آخرین: Copa del Rey نهایی به تاخیر افتاد تا طرفداران مجاز در

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر جدید شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

اسپانیایی فدراسیون فوتبال می گوید: Copa del Rey نهایی خواهد شد تنها زمانی که طرفداران مجاز به استادیوم ها در اسپانیا.

فدراسیون می گوید نهایی بین باسک رقبای اتلتیک بیلبائو و رئال سوسیداد به تعویق خواهد افتاد تا زمانی که طرفداران مجاز به شرکت در آن حتی اگر این بدان معناست که بازی این بازی در سال آینده است.

هر دو باشگاه تا به حال درخواست به بازی نهایی تنها زمانی که طرفداران اجازه داده شد به عقب.

فدراسیون می گوید: تنها شرط این است که آن را طول می کشد قبل از 2020-21 نهایی.

در این سال های آخر در اصل برنامه ریزی شده بود در تاریخ 18 آوریل در سویل.

___

فرانسه horseracing سازمان فرانسه Galop می گوید پاریس پلیس چراغ سبز داده تا برای مسابقه به رزومه دوشنبه آینده زمانی که فرانسه شروع می شود و به سهولت آن coronavirus مستند در محل پس از 17 مارس است.

فرانسه Galop جمهور ادوارد روچیلد اعلام کرد این تصمیم است .

او می گوید: “این بسیار خبر خوب و یک پیروزی واقعی!”

اولین مسابقه برگزار خواهد شد در ParisLongchamp مسیر مسابقه بدون تماشاگر.

سازمان قبلا گفت که دسترسی به racecourses خواهد بود شدیدا کنترل شده به عنوان مسابقه رزومه.

آن را می گوید اسب آموزش دیده در خارج از کشور و سوارکاران خارجی اجازه داده نخواهد شد برای شرکت در مسابقه تا پایان ماه مه در اولین.

___

World TeamTennis است که در بحث با چند شهرستانها در تلاش برای پیدا کردن یک میزبان لیگ را کامل نه-تیم برنامه ریزی در یک محل بدون تماشاگر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

WTT هنوز هم امیدوار به شروع بازی در تاریخ 12 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده.

اما که می تواند تغییر به عنوان می تواند در طول فصل است. این به طور معمول طول می کشد سه هفته با بازی در تیم های مختلف در صفحه اصلی سایت.

لیگ را تیم مستقر در شیکاگو; لاس وگاس; نیویورک; اورلاندو; اورنج کانتی; فیلادلفیا; سن دیگو; اسپرینگفیلد; واشنگتن است.

همه تحریم تنیس حرفه ای تورهای معلق حداقل تا اواسط جولای به دلیل COVID-19 شیوع.

برخی از نمایشگاه ها را شروع کرده اند ظاهر با طرفداران در حضور.

___

آلمانی لیگ فوتبال می گوید وجود دارد 10 مثبت آزمایشات جدید کروناویروس در میان 36 باشگاه در بوندسلیگا و دوم را بدست آورد.

این DFL می گوید که 1,724 فتح آزمون COVID-19 انجام شد بیش از دو دوره در میان بازیکنان و کادر.

ادکلن قبلا گزارش سه مورد مثبت در حالی که دوم-بخش اشتوتگارت گزارش شده بود یک “مجمل نتیجه” از یک فرد است.

تست شد بخشی از DFL بهداشت مفهوم آن را به عنوان پیشنهادات به راه اندازی مجدد لیگ برخی از زمان ممکن است. آن را می گوید تیم را نیز بر عهده “آموزش اجباری اردوگاه تحت قرنطینه شرایط قبل از ممکن است ادامه.”

تست خود ادامه خواهد داد صرف نظر از اینکه رقابتی بازی راه اندازی مجدد و یا نه.

آنگلا مرکل و 16 دولت فرمانداران باید تصمیم به تعویق افتاد تا روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا بوندسلیگا می تواند رزومه و بدون طرفداران در حال حاضر.

باشگاه های آلمان متعهد شده بود به اتمام فصل تا پایان ماه ژوئن است.

___

ده بزرگ کنفرانس اعلام کرده و آن را گسترش تعلیق سازماندهی فعالیت های تیم از طریق ژوئن 1 و ارزیابی مجدد پس از آن.

این کنفرانس قبلا اعلام یک مهلت قانونی برای همه در و خارج از محوطه دانشگاه استخدام, فعالیت های. هیچ تاریخ برای آن به پایان تعیین شده است.

ده بزرگ می گوید آن است که در ادامه به مشورت با کارشناسان پزشکی و رهبران مدرسه برای تعیین گام های مناسب برای برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دانشگاه آیووا جمهور بروس Harreld گفت: در طول یک رجنت جلسه هفته گذشته آن امیدوار بود آماده سازی برای سال 2020 فوتبال فصل می تواند آغاز خواهد شد ژوئن 1.

___

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees هاکی Hall of Famer Wayne Gretzky و ایالات متحده زنان ستاره فوتبال کارلی لوید در میان ورزشکاران است که شرکت در یک پروژه که به رسمیت شناختن و جشن کارکنان مراقبت های بهداشتی برای تلاش های خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

“قهرمانان واقعی پروژه” در روز دوشنبه اعلام شد. این یک ابتکار عمل مشترک در میان 15 لیگ از جمله لیگ اصلی بیس بال, فوتبال ملی, لیگ ملی, بسکتبال, انجمن ملی هاکی لیگ و لیگ برتر فوتبال.

شرکت ورزشکاران خود را با اشتراک های شخصی و تشکر از پیام شما در رسانه های اجتماعی با استفاده از #TheRealHeroes از دوشنبه. ورزشکاران را تحت پوشش خود نام خود را در لباس و یا لباس و جایگزینی آن با نام به سلامتی کارگر آنها تجلیل.

اطلاعیه های خدمات عمومی اولین روز چهارشنبه در سراسر لیگ و تیم سیستم عامل است. دیگر در لیگ شرکت هستند ATP نسکار NWSL, USGA, WNBA, WTA به عنوان به خوبی به عنوان WWE و esports سرپرستی لیگ Call of Duty لیگ و Electronic Arts.

در میان دیگر ورزشکاران شرکت کننده در حال نیویورک یانکیز all-star outfielder هارون قاضی و Milwaukee Brewers مشت زن مسیحی Yelich (MLB) یوتا جاز گارد نقطه داناون میچل (NBA) آریزونا کاردینالز گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز و سان فرانسیسکو 49ers تنگ پایان جورج بازیگوش (NFL), Chicago Blackhawks کاپیتان Jonathan Toews و هاکی Hall of Famer هیلی Wickenheiser (NHL) و همچنین لس آنجلس گلکسی به جلو خاویر “Chicharito” هرناندز تورنتو FC رو به جلو جوزی آلتیدور و اورلاندو شهر SC رو به جلو نانی (MLS).

دو بار جام نسکار سری قهرمان Kyle Busch, ایالات متحده, فوتبال standout الکس مورگان دو زمان WNBA all-star Breanna استوارت و Ashleigh Barty جهان برتر تنیس زنان, بازیکن نیز گنجانده شده است. لیگ همکاری با آژانس خلاق 72andSunny و تولید شرکت Hecho Studios برای مبارزات انتخاباتی.

___

امیان درخواست فرانسه لیگ فوتبال به بررسی تصمیم خود را منتسب باشگاه از این کشور بالا پرواز پس از پایان زود هنگام این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تیم از شمال فرانسه آغاز شده است یک درخواست به “عدالت تقاضا برای این دور رسیدن به تصمیم گیری است که می رود در برابر عدالت در ورزش است.”

امیان بود در 19 محل در 20 تیم لیگ 1, بالاتر از تولوز تنها زمانی که ورزش در سراسر جهان به ارمغان آورده بود به توقف در ماه مارس با توجه به همه گیر. لیگ فرانسه فصل لغو شد هفته گذشته تحت سفارشات از دولت است.

امیان تا به حال 10 بازی در سمت چپ به بازی و چهار امتیاز 18-محل نیم. پایین دو تیم به طور خودکار تنزل در فرانسه.

آمین می گوید: “منصفانه انتخاب” خواهد بود به گسترش Ligue 1 و آن را به یک 22-تیم بخش برای 2020-21 فصل است.

این باشگاه خواسته است “حامیان از آمین و دوستداران فوتبال” برای حمایت از ابتکار عمل خود را که “را در فوتبال و ورزش رشد می کنند.”

___

جستجو بر یک میزبان جدید برای زنان اروپایی ژیمناستیک قهرمانی.

اروپایی, ژیمناستیک, قاره حاکم بر بدن می گوید که فرانسه قادر نیست به میزبان مسابقات قهرمانی اگر آنها موکول به پاییز سال 2020 بنابراین “تماس برای یک میزبان جدید باز است.”

این مسابقات قرار بود به اتفاق در پاریس از 29 آوریل تا مه 3 به عنوان یک tune-up پیش از بازی های المپیک, اما لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اروپایی, ژیمناستیک, است هنوز امیدوار به مرحله آنها را در یک تاریخ.

اروپایی, ژیمناستیک, گوید مردان قهرمانی اروپا باقی خواهد ماند و در کشور میزبان آذربایجان موکول در تاریخ بعد از این سال و ریتمیک ژیمناستیک قهرمانی باقی بماند در اوکراین است.

آن ها به دنبال یک میزبان جدید برای اروپا ترامپولین قهرمانی به جای سوئد. که رویداد منتقل شده است از این ماه به بهار 2021.

___

سر از فوتبال انگلیسی می گوید او انتظار ندارد جمعیت اجازه داده می شود به مسابقات “هر زمان به زودی.”

لیگ برتر و دیگر مسابقات فوتبال در انگلستان شده اند به حالت تعلیق در دو ماه طول coronavirus بیماری همه گیر.

انگلیسی فدراسیون فوتبال که صاحب ورزشگاه ومبلی و اجرا می شود تیم های ملی است که برش آن بودجه سالانه 75 میلیون پوند (93 میلیون دلار) آن را به عنوان تلاش برای جبران بالقوه “بدترین سناریو” کسری بودجه از 300 میلیون پوند در طول چهار سال آینده.

فا رئیس گرگ کلارک می گوید: “با اجتماعی فاصله در محل برای برخی از زمان به آمده ما را در صورت تغییرات قابل توجهی را به کل فوتبال اکوسیستم.”

در نامه ای به فا شورای کلارک می گوید: “این سخت است برای پیش بینی جمعیت طرفداران – که نیروی حیاتی از بازی – بازگشت به مسابقات هر زمان به زودی.”

انگلیسی لیگ برتر فوتبال که در عمل سه حرفه ای بخش های زیر در لیگ برتر است گفت: باشگاه ها ممکن است بدون فن تا 2021.

لیگ برتر در تلاش است برای پیدا کردن یک راه از راه اندازی مجدد در ماه آینده. لیورپول 25 نقطه روشن با نه بازی باقی مانده است.

جام حذفی یک چهارم نهایی هنوز به بازی می شود.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر