یک راهنمای ساده: برش انواع مختلف مو در خانه در طول مستند

برای بسیاری از مردم رفتن به یک سالن یا آرایشگاه یک گزینه نیست امروز به عنوان بسیاری از آنها غیر ضروری تلقی و بسته با توجه به نگرانی های اطراف CCP ویروس. نگران نباشید در اینجا یک راهنمای ساده برای برش مو خود را درست در مقابل آینه خود را بدون توجه به چه نوع از مو را به شما داشته باشد. مطمئن شوید که شما با استفاده از یک جفت از یک ظاهر طراحی شده قیچی به جای خود را در آشپزخانه چاقو به عنوان دومی را کسل کننده لبه ها می تواند موهای خود را تقسیم به پایان می رسد. به علاوه, این است ایده آل برای فقط در ½ اینچ افزایش است. “شما همیشه می توانید مو بیشتر اما شما نمی توانید اضافه کردن آنچه شما در حال حاضر خرد شده! اگر شما در حال برش مو خود را در حالی که آن را به یاد داشته باشید آن را حتی کوتاه تر پس از آن خشک” با توجه به خانه داری خوب.

برش مو خود را

مردم با مو باید خشک مو خود را و آن را صاف قبل از شروع فرآیند برش. نگه داشتن در ذهن تراکم مو و تقسیم بخش درآمده است. برگزاری برشی افقی را تیز کاهش تمیز.

برای موهای فرفری, مردم, هوا خشک شده و detangled مو خواهد بود ایده آل برای برش. این است زیرا اکثر فر اغلب در نهایت کاهش بیش از حد هنگام خشک, ساخت برش مراحل سخت تر است. راه شما را نگه مو بستگی دارد به چه شکل شما برای استفاده از برش. برای مثال اگر شما برنامه ریزی در مثلث شکل کاهش, شما باید برش مو در آن برگزار می شود در پشت سر خود را. برای دور شکل کاهش, نگهداری مو رو به جلو است. یک سه تایی آینه بسیار مفید خواهد بود زمانی که برش مو فرفری.

اگر شما موهای مواج مطمئن شوید که خیس رشته نیست اشباع قبل از برش آنها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در صورتی که شما دارای موهای مواج و هوا-خشک کردن مو بهتر است. برخی از مردم استفاده از مرطوب مو به بهتر نگاه مواج. فقط مطمئن شوید که این رشته هستند و نه اشباع. تقسیم مو به بخش های کوچک و تر و تمیز به پایان می رسد از هر بخش. رشته نباید درهم قبل از برش. افراد با موهای چرب باید قطع زمانی که موهای خود را خشک است و detangled به طور کامل. هر کویل به صورت جداگانه مشغول به کار بر که این باعث می شود یک وقت. کشش مو آن را قطع و سپس اجازه دهید آن را پیچ و تاب به عقب دوباره. به منظور کاهش زمان تنها تمرکز بر روی هر رشته مو که juts از سیم پیچ.

اگر شما موهای ضخیم و با دقت تقسیم به چندین بخش کوچک به فرآیند برش آسان تر است. کوچکتر بخش است, آسان تر از آن خواهد بود برای شما به قطع آن را به درستی. نکته خوب این است که حتی اگر شما را از اشتباهات کوچک آن است که کمتر احتمال دارد به خراب کردن مدل موهای خود را پس از مو است که در حال حاضر ، اما همین نمی توان گفت از مردم با مو خوب است. هر اشتباه کوچک مو خود را نگاه کنید بد نیست. در نتیجه ممکن است حتی نمی تواند نجات. اگر شما قطع مو کوتاه, شما می توانید آن را ضخیم تر.

چهره انواع

موهای خود را به سبک باید تصمیم پس از توجه به شکل صورت خود را. مردم با بیضی چهره در نظر گرفته خوشا پس از تقریبا تمامی مدل مو خواهد شد نگاه خوب بر روی آنها. اگر شما یک صورت مربع شما باید نرم کردن با موجی سبک. جلوگیری از صاف یا مستقیم مدل مو.

مردم با بیضی چهره خوش شانس هستند پس همه مدل مو خواهد شد نگاه خوب بر روی آنها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در مورد دور چهره برای لایه بالا ارائه می دهد که ارتفاع برخی از پری. زیر استخوان گونه شما باید نازک شدن مو. این سبک از برش می تواند صورت خود را نگاه طولانی تر از آن واقعا است. الماس به شکل چهره بهتر با مدل است که دارای لایه های متعدد. و برای افرادی که مستطیلی چهره های جلوگیری از مو در تمام هزینه. به جای یک طرف جاروب bang سبک ممکن است ایده آل است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

آنچه زنان باردار باید بدانید در مورد CCP Coronavirus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر