حدود 1M کرده اند برای پست الکترونیکی-در رای گیری برای PA 2 ژوئن اولیه


 Pennsylvania Secretary of State Kathy Boockvar.

پنسیلوانیا, وزیر امور خارجه, کتی Boockvar.

WILKES-BARRE — وزیر امور خارجه کتی Boockvar شنبه گفت: رای گیری توسط پست الکترونیکی-در انتخابات است “یک راه امن برای رای دادن از راحتی از خانه خود را و مطمئن شوید که صدای شما را شنیده است و در روز انتخابات.”

Boockvar و رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام کرد که نزدیک به یک میلیون رای دهندگان را برای اعمال یک پست الکترونیکی-در رای گیری برای 2 ژوئن اولیه انتخابات. فرماندار و دبیر ارائه یک به روز رسانی در مورد اینکه چگونه دولت در حال آماده شدن برای انتخابات.

آخرین مهلت برای درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری است 5 بعد از ظهر مارس 26. Luzerne County طریق پست رای گیری برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام دموکرات ها و جمهوری خواهان در روز جمعه. حدود 20,000 شهرستان رای دهندگان درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای به تاریخ.

“ما در یک اقدام بی سابقه و رو به عمده بحران بهداشت عمومی در انتخابات ریاست جمهوری سال” گفت: رژیم صهیونیستی است. گرگ. “من می خواهم ساکنان نیوکاسل به می دانم که آنها باید گزینه برای نحوه رأی گیری از جمله هر دو رای گیری از طریق پست و رای گیری در فرد است. رای گیری سنگ بنای دموکراسی ما و ساکنان نیوکاسل هنوز هم می تواند رأی دهی در حالی که نگه داشتن خود را امن و سالم است.”

پست الکترونیکی-در برگه های رای که به پنسیلوانیا به دلیل عمل 77 2019 که فرماندار گرگ امضا شده در سال گذشته به عنوان بخشی از دولت را گسترده ترین انتخابات قانون بهبود در 80 سال است. قانون ایجاد شده گزینه پست الکترونیکی-در برگه های رای با هیچ بهانه ای مورد نیاز همراه با بعد مهلت برای ثبت نام رای دهندگان و برای بازگشت به پست الکترونیکی-در و غیابی.

“اولویت ما این است که برای اطمینان از یکپارچگی ما در انتخابات در حالی که همچنین نگه داشتن رای دهندگان پنسیلوانیا امن” Boockvar گفت.

وزارت امور خارجه شاهد یک افزایش قابل توجهی در پست های رای درخواست نرم افزار پس از شروع COVID-19 در پنسیلوانیا است. به تاریخ 948,831 برنامه های کاربردی ارائه شده اند برای پست الکترونیکی-در و غیابی.

با توجه به COVID-19 بحران در مارس پنسیلوانیا مجمع عمومی به تصویب رسید و رژیم صهیونیستی است. Wolf امضا قانون 12 از سال 2020 که موکول اولیه انتخابات و تغییرات اضافی در روند رای دهندگان و همچنین شهرستان های انتخاباتی.

رای دهندگان اعمال می شود که برای یک رای گیری قبل از تغییر تاریخ انتخابات نیازی به درخواست دوباره اما رای دهندگان که آدرس تغییر کرده است باید مخاطب خود را county انتخابات ،

قانون 12 همچنین اجازه می دهد تا استان ها به طور موقت تحکیم حوزه های رأی گیری بیشتر به راحتی به کار می کنند به نقل مکان رای گیری سایت از جمله کسانی که در مکان های مانند مراکز ارشد. وزارت امور خارجه در حال همکاری با شهرستان ها به عنوان آنها را برای توسعه و تحکیم برنامه به اطمینان حاصل شود که راحت در دسترس مکان باقی خواهد ماند و آگاهانه است که در آن مکان تغییر خواهد کرد.

برای کمک به شهرستان در طول این زمان فوق العاده ای که گرگ دولت ارائه خواهد شد استان ها با بودجه فدرال از مراقبت های اخیر عمل می کنند و از قبل تخصیص بودجه در تامین امنیت انتخابات و فن آوری است. استان ها خواهد بود قادر به استفاده از این بودجه به ارسال اطلاعاتی پستها به رای دهندگان خرید تجهیزات و محافظ لوازم ترویج و تسهیل پست الکترونیکی-در رای گیری افزایش نیروی انسانی مورد نیاز و اقدامات دیگر به منظور بهبود مدیریت انتخابات و رای گیری ایمنی و امنیت.

علاوه بر این وزارت امور خارجه تهیه حوزه عفونت-کیت حفاظت بنابراین نظرسنجی کارگران می تواند به حفظ امن رای دهی محیط در مکان های رای گیری در تاریخ 2 ژوئن. این کیت شامل ماسک و دستکش ضد عفونی کننده دست طبقه-مارک نوار و مطابق با منابع و ارائه خواهد شد به شهرستان ها بدون هیچ هزینه ای

وزارت امور خارجه راه اندازی یک کمپین آگاهی از جمله ارسال 4.2 میلیون کارت پستال اولیه رای دهندگان به آنها اطلاع در مورد جدید, اولیه, انتخابات, تاریخ و نحوه درخواست برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری. این بخش نیز با همکاری نزدیک با استان ها به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان نظرسنجی کارگران و انتخابات منابع آنها نیاز به آماده برای روز انتخابات.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمیل جدید در آراء و همه چیز مربوط به رای گیری در پنسیلوانیا تماس با وزارت امور خارجه, تلفن رایگان, تدریس خصوصی در 1-877-VOTESPA (1-877-868-3772) و یا بازدید از votesPA.com.

/

/

/

/

/

/

/

/

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر