توسط جاش BOAK

بالتیمور (AP) — ایالات متحده کسب و کار کاهش بی سابقه 20.2 میلیون شغل در ماه آوریل یک حماسه سقوط به عنوان coronavirus شیوع بسته از ادارات و کارخانجات و مدارس و سایت های ساخت و ساز و فروشگاه ها است که با سوق دادن اقتصاد ایالات متحده.

چهارشنبه گزارش از حقوق و دستمزد شرکت ADP نشان داد غم انگیز عمق و مقیاس کار ضرر و زیان که در سمت چپ هیچ بخشی از بزرگترین اقتصاد جهان صدمه ندیده است. این ضرر و زیان خواهد شد به احتمال زیاد از طریق ادامه ممکن است با بهبود در استخدام به احتمال زیاد برای شروع در ماه است که به دنبال گفت مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

“این یکی برای ضبط کتاب” زندی گفت. “خبر خوب این است که ما در اوج از دست دادن شغل.”

حتی اگر زندی انتظار استخدام به رزومه کاری در ماه ژوئن به عنوان متحده سهولت و محدودیت های خود را در فعالیت های او هشدار داد که از آن خواهد شد “تقلا” در طول چند سال به بازیابی تمام مشاغل از دست رفته در ماه آوریل است.

خصوصی صنعت گزارش می آید دو روز پیش از رسمی ماهانه کار چهره های از ایالات متحده آمریکا وزارت کار. اقتصاددانان بر این باورند که جمعه گزارش را نشان می دهد نرخ بیکاری در آمریکا خواهد رسید 16 درصد از 4.4 درصد در ماه مارس است.

با توجه به ADP, اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش ریخته 8.6 میلیون کارگر در ماه گذشته. تجارت و حمل و نقل و آب و برق اجازه 3.4 میلیون نفر رفتن. شرکت های ساخت و ساز کاهش نزدیک به 2.5 میلیون شغل در حالی که تولید کنندگان اجازه رفتن از حدود 1.7 میلیون نفر است.

بیش از نیمی از ماه آوریل زیان کار آمد از شرکت های کوچکتر با 500 کارگر یا کمتر. اما بزرگتر کارفرمایان کاهش 8.9 میلیون شغل است. رای گیری توسط آسوشیتد پرس و NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد که نزدیک به 8 در 10 خانوار است که دچار ضرر و زیان کار انتظار می رود به بازگشت به خود را به کارفرمای قبلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de