AG شاپیرو: بازپرداخت سیاست باید افتخار در طول COVID-19 اضطراری


 AG Josh Shapiro

AG جاش Shapiro

WILKES-BARRE — دادستان کل شاپیرو گفت کسب و کار نمی تواند “sail away” با مصرف کنندگان پول در هنگام سفر اتفاق می افتد نیست و یا یک کنسرت لغو شده است با برنامه ریزی مجدد تاریخ.

شاپیرو خواست کسب و کار به افتخار وعده داده شده خود را بازپرداخت سیاست برای مشتریان است که سفرهای خود را و رویدادهای لغو شد با توجه به COVID-19 تعطیلی.

“اگر سیاست می گوید که یک مصرف کننده می شود و هزینه کامل اگر یک رویداد لغو شده است که مصرف کننده بهتر دریافت هزینه کامل” شاپیرو گفت.

سرگرمی, سفر و رویداد شرکت ها به طور معمول باید یک خط مشی بازپرداخت برای مصرف کنندگان به صورت برنامه ریزی نشده و اضطراری شرایطی مانند COVID-19, که نیاز به یک غیر منتظره و یا اضطراری لغو.

شاپیرو یادآوری شرکت از این تعهدات به مشتریان خود:

• کسب و کار از نظر قانونی نمی توانند حفظ یک پنالتی اگر یک رویداد لغو شده است به دلیل COVID-19. در بسیاری از موارد آنها ممکن است تنها حفظ یک هزینه معقول و منطقی برای خود زمان و هزینه نیست هزینه کامل از یک رویداد.

برای مثال اگر یک عروسی لغو شده است به دلیل COVID-19 محل نمی تواند حفظ کل هزینه اجاره محل به عنوان یک مجازات برای لغو — با این حال آنها ممکن است نگه داشتن هزینه برای هزینه برگزاری تاریخ برگزاری و برنامه ریزی تدارکات این رویداد اگر قرارداد اجازه می دهد تا.

• کسب و کار است که افتخار نیست نوشته شده خود را لغو سیاست ها می تواند نقض دولت حمایت از مصرف کننده ،

پنسیلوانیا ناعادلانه شیوه های تجارت و حمایت از مصرف کننده قانون اجازه می دهد تا برای جبران به مصرف کنندگان و مجازات تا 1000 $برای هر تخلف و 3000 $برای هر تخلف مربوط به یک مصرف کننده سن 60 یا مسن تر.

اگر این همان تغییر محل برگزاری عروسی خود را لغو سیاست پس از یک زن و شوهر را لغو کرده است, رویداد خود را و محل تغییر سیاست عطف به ماسبق تحت تاثیر آنها ممکن است واجد شرایط برای جبران تحت قوانین ایالتی.

انعطاف پذیر باشید

دفتر دادستان کل همچنین خواستار کسب و کار انعطاف پذیر با سیاست لغو آنها درخواست کسب و کار بدون یک موجود بازپرداخت تاریخ-قطع به مشتریان ارائه کامل بازپرداخت برای رویدادها و سفرهای بودن موکول بیش از 60 روز از اصلی لغو.

مصرف کنندگان که نشده اند مسترد برای لغو سفر و حوادث می تواند اختلاف اتهامات با شرکت های کارت اعتباری خود و یا شکایت با AG اداره حمایت از مصرف کننده اگر آنها باور دارند که آنها آسیب شده است.

مصرف کنندگان که نیاز به هواپیمایی بازپرداخت باید به شکایت با وزارت حمل و نقل در https://airconsumer.dot.gov/escomplaint/ConsumerForm.cfm.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر