرنطینه” او گفت:.

چنای در حال حاضر 2,008 فتح کرد گرفته شد موارد با 545 از آنها شناسایی شده در دو روز. تامیل نادو تایید کرده است 4,058 موارد و بسیاری از تازه آن موارد مربوط به بازار و دولت در بیانیه ای گفت.

Radhakrishnan گفت: دولت “به شدت” آزمون ها را امتحان کنید و اطمینان حاصل شود که مشتریان که بازدیدکننده داشته است به بازار شده بود با ردیابی سلامت عمومی و ماشین آلات و نیز شناسایی شود.

بازار خوشه کمک به هند بزرگترین واحد-روز افزایش عفونت ویروس هنوز 3,900 موارد و 195 مرگ و میر ناشی از COVID-19. این اعداد و ارقام گزارش روز شنبه آورده هند در مجموع به بیش از 46,000 موارد در همه و بیش از 1500 مرده است. وزارت بهداشت نسبت به سنبله به گزارش تاخیر توسط دولت های ایالتی اما کارشناسان باقی می ماند نگران است.

آنها اعتباری سخت شش هفته مستند با دادن هند زمان برای آماده سازی و بیمارستان و تجهیزات و پرسنل و به سطح شیب دار تا, تست, اما آنها هنوز هم تعجب می کنم اگر آن را به اندازه کافی خواهد بود برای جلوگیری از فاجعه بزرگ در کشور محدود به مراقبت های پزشکی و تعداد زیادی از فقرا در میان آن 1.3 میلیارد نفر است.

دولت کاسته مستند روز دوشنبه اجازه می دهد برخی از جنبش ها و کسب و کار به رزومه در مناطق کمتر تحت تاثیر این ویروس در حالی که حفظ مستند اقدامات سخت-آمار مناطق مانند دهلی نو و بمبئی.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— اندونزیایی انتخابات به تاخیر افتاد: coronavirus است و تاخیر در اندونزی انتخابات منطقه ای در حال تصمیم با بیش از 100 میلیون رای دهنده. رئیس جمهور Joko Widodo امضا قوانین و مقررات است که حرکت در این انتخابات از سپتامبر تا دسامبر یا بعد از آن بسته به وضعیت همه گیر دولت دبیرخانه سایت گفت. رای خواهد انتخاب 9 فرمانداران 37 شهرداران و 224 منطقه ستاد در سراسر مجمع الجزایر. به طور کلی کمیسیون انتخابات در حال حاضر تاخیر در انتخابات به دلیل آماده سازی سازمان را تبدیل به بیمار با COVID-19. قدرت انتخابات گفت: به تعویق افتادن بود و مناسب ترین گزینه برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس به مناطق روستایی است. اندونزی تایید کرده است 12,071 موارد و 872 مرگ و میر.

— کم کره جنوبی مورد: کره جنوبی گزارش داد هیچ تازه موارد در شهرستانها و شهرهای جمعه با آن تنها دو مورد جدید شناسایی در فرودگاه نمایش. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به روز رسانی به ارمغان ملی در مجموع به 10,806 عفونت و 255 مرگ و میر. با چند محلی موارد به تازگی به این کشور آرامش اجتماعی فاصله و آماده سازی برای بازگشایی schoolsstarting هفته آینده. وارداتی موارد کاهش یافته است به عنوان مقامات تشدید کنترل مرز مانند quarantining همه تازه واردان است. نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: جلوگیری قاطع از بیمارستان در پرجمعیت سئول شهری منطقه خواهد بود و کلیدی برای پیشگیری از موج دوم از عفونت.

— رها کردن در چین: چین گزارش داد فقط دو ویروس جدید موارد و بدون مرگ و میر با 339 نفر باقی مانده در درمان است. آن است و نه گزارش یک مرگ ناشی از این بیماری بیش از سه هفته. یکی دیگر از 908 نفر در حال مشاهده به عنوان موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس اما هیچ علائم. چین ثبت کرده است 4,633 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 82,883 موارد عفونت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر