توسط آسوشیتد پرس

آخرین در . جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— 4 مورد جدید در کره جنوبی و چین در مهار.

— رشته پاکستانی در هند با توجه به کروناویروس مجاز به بازگشت به خانه.

— هنگ کنگ برای استراحت و برخی از آن های اجتماعی فاصله اقدامات در دو هفته.

___

WAGAH هند — نزدیک به 200 پاکستانی رشته در سراسر کشور coronavirus مستند در طرف دیگر مرز در هند شده اند قادر به عبور بازگشت به صفحه اصلی.

مرز نیروهای امنیتی اجازه داده در روز سه شنبه نقاب مسافران در وسایل نقلیه خصوصی با چمدان بسته به پشت بام برای عبور از عطاری-Wagah مرز که جدا آلاینده پنجاب منطقه تقسیم بین هند و پاکستان است. مرز باز در روز سه شنبه برای اولین بار پس از انجام مستند آغاز شد.

وحید خان 55 ساله از لاهور پاکستان دومین شهر گفت که او و پنج تن از اعضای خانواده بودند در شمال هند در ایالت اوتار پرادش در بازدید از بستگان زمانی که دولت نارندرا نخست وزیر تحمیل نزدیک به کل مستند را برای جلوگیری از گسترش ویروس در مارس 24. خان گفت: مقامات مفید بود و تمدید خانواده اش ویزا بدون حادثه است.

هند ثبت کرده است نزدیک به 45,000 موارد و بیش از 1500 مرگ و میر. این مستند بود تا حدی برداشته در روز دوشنبه به امکان اشتغال برای میلیون ها نفر از دستمزد روزانه کارگران است که خود را به بیکاری یک شبه و جان سالم به در برد و تنها در مواد غذایی اهدا. اما با سرعت از عفونت در حال رشد است و کارشناسان می گویند این ویروس هنوز نشده به اوج خود رسیده در هند.

___

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ روز سه شنبه گفت: این امر آرامش برخی از آن های اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد کسب و کار خاص مانند سالن های ورزشی ، سینما و سالن های زیبایی به بازگشایی و دو برابر شدن تعداد افراد مجاز در مجامع عمومی به حداکثر هشت.

کسب و کار باید همچنان به رعایت اجتماعی فاصله اقدامات گفت: هنگ کنگ اجرایی کری لام در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مدارس از سر گرفته خواهد شد مه 27, با دانش آموزان در ارشد نمرات در مدارس متوسطه بازگشت به مدارس برای اولین بار در حالی که برخی از دانش آموزان جوان را به دنبال کت و شلوار در ماه ژوئن.

لام گفت: هنگ کنگ اجتماعی-فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند برای دو هفته بیشتر تا مارس 21.

همه هنگ کنگ از ساکنان دریافت خواهد کرد محلی توسعه یافته قابل استفاده مجدد و هر خانواده نیز دریافت یک بسته از 10 ماسک یکبار مصرف. مدارس و خانه ها برای معلولان و جمعیت های آسیب پذیر را نیز دریافت ماسک صورت از دولت است.

هنگ کنگ دیده می شود هیچ محلی انتقال از coronavirus برای 16 روز متوالی و مجموع آن COVID-19 موارد ایستاده در بیش از 1000 با چهار میر گزارش شده.

___

مادرید — دولت اسپانیا می گوید که توقف بسیاری از فعالیت های اقتصادی در طول ماه آوریل سخت سلول شات بیکاری به کل از 3.8 میلیون دلار بالاترین رقم در نزدیک به چهار سال است.

در مجموع 282,891 افراد ثبت نام شده به عنوان بیکاری در ماه آوریل یا 8 درصد بیش از یک ماه زودتر اطلاعات منتشر شده در سه شنبه توسط اسپانیا در وزارت کار نشان می دهد.

بیش از 300 ، 000 نفر در حال حاضر رفته بیکاری ماه گذشته پس از تصویب مقامات وضعیت اضطراری در 14 مارس که ارائه چارچوب قانونی برای محدود اسپانیایی ها در خانه و مقابله با یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن حداقل 25,000.

این آمار بیکاری را شامل نمی شود میلیون ها نفر از کارگران در اسپانیا شده اند که furloughed یا شاهد یک کاهش موقت در تعداد ساعت که آنها مشغول به کار هستند.

دولت می خواهد به ادامه وضعیت اضطراری برای دو هفته دیگر به مه 23, اگر چه احزاب مخالف استدلال می کنند که دولتی نیست و نیاز به قدرت های ویژه ای در طول این مستند برگردید و تهدید برای جلوگیری از گسترش زمانی که این لایحه می رسد مجلس در روز چهارشنبه.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا نخست وزیر هنوز مظنون جدید کروناویروس سرچشمه در حیات وحش چینی در بازار با وجود وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo دفاع از یک نظریه که آن را به یک آزمایشگاه است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: او تا به حال نوشته شده به گروه 20 نفره از رهبران دولت خواستار یک “ارزیابی مناسب” از ریشه و پاسخ های دولت به COVID-19 بیماری همه گیر.

Pompeo که حمایت استرالیا تماس برای بررسی مستقل گفت: ABC “این هفته با جورج Stephanopoulos” است که “شواهد زیادی” که این ویروس آغاز شد و در ووهان موسسه ویروس شناسی.

این موسسه که توسط اداره آکادمی علوم چین است که حدود 8 مایل (13 کیلومتر) از یک بازار به عنوان یک منبع احتمالی ویروس.

در مورد آزمایشگاه تئوری موریسون به خبرنگاران گفت: استرالیا با این نسخهها کار از نزدیک با ایالات متحده و نمی توانیم از پتانسیل ریشه. اما او گفت: یک مرطوب بازار شد “به احتمال زیاد” منشاء این بیماری همه گیر.

چین را رد کرد و خواستار تحقیق بین المللی مستقل از سازمان بهداشت جهانی است و متهم به استرالیا از تکرار طوطی وار ایالات متحده است.

___

واشنگتن — در هیئت مدیره coronavirus زده ناو یو اس اس تئودور روزولت خدمه گرفتن این هواپیما حامل آماده به سر به عقب به دریا.

برای کشتی فرمانده سروان. کارلوس Sardiello جاده به بازیابی یک چالش بوده است. برای خدمه کنار در گوام برای بیش از یک ماه بوده است رولرکوسترهای احساسی.

Sardiello بود روزولت سابق کاپیتان هنگامی که او به طور ناگهانی بازگشت به کشتی در اوایل ماه آوریل به فرمان پس از سروان. برت Crozier اخراج شد برای ترغیب سریع تر اقدام به جلوگیری از شیوع ویروس پردازنده.

بیش از 4000 خدمه ساحل رفت در ماه گذشته. در حالی که بیش از 2000 نفر از آنها در پشت در هیئت مدیره حداقل 1000 هنوز تست مثبت برای ویروس باقی می ماند در روی زمین است. و نزدیک به 700 خدمه بود که حفاظت شده و در حال اجرا روزولت و سیستم های سرنشین در حال حاضر نقل مکان کرد و به هتل ها و دیگر امکانات در این جزیره برای قرنطینه.

وقتی که آن زمان برای بازگشت به کشتی شبانه روزی طول می کشد محل در آهسته و دقیق امواج. پوشیدن دستکش و ماسک خدمه صعود بر روی استریل اتوبوس تنها پس از آنها تا به حال دو تست منفی برای ویروس. آنها در حال اکران و بررسی می شود زمانی که آنها در اتوبوس و دوباره قبل از آنها در هیئت مدیره کشتی. حتی ساده sniffle می توانید آنها را به عقب برگرداند.

کسانی که باقی مانده بود در کشتی انجام داد تمیز کردن عمیق چهار بار در روز.

___

ولینگتون, نیوزیلند — رهبران استرالیا و نیوزیلند می گویند آنها متعهد به از سرگیری سفر بین دو کشور به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند با خیال راحت.

اعلام روز شنبه پس از نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio در زمان غیر معمول مرحله از پیوستن استرالیا اسکات موریسون و ملی خود را کابینه برای بحث با لینک ویدئو. موریسون گفت: او می خواهم به صحبت protocol wine studio برای چند هفته در مورد ایجاد سفر ایمن منطقه بین کشورها است.

“این است که هنوز هم برخی از زمان دور” موریسون گفت. “اما مهم است که آن را پرچم دلیل آن است که بخشی از جاده است.”

هر دو کشور تجربه کرده اند موفقیت در سرکوب خود را از شیوع کروناویروس. نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید سه شنبه برای دومین روز متوالی در حالی که استرالیا گزارش 25 مورد جدید.

___

تهران — جدید کروناویروس همه گیر آورده برگشت چیزی نهان در ایران از زمان انقلاب اسلامی 1979: یک

پس از تقبیح توسط انقلابیون اجازه می دهد بیش از حد حریم خصوصی برای ازدواج زوج های جوان, یک درایو در تئاتر در حال حاضر در عمل از یک پارکینگ درست در زیر تهران نمادین برج میلاد نمایش فیلم در خط با دیدگاه های تندرو.

کارگران اسپری ضد عفونی کننده در ماشین که خط تا هر شب در اینجا پس از خرید بلیط به صورت آنلاین برای آنچه که به نام “سینما ماشین” در فارسی. آنها را به لحن فیلم صوتی از طریق یک ایستگاه FM در ماشین رادیو.

با استادیوم های بسته و سالن های سینما بسته این پارکینگ-بسیاری غربالگری تنها فیلم نشان داده شده در یک محیط جمعی در میان شیوع ویروس در ایران یکی از بدترین. ایران گزارش کرده است بیش از 98,600 موارد با بیش از 6,200 مرگ و میر هر چند بین المللی و کارشناسان محلی اذعان تلفات است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de