فیلیپین سفارشات پیشرو شبکه تلویزیون به توقف عملیات

توسط جیم گومز

مانیل فیلیپین (AP) — دولت فیلیپین آژانس روز سه شنبه دستور داد این کشور را پیشرو پخش از شبکه که رئیس جمهور است و هدفمند برای آن مهم خبری برای توقف عملیات.

کمیسیون ملی ارتباطات دستور ABS-CBN Corp. به توقف عملیات پس از آن 25 سال کنگره حق رای دادن شنبه به پایان رسید. شبکه نرم افزار برای تمدید شده است و در حال بررسی در کنگره اما جلسات شده اند تا حدودی با تاخیر توسط عظیم مستند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یکی از این کشور قدیمی ترین و با نفوذ ترین اخبار شبکه های ABS-CBN خود را ادامه داد: رادیو و تلویزیون اخبار عملیات بیشتر از سه شنبه اما بعد از آن اعلام کرد این امر جلوگیری عامل بعد در روز.

“میلیون ها نفر از فیلیپینی خود را از دست منبع خبری و سرگرمی زمانی که ABS-CBN دستور داده شده است که برای رفتن به خارج هوایی در رادیو و تلویزیون امشب زمانی که مردم نیاز بسیار مهم و به موقع اطلاعات به عنوان ملت می پردازد COVID-19 همه گیر” رسانه های غول پیکر در بیانیه ای گفت.

رسانه های ناظران را متهم به رئیس جمهور رودریگو Duterte و دستیاران خود را از muzzling رسانه های مستقل مانند ABS-CBN که باید آنها وخیم گزارش شده در مورد مسائل از جمله رئیس جمهور خونین ضد مواد مخدر سرکوب را ترک کرده است که هزاران عمدتا فقیر مظنون مرده است.

مقامات دولتی را تکذیب کرده بسته بود آزادی مطبوعات موضوع و تاکید کرد همه باید مطابق با قانون است.

رهبران کنگره خواسته اند مخابراتی کمیسیون به اعطای ABS-CBN مجوز موقت به کار گیرند در حالی که آن حق رای تجدید درخواست در حال بررسی است اما دولت وکیل ژنرال خوزه Calida هشدار میدهد که رادیو و تلویزیون شبکه نمي تواند بدون تایید حق رای دادن.

دولت نیز متهم آنلاین, اخبار سازمان, Rappler, از نقض قانون اساسی ممنوعیت مالکیت خارجی و در پی آن بسته شدن. Rappler اتهامات را رد کرده است و همچنان به کار گیرند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر