پول در سراسر جهان برای مبارزه با ایدز در موضوع در دیوان عالی کشور

توسط MARK SHERMAN و جسیکا GRESKO

واشنگتن (AP) — دادگاه عالی روز دوم از استدلال توسط تلفن اختصاص داده شده به یک نسخه جدید از یک مورد آن تصمیم گرفت و هفت سال پیش مربوط به پول فدرال برای مبارزه با ایدز در سراسر جهان است.

قضات در حال گرفتن برگ برنده دولت درخواست تجدید نظر به نیروی خارجی وابسته به ایالات متحده آمریکا مبتنی بر سلامت سازمان برای محکوم کردن روسپیگری به عنوان یک شرط دریافت پول مالیات دهندگان.

قضات و دو وکیل به نمایندگی از دولت و سازمان ها دیدار خواهد کرد با تلفن با صدا زندگی می کنند در دسترس عموم است. دادگاه برنامه ریزی شده استدلال از طریق تلفن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دادگاه در سال 2013 که ضد فحشا تعهد موجود در یک سال 2003 قانون نادرست را محدود می کند ایالات متحده گروه های حقوق اساسی. سوال جدید این است که آیا دولت می تواند موضوع سازمان های خارجی به این تعهد است.

کاهش دادگاه فدرال حکم داد که هیچ تفاوت واقعی بین ایالات متحده و خارجی مبتنی بر گروه که فراموش پیشگیری از ایدز کار در بیش از 100 کشور جهان است.

دولت استدلال می کند که گروه های خارجی ندارد و همان حقوق خود را به عنوان همکاران داخلی.

سابق مجلس از جمله مجلس سنا اکثریت رهبران لایحه فرست یک جمهوری خواه و تام دشل یک دموکرات صورت گرفت موضوع را با دولت موضع.

“کنگره قابل درک است که موثر HIV/AIDS-مبارزه با استراتژی نیاز دارد نه تنها همکاری با دولت های خارجی و سازمان های, اما همچنین تلاش برخی از سازمان ها به کار به طور مستقیم با کارگران جنسی. این روابط نیاز به اعتماد” گفتند در دادگاه تشکیل پرونده.

قاضی جان رابرتز نوشت: دادگاه 2013 نظر است که دولت نمی تواند نیروی ایالات متحده گروه به “تعهد و وفاداری به سیاست دولت در از بین بردن فحشا.”

رابرتز و چهار نفر دیگر از قضات در اکثر باقی می ماند در دادگاه است. آنها عبارتند از: قضات ساموئل Alito, Stephen Breyer, روت Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor.

عدالت النا کاگان است که احتمالا به خاطر او کار می کرد در نسخه قبلی در مورد زمانی که او خدمت در وزارت دادگستری قبل از پیوستن به دادگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر