CCP ویروس همه گیر; برخی از تغییرات را که تسکین بزرگ

بسیاری از افراد نگران عواقب CCP coronavirus را در زندگی خود, خانواده, جامعه, شغل و…. در چنین شرایطی می توان آن را دشوار است به ماندن در ارواح خوب است. اما شما باید نگه دارید در ذهن است که هر فاجعه است و به دنبال آن رفاه و منفی ترین چیزها نیز باعث نوعی از اثرات مثبت.

کاهش

یک تجزیه و تحلیل از 5 مدل پیش بینی این دوره از COVID-19 شیوع در ایالات متحده پیش بینی کرد که مرگ و میر ناشی از این ویروس را کاهش ممکن است. مدل های وارد شده بودند و استاندارد توسط دانشگاه ماساچوست امهرست. بسیاری از مدل های پیش بینی است که ایالات متحده در حال حاضر در گذشته و یا در نزدیکی قله تعداد مرگ و میر تا آنجا که این موج COVID-19 عفونت نگران است. به شرطی که محدودیت نیست, آرامش بیش از حد این مدل باید تا پایان اثبات درست است. تعداد کل مرگ و میر از طریق مارس 23 انتظار می رود که بین از 60 ، 000 و 100 ، 000. در حال حاضر بیش از 68,000 شهروندان آمریکایی بوده اند با توجه به COVID-19.

درمان

دو کارآزمایی بالینی انجام شده برای داروی ضد ویروسی remdesivir و هر دو نمایش نتایج امیدوار کننده ای در دارو امکان درمان COVID-19. در یک محاکمه چند نفر بودند که با ارائه remdesivir ظاهرا دوره نقاهت. “اگر داده های اولیه به اندازه کافی ما امیدوار است که remdesivir تداخل با ویروس ها و بلوک توانایی خود را به تکرار در بيماران سلول های… هدف این است که آن را حامل خاموش مرگبار آبشار التهابی است که منجر به نارسایی تنفسی و نیاز به انتوبه و قرار دادن در یک ونتیلاتور” دکتر کوین Grimes, یک بیماری عفونی پزشک و co-رهبر محاکمات گفت: به اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی.

(Image: Screenshot / YouTube)

دو کارآزمایی بالینی انجام شده برای داروی ضد ویروسی remdesivir و هر دو نمایش نتایج امیدوار کننده. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در انگلستان دانشمندان دانشگاه آکسفورد اعلام کرده اند که آنها قصد قرار دادن حداقل 1 میلیون دوز از coronavirus واکسن در ماه سپتامبر این سال است. این است که قطعا یک نشانه امیدوار از آنجا که اکثر کارشناسان پیش بینی است که یک coronavirus واکسن می تواند در هر نقطه از 12 تا 18 ماه به آمار بازار است. این تیم در آکسفورد را با استفاده از مهندسی ژنتیکی شامپانزه ویروس به شکل پایه ای از واکسن. آنها را ترکیب آن با بخش های خاصی از CCP coronavirus. دانشمندان امیدوارند که این ایجاد یک امن ویروس قادر به آموزش سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با COVID-19.

پکن

حزب کمونیست چین (CCP) است دلیل اصلی که چرا coronavirus گسترش یافته است و تا کنون باعث آسیب بسیار. تا به حال پکن شده است صادقانه و آگاهانه جهان در مورد این ویروس زمانی که آن را در ابتدا شروع به آلوده کردن مردم از این وضعیت خواهد بود کمتر استرس زا در حال حاضر. اما آنها می گویند خوب همیشه خوش با شما یک راه یا دیگری. و چین به زودی پرداخت هزینه برای آن سوء مدیریت از شیوع ویروسی در حوزه اقتصادی.

بسیاری از کسب و کار در حال حاضر با توجه به تغییر خود عملیات تولید به دور از چین است. در واقع ژاپن اعلام کرد در حال حاضر کمک های مالی برای شرکت هایی که در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است. هند به نظر می رسد آماده برای به دست آوردن بزرگ در این زمینه به عنوان 1,000 شرکت های خارجی هستند و ظاهرا در مذاکرات با مقامات به حرکت خود مراکز تولید از چین است. بسیاری از این کسب و کار از بخش ها مانند الکترونیک, دستگاه های پزشکی, تلفن همراه, گوشی های منسوجات و غیره.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

بسیاری از کسب و کار در حال حاضر با توجه به تغییر خود عملیات تولید به دور از چین است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در ضمن چین US$3.8 تریلیون بلند پروازانه کمربند و جاده ابتکار (BRI) به نظر می رسد به از دست دادن بخار. بسیاری از کشورهای شرکت کننده در حال حاضر ناراضی پکن وام چپاولگر تاکتیک. به بالا از آن خاموش CCP شیوع کروناویروس در حال ایجاد یک تصویر منفی از چین در میان مردم محلی.

خانواده

این ممکن است اولین بار در 21st century که خانواده ها در حال گرفتن زمان زیادی با هم. قبل از اینکه بسیاری از والدین آنقدر درگیر در کار خود را که آنها به ندرت تا به حال وقت با کیفیت با بچه ها. اما مستند است ناخواسته به ارمغان آورد خانواده با هم. آنها در حال تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد با هم در حیاط صرف زمان در باغ و…. این باید انجام شگفتی برای سلامت روانی کودکان و نوجوانان استفاده می شود که به احساس می کنید که پدر و مادر خود بودند غفلت آنها است. به علاوه برخی از کودکان استفاده می شود که به معتاد به تلفن همراه به نظر می رسد به دست گرفته اند و هم از دستگاه های خود را با تشکر از داشتن خانواده خود را در اطراف و البته به دلیل mobile خستگی. بسیاری از مردم در حال کشف استعدادهای پنهان خود را که از دست داده شده است در فشار و شلوغی زندگی روزمره. با هیچ چیز برای انجام بسیاری از در حال چرخش درون و انجام کار بیشتر در خود و با در نظر گرفتن مراقبه چیگونگ ،

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

می توانید انگلستان از خواب بیدار پس از آن نخست وزیر بود و با آلوده CCP Virus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر