قبایل هنوز برای رسیدن به اشتراک گذاری از $8B در ویروس امداد پول

آسوشیتد پرس

فلاگستاف Ariz. (AP) — وزارت خزانه داری ایالات متحده فرستاده است نه هر گونه پرداخت به قبیله ای دولت از coronavirus امداد بسته تصویب شده در اواخر ماه مارس است.

این سازمان گفت: آن مشخص نیست چگونه به اختصاص 8 میلیارد دلار در بودجه بود که در کنار مجموعه ای از قبایل. آن گفت: این امر ارسال اطلاعات بر روی وب سایت خود را, اما هیچ چیز به نظر می رسد که از دوشنبه.

وزارت خزانه داری به عنوان یک متهم در طرح دعوی در دادگاه فدرال به ارمغان آورد توسط قبایل که به دنبال نگه داشتن پول از دست آلاسکا بومی شرکت های بزرگ. ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Amit مهتا در واشنگتن توافق کردند که هفته گذشته برای محدود کردن کمک های مالی به این کشور 574 فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل در حالی که او در حل و فصل این سوال بزرگتر از واجد شرایط بودن.

در یک گزارش وضعیت ثبت اواخر جمعه یک وکیل برای وزارت خزانه داری گفت که آژانس تا به حال تصمیم گرفت که آیا به درخواست تجدید نظر است که حاکم است اما کار به مراحل اولیه پرداخت به دولت های قبیله ای.

وکلای مدافع برای قبایل نوشت: در اسناد دادگاه که آنها را بیشتر در عمل اگر پرداخت نمی این هفته است.

متحده و دولت های محلی در حال حاضر دریافت کمک های مالی. مهلت توزیع پول تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل مارس 26.

این قبایل که باید شکایت کرد در آلاسکا, Arizona, California, مین, New Mexico, داکوتای جنوبی یوتا و واشنگتن است. آنها و دولت فدرال مخالف بر تعریف از “قبیله” بود که شامل بسته امداد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر