Op-ed by یان Xia با سردبیر چشم انداز چین بار مستقل زبان چینی رسانه ها در استرالیا

به عنوان Covid-19 بیماری است که نشات گرفته از ووهان نوردد جمعیت هر کشور است تا بشود به مبارزه با این بیماری همه گیر و محافظت از مردم خود را. اگر چه بسیاری از مردم خواستار تصمیم سازان برای اجرای باز و شفاف و مستقل تحقیقات به حادثه تبعیض نژادی تبدیل به یک گرم در موضوع مکالمات در سراسر جهان است.

در طول مستندات که در آن زندگی می کنند سرگرمی شده اند به حالت تعلیق در هیچ کدام می تواند پیش بینی کرده اند که تبعیض را تبدیل به تمرکز ،

پس از این همه گیر Tedros Adhanom مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO), افزایش بی سابقه شهرت. تحت فشار قرار دادند به لبه در حالی که در مواجهه با ایراد اتهام از سراسر جهان Tedros ناگهان باریک دستیابی به موفقیت برای دفاع از اعتبار خود. او علنا ادعا کرد که او بوده است تبعیض توسط تایوان شهروندان زمانی که 3 ماه با نام هایی مانند “negro” و “نژادپرستانه نظرات.”

این جزیره کوچک کشور تایوان است که بی سر و صدا مبارزه با این بیماری همه گیر با موفقیت های زیادی است و یک بار دیگر کشیده به این گل از سیاست های بین المللی. به منظور اثبات بی گناهی خود را رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون شخصا مقابله Tedros’ ادعا شروع غیر منتظره جنگ از کلمات است که حول محور تبعیض نژادی.

(Image: 總統府 via flickr CC BY 2.0 )

به منظور اثبات بی گناهی خود را رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون شخصا مقابله Tedros ” ادعا می کنند. (تصویر: 總統府 از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

به تاریخ به ما آموخته نژاد پرستی همیشه فوق العاده ای به ارمغان می آورد آسیب رساندن به جامعه بشری. در این جهان متمدن وجود دارد تحمل صفر برای هر نژادپرستانه دیدگاه یا گرایش در کشورهای با حکومت قانون است. از این رو اتهام نژادپرستی همیشه نگه داشتن استفاده از “صحت سیاسی” تلقی شکست ناپذیر در بحث های عمومی. زمانی که یک سیاه یا فرد چینی با موفقیت می توانید تصویر خود را به عنوان یک قربانی نژادپرستی او می ایستد یک شانس بزرگ برای منحرف کردن افکار عمومی و دور از خود و اشتباهات خود را که بدان معنی است که او یک امکان بیشتر برای فرار از عواقب اقدامات خود را.

به نظر می رسد که Tedros واقعا انجام مشق شب خود را.

با توجه به اخبار در تایوان مقامات ساخته شده اند پیگیری تحقیقات سایبری رزمندگان ساخته شده است که نظرات نژادپرستانه. آنها به این نتیجه رسیدند که این نظر بودند نه از تایوان اما در واقع از سرزمین اصلی چین است. به عبارت دیگر ممکن است که چین سایبر رزمندگان در زمان این فرصت را به قاب تایوان برای این تبعیض است. این است که کاملا دور از انتظار نیست.

در جهان امروز آن است که غیر ممکن است برای راه اندازی آنلاین تبعیض نژادی در یک جامعه دموکراتیک و آن را در واقع باقی بماند برای بیش از 3 ماه. اما در بزرگ فایروال چین یک شرط وجود دارد که اجازه می دهد تا حمله سایبری دیدگاهها برای زنده ماندن. آن است که آنها شده اند مجاز توسط حزب کمونیست چین (CCP).

قبل از همه گیر هیچ یک از پرداخت توجه زیادی به رهبر که خود روابط دوستانه با CCP. پس از شیوع ویروس مردم در نهایت متوجه شدم که Tedros است و نه فقط در شرایط خوب با CCP, اما آنها به معنای واقعی کلمه جدا رفقا. دانستن این, آن است که کاملا قابل درک است که چرا برخی از شهروندان “ستایش” Tedros به عنوان “دبیر Tedros.”

(Image: Screenshot / YouTube)

پس از شیوع ویروس مردم در نهایت متوجه شدم که Tedros است و نه فقط در شرایط خوب با CCP, اما آنها به معنای واقعی کلمه جدا رفقا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با وجود تمام مشکلات Tedros به طور کامل تایید CCP اقدامات در طول بیماری همه گیر. به طور طبیعی در پاسخ CCP تا به حال به هماهنگ نشان از “Tedros علیه تبعیض توسط تایوانی” در تلاش برای صرفه جویی در شهرت خود را. با آوردن این اتهام به صحنه بین المللی نه تنها می تواند این کاهش تایوان موفقیت در مبارزه با این بیماری همه گیر, اما آن را نیز تبدیل Tedros از یک همدست است که بشریت را تهدید می کند به یک قربانی بی گناه از “نژادپرستی است.”

“ضد نژاد پرستی” همیشه یک راه برای حفاظت از خود برای خارج از کشور ، هرگاه جنگ قربانیان بلافاصله اعلام به نمایندگی از خود مسابقه. آنها دریغ نکنید برای بالا بردن حوادث جدا به نژادی و درگیری به منظور خود را بیان تحمل صفر در برابر نژاد پرستی.

اما در حقیقت بسیاری از چینی زندگی در چین استفاده می شود برای تبعیض است. نه تنها آنها را تحمل تبعیض در جوامع خود هستند اما کاملا آماده برای شرکت های مختلف نژادپرستانه جنبش.

دلیل این است که تحت یکپارچه آموزش و پرورش, حزب کمونیست چین, همه چیز در مقابل ارزش های برگزار شده توسط غرب متمدن جوامع است. در حالی که جوامع غربی مشاهده تحمل صفر را به عنوان صحت سیاسی در چین “تبعیض” است که در واقع یک اعلام “صحت سیاسی”; CCP تماس برای مردم آن به شدت بی اعتباری “nonconformists.” به عنوان یک نتیجه هر کدام از گروه CCP تصمیم می گیرد به تبعیض علیه کل جامعه را به دنبال کت و شلوار. برای مثال تبعیض نسبت به دادخواهان و فالون گونگ پیروان; تبعیض از کم جمعیت با رانندگی آنها را از شهرهای بزرگ; تبعیض نسبت به دلار هنگ کنگ ضد استرداد معترضان حتی خواستار آنها را “سوسک” و غیره.

(Image: Screenshot / YouTube)

در چین ‘تبعیض’ است که در واقع یک اعلام صحت سیاسی’,’ به عنوان کل جمعیت باید مطابق با CCP تماس برای حمله به هر آنچه که هدف آن انتخاب می کند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

وجود دارد دیگر بیشتر رایج است اشکال تبعیض مانند ساکنان شهرستان به کشاورزان و کارگران غنی تبعیض آمیز در برابر فقیر چینی mainlanders تماس تایوانی “taibaizi” (به معنی ساده لوح lowbrows) چینی تماس غربی “gweilo” (نژادی deprecatory لکه دار کردن) نه به ذکر هنگ Kongers’ تبعیض نسبت به mainlanders که آب گرفتگی شهر خود و خریداری شده همه چیز.

در آغاز همه گیر مردم ووهان و هوبئی اولین کسانی بودند که به تبعیض بقیه از چین است. درست مثل موش در حال عبور از خیابان بودند گزارش شده و یا حتی جسمی مورد ضرب و شتم توسط مردم را از دیگر شهرستانها. در حال حاضر آن است که این آفریقایی ها که در چین زندگی می کنند که هدفمند به تبعید مورد ضرب و شتم و محدودیت قرار داده شده بر روی حرکات خود را.

در چین بالاتر از اعمال تبعیض مشترک پدیده ها و قربانیان هرگز اعتراض بر علیه آنها. منطق ساده است. بدون رضایت و کمک از دولت چین وجود خواهد داشت هیچ شکل جمعی و تبعیض است. شاید این است که برای “تعمیر و نگهداری ثبات” و یا برای منحرف کردن توجه عمومی و یا حتی برای برخی اهداف سیاسی. بدون در نظر گرفتن “تبعیض” است که بدون شک یک سلاح موثر برای دولت به حفظ موقعیت خود و بله, آن در نظر گرفته شده است و کاملا قانونی است.

تنها زمانی که پدیده های مشابه به نظر می رسد خارج از کشور را چینی مصمم شیء علیه “تبعیض است.” دلیل این است که غربی قوانین ساخته شده به selflessly کمک به قربانیان و بازگرداندن عدالت است که به همین دلیل از جمله “تبعیض نژادی” در Tedros سبک به تصویب رسید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چگونه ویتنام موفق به رام کردن CCP ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de