توسط دیوید EGGERT و مایک سرپرست خانوار

WARREN, Mich. (AP) — مردم در حدود 50 میشیگان جوامع بودند رای گیری روز شنبه شرکت در تا حد زیادی ایمیل مبتنی بر انتخابات محلی که ممکن است یک طرح برای ریاست جمهوری میدان نبرد دولت در ماه نوامبر.

در ابتدا وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون را به طور خودکار ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه 740,000 ثبت نام رای دهندگان در آن شهرداری — حدود 10 درصد از رای دهندگان به تضعیف فرد رای گیری در یک وضعیت که در آن بیش از 4000 نفر کشته شده اند از coronavirus عوارض. مردم در انتخابات بود و انتظار می رود به بیش از دو برابر بیش از آنچه که معمول است برای انتخابات ماه مه.

رای دهندگان در مورد مدرسه مالیات پیوند و طرح های دیگر.

بنسون یک دموکرات روز دوشنبه گفت که بیش از 140 ، 000 نفر رای داده بودند توسط ایمیل “نشان می دهد که حتی در زمان عدم اطمینان مردم می خواهند به رای و آنها می خواهند به وزن در مهم مسائل محلی.”

هر حوزه قضایی بود و هنوز هم نیاز به حداقل یک محل برای فرد رای گیری. لیبریا گرچن Whitmer در ماه مارس با استفاده از اورژانس او قدرت به گسترش رای گیری غایب با اجازه دولت الکترونیکی رای گیری برنامه های کاربردی برای هر رای دهنده در حدود 50 حوزه های قضایی و ارائه آنها را به طور مستقیم به جدید ثبت نام.

دبورا وات 66 ساله بازنشسته رای دادند سهشنبه در طبقه سوم از شهرستان وارن سالن فقط در شمال دیترویت. پس از او وارد شد و اجازه از طریق یک درب قفل شده او نگهداری 6 فوت (1.8 متر) از یکی دیگر از رای دهندگان بود که با استفاده از این دستگاه تک. یک کارمند کارمند پاک کردن آن پس از هر بار استفاده.

وات, که گفت که او احساس امن و گفت: او اشتباه گرفته روند درخواست و فکر او را از دریافت برگه های رای را در پست الکترونیکی.

“اما من هنوز هم می خواستم به رای دادن تا من از اینجا به رای” او گفت:.

به طور معمول در میشیگان آن است تا رای دهندگان به خود را بپرسید کارمند محلی برای absentee ballot. برخی از جوامع اجازه رای دهندگان درخواست برای پیوستن دائمی لیست به یک برنامه در هر انتخابات در حالی که دیگران ندارند.

رای گیری غایب در حال حاضر آسان تر است در این دولت کمتر از یک سال 2018 متمم قانون اساسی است که اجازه می دهد تا رای دهندگان بازیگران غایب رای گیری به هر دلیلی. بیش از 877,000 مردم رای دادند غایب در مارس 10 ریاست جمهوری اولیه 39 درصد از نزدیک به 2.3 میلیون رای.

مدت کوتاهی پس از , جو بایدن, دولت گزارش خود را برای اولین بار COVID-19 موارد است.

Whitmer است که تصور می شود در میان رقیب به بایدن را در حال اجرا همسر است sparred با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر. و تهمت مخالفت با گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری.

در ماه آوریل بیش از 50 نفر که رای دادند در فرد و یا مشغول به کار انتخابات در ویسکانسین ریاست جمهوری اولیه با توجه به آخرین شمارش توسط مقامات بهداشتی دولت پیگیری تاثیر برگزاری انتخابات در وسط یک بیماری همه گیر.

آخر هفته گذشته دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در کانزاس به دلیل بیماری همه گیر. برخی از دموکرات ها به مدت طولانی استدلال برای استفاده بیشتر از پست انتخابات به عنوان یک راه برای افزایش مشارکت مردم اما برخی از جمهوریخواهان محتاط باقی می ماند نشان می دهد آن را نمی خواهد به عنوان امن است.

___

Eggert گزارش از لانسینگ, میشیگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de