Laomei سبز ریف (老梅綠石槽) به عنوان نام نشان می دهد یک آرایه بزرگ از خیره کننده سبز صخره در ساحل مجاور به Laomei (老梅), آرام دهکده ماهیگیری واقع در تایوان در سواحل شمال در جدید تایپه شهر Shimen District (石門區).

لطفا تماشای ویدئو زیر از Laomei سبز ریف (老梅綠石槽) در شمال تایوان.

وجود دارد صدها نفر از ردیف های شسته و رفته از سنگ فرورفتگی در اشکال مختلف در ساحل صخره ای کششی در حدود 1500 متر (4,921 پا) در وسط Laomei خلیج است که در شمالی خلیج در تایوان است. با شکوفایی جلبک بر روی صخره سطح در طول زمستان فصل باران های موسمی این سنگ فرورفتگی بنابراین شگفت آور به نوبه خود سبز و به عنوان اگر آنها vibrantly رنگ بالای خود را بکر سطح.

These reefs seem to be covered with a verdant carpet. (Image: North Coast & Guanyinshan National Scenic Area Administration, Tourism Bureau, Taiwan)

این صخره به نظر می رسد پوشش داده شده با یک سبز رنگ فرش. (تصویر: North Coast & Guanyinshan ملی منطقه خوش منظره و زیبا دولت اداره گردشگری تایوان)

Laomei سبز صخره شد و پس از انتخاب توسط سی ان ان به عنوان یکی از خیره کننده ترین مناظر در تایوان و Laomei تنها جایی است که در تایوان است که چنین دیدگاه های دیدنی و جذاب. با توجه به نمایش خیره کننده خود را, Laomei سبز ریف تبدیل به یکی از محبوب ترین چک در نقاط در شمال تایوان در سال های اخیر است.

The best time to take in this magnificent phenomenon is around April and May. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

بهترین زمان را در شکوه این پدیده ای است که در اطراف آوریل و مه. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

شگفت آور تراز وسط قرار دارد به صورت موازی به یکدیگر در ماسه های طلایی ساحل, این صخره در واقع یک کار بزرگ از مادر طبیعت است. منشاء آنها می توان به ترسیم 2.5 میلیون سال 700,000 سال پیش زمانی که یک آتشفشان در Datun کوه (大屯火山群) گرفت.

Green algae flourish on the surface of the reefs during the northeastern monsoon season every year. (Image: Julia Fu / Vision Times)

جلبک سبز شکوفا در سطح صخره در طول فصل باران های موسمی شمال شرقی هر سال است. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

پس از گدازه spewed به اقیانوس در Laomei خلیج و سخت در ساحل آن شده است به طور مداوم فرسایش توسط امواج اقیانوس. به تدریج نرمتر بخش هایی از گدازه-تبدیل به سنگ شدند شسته در حالی که سخت تر از قطعات باقی می ماند.

The reefs are covered with different kinds of seaweed from February to May. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

صخره های تحت پوشش با انواع مختلف جلبک دریایی از فوریه تا مارس. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

این سنگ پس از آن تبدیل به صدها نفر از ردیف های شسته و رفته از صخره در میان موج-برش دریا شیار در ساحل. زمانی که آنها تحت پوشش پر جنب و جوش جلبک سبز در بهار عالی مشاهده می شود یکی از تایوان و شگفتی های طبیعی.

As the weather warms, the algae gradually disappear with exposure to the sun. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

به عنوان آب و هوا گرم جلبک ها به تدریج ناپدید می شوند با قرار گرفتن در معرض خورشید است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

علاوه بر این, آن را یک ایده خوب برای بازدید از دیگر جاذبه های توریستی معروف در همین نزدیکی مانند Shimen سنگ قوس (石門洞), Fugui فانوس کیپ فوجی بندر ماهیگیری (富基魚港), Fugui کیپ پارک و Windkanter منطقه (風稜石區) در همان سفر است.

Laomei Green Reef is one of the most popular check-in spots in northern Taiwan. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

Laomei سبز ریف یکی از محبوب ترین چک در نقاط در شمال تایوان. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

پس از آب و هوا گرم جلبک ها به تدریج از بین می رود با قرار گرفتن در معرض خورشید است. بنابراین بهترین زمان را در شکوه این پدیده ای است که در اطراف مارس و آوریل هر سال زمانی که بادهای موسمی شمال شرقی مردن است. اما ضروری است برای بازدید از سبز صخره در زمان مناسب زمانی که جزر و مد اببس در روز, بنابراین به عنوان به طور کامل لذت بردن از این معجزه آسا مناظر.

There are many other interesting attractions in the same vicinity. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

وجود دارد بسیاری از دیگر جاذبه های جالب در همین نزدیکی. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

یخچالهای طبیعی جهان: Los پارک ملی Glaciares

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de