پرستاران ماه: الهام Schuler


 Alyssa Schuler

الهام Schuler

چرا شما تصمیم به رفتن به پرستاری?

پدر من در یک تصادف شدید که نزدیک به هزینه او زندگی خود را زمانی که من در کلاس 10. پدر من صرف چند ماه در بیمارستان جزئیات شامل او از دست دادن اکثریت پای چپ خود را. پرستاران که در زمان مراقبت از پدر من واقعا الهام بخش من است. من می خواستم برای کمک به مردم و ایجاد اختلاف برای آنها. من می دانستم که پس از پدر من شده بود از بیمارستان مرخص که من می خواستم به یک پرستار است. سرگرم کننده واقعیت: این پرستاران که در زمان مراقبت از پدر من و همه کسانی که سال پیش در حال پرستاران که من در حال حاضر کار side-by-side ،

چه چیزی شما را به صورت روزانه ؟

در رابطه با زندگی من اویختن با سگ و پسر, خواندن, تمرین, اجرا و تماشای Netflix بکشد به طور عمده. در رابطه با پرستاری در حال حاضر با COVID-19 همه گیر من می گویند من مراقبت از بیماران, اما من خیلی بیشتر از فقط مراقبت از آنها. من اصلی حمایت از بیماران من و نیاز به نگه داشتن چشم و نزدیک در جریان وضعیت پزشکی است. همه چیز آنقدر سریع در حال حاضر در طبقه است که شما لازم نیست که زمان برای فکر کنه شما فقط نیاز به عمل می کنند. از آنجایی که این بیماری همه گیر را آغاز کرده است من گاهی اوقات تنها کسی که این بیماران ممکن است در 12 ساعت. من برگزار شد دست خود را هنگامی که آنها می ترسند. من صرف زمان صحبت کردن در مورد عزیزان خود را که آنها وحشت زده آنها ممکن است هرگز دوباره ببینید چون آنها نمی دانند که نتیجه شرایط خود را. من گریه با بسیاری از آنها به دلیل ما نمی دانیم که چگونه برخی از آن است که آنها خوب خواهد بود. روزانه من مبارزه برای زندگی بیماران است. من انجام همه چیز ممکن است در قدرت من به اطمینان حاصل شود که آنها را به بازگشت به زندگی قبلی.

چگونه است که یک پرستار به شکل زندگی خود را ؟

به عنوان یک پرستار به من آموخته بنابراین بسیاری از چیزهایی که فوق العاده است و به کمک شکل به من که من امروز هستم. پرستاری به من آموخته صبر و شفقت است. آن را به من آموخته است که ما همه یکسان و در عین حال همه ما خیلی متفاوت است. پرستاری به من آموخته بود و باز تر فکر کنید و سعی کنید چیزهای جدید را حتی اگر شما می ترسند. پرستاری به من آموخته به ارزش لحظات شما را با عزیزان خود را دلیل این که شما هرگز نمی دانید که چگونه به سرعت زندگی کسی می تواند از شما گرفته و یا با چه سرعتی چیزی را می توانید تغییر دهید. پرستاری کمک کرده بود رشد به عنوان یک فرد از لحاظ جسمی و روحی و معنوی, و من خیلی خوشحالم که من انتخاب یک حرفه ای است که اجازه می دهد تا به من برای انجام این کار هر روز.

آنچه که مورد علاقه خود را بخشی از این کار ؟

بخش مورد علاقه من از کار من است که من با بیماران تکمیل اهداف آنها برای مجموعه خود را. هر روز در آغاز تغییر از من بپرسید بیماران مبتلا به آنچه آنها می خواهند برای به انجام رساندن امروز چه می شود که نشستن بر روی لبه تخت یا کمک به بیمار من راه رفتن برای اولین بار پس از عمل جراحی است. مهم نیست که چگونه ساده آن ممکن است به نظر می رسد به دیگران آن را یک معامله بزرگ برای آنها و من دوست دارم که یک بخشی از آن لحظه با آنها.

آیا وجود هر گونه لحظات خاص که واقعا لمس شما ؟

شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات خاص مشترک بین بیماران من و من. من می توانم نوشتن یک کتاب در مورد تمام لحظات فقط از دو سال گذشته که یک پرستار است. واقعا یک لحظه خاص برای من رخ داده است در طول دوره از یک ماه است که من در زمان مراقبت از بیمار است. بیمار به بیمارستان با هیچ احساس یا حرکت پاهای خود را. در طول دوره از ماه من تا به حال انجام داده بی شماری پانسمان تغییرات کمک بیمار انجام طیف وسیعی از حرکت در بستر و در نهایت با آنها را زمانی که آنها در زمان اولین گام خود را دوباره. من کار شیفت شب پس هر روز صبح قبل از اینکه من ترک من آنها را به کار سخت با PT و OT به طوری که زمانی که من برگشتم بعد از آن شب ما می تواند برخی از کار اضافی در. یک شب من در آمد و در گزارش قبلی پرستار بود به من گفت که بیمار قادر به ایستادن در کنار تخت بود که بزرگ برای آنها است. بنابراین بعد از آن شب به من گفت: بیمار که امروز روزی است که ما را به راه رفتن. در نهایت با کمی دشوار عشق و تشویق بیمار گرفته شده بود 5 مرحله! هیجان در چهره خود را بی بها بود و لحظات بود که آنچه که من واقعا دوست دارم در مورد پرستاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر