ان بی سی نیوز رئیس اندی عدم در تجدید ساختار شرکت

توسط دیوید BAUDER

نیویورک (AP) — ان بی سی نیوز رئیس اندی عدم است پس از تجدید ساختار شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که مکان Telemundo اجرایی کسر کند مسئول NBC News, MSNBC و CNBC.

عدم خروج نازل شد هنگامی که جف پوسته جدید NBC Universal, مدیر عامل شرکت برشمرد جدید اداره امور شرکت طرح است. علاوه بر Conde را در ارتفاع پوسته دادن گسترده قدرت های جدید بیش از NBC سرگرمی خواص به علامت لازاروس که نظارت NBC Sports.

72 سال از عدم تا به حال دو اجرا می شود به عنوان رئیس ان بی سی نیوز برای اولین بار به عنوان NBC News جمهور از سال 1993 تا 2001 و او دوباره این شرکت به عنوان اخبار رئیس در سال 2015.

ان بی سی نیوز’ flagships, “ان بی سی اخبار شبانه” و “امروز” به طور کلی اجرای دوم به ABC در بینندگان اما قوی تر هستند در میان سودآور جوان تبلیغات جمعیتی. MSNBC به دست آورده اغلب دوم تنها به Fox News Channel به عنوان دومین محبوب ترین کابل شبکه خبر در هر هفته.

اخبار بخش بود خجالت هنگامی که رونان فارو در زمان خود گزارش خوار هالیوود اجرایی Harvey Weinstein به نیویورکر و شکایت کارفرمایان خود در ان بی سی نشان داد علاقه کمی در کار خود را. ان بی سی گفت: Farrow مواد آماده نیست به پخش شد.

Farrow برنده جایزه پولیتزر برای کار خود را در Weinstein مورد بازسازی اعلام شد که در این سال پولیتزر را که اهدا شده است.

عدم به امضای Fox News Channel را madadi بزرگ-معامله پول تبدیل به مشخصات بالا شکست.

Conde از انتصاب به عنوان رئیس NBC Universal, اخبار گروه قرار می دهد و او را مسئول NBC News, MSNBC و CNBC. تحت ساختار عدم نیست نظارت CNBC. فردی رئیس جمهور نوح اوپنهایم در NBC News, فیل گریفین در MSNBC و علامت گذاری هافمن در CNBC باقی می ماند.

لازاروس می شود رئیس NBC Universal Television و در جریان قرار دادن او را در اتهام از NBC پخش, بخش سرگرمی, شبکه های کابلی مثل براوو و ایالات متحده آمریکا و جدید طاووس جریان خدمات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر