منعکس کننده زمان اعمال pen آهنگ مورد قرنطینه زندگی

توسط MESFIN FEKADU

نیویورک (AP) — با ماسک بر دهان و دستکش در دست خود کشور سوپراستار لوقا شانه و گروه او رفت و به یک استودیوی موسیقی — در اتاق های جداگانه — و ضبط یک آهنگ جدید منعکس کننده خلق و خوی از یک جهان به طور چشمگیری تغییر توسط گسترش coronavirus.

آواز از آلبوم مانند “I miss my mom, I miss my dad,” شانه انجام یک آهنگ او نوشت: در تاریخ 14 آوریل در طول یک زوم نوشتن جلسه با ترانه سرایان برنت کاب و غارت اسنایدر.

در مصاحبه هفته گذشته با آسوشیتد پرس شانه با تشریح جلسه ضبط به عنوان “بسیار عجیب و غریب است.”

“وجود دارد به سختی هر کسی وجود دارد. در آنجا دو تن از بازیکنان گیتار باس بازیکن و یک درامر و آنها هرگز حتی در همان اتاق به عنوان من بود,” او گفت:. “فقط بسیار حقیقی است که ما نمی تواند حتی سلام کردن به یکدیگر است.”

“شش فوت از هم جدا” را به یاد می آورد چیزهای ساده مردم از دست امروز — استقبال اعضای خانواده غذا خوردن در یک رستوران معاشرت با دوستان یا رفتن به یک فیلم.

“شما نمی فکر می کنم در مورد چگونه سرد چیزهای که برای انجام تا زمانی که شما نمی توانید آن را انجام نمی” شانه گفت.

این آهنگ منتشر شد جمعه و مانند آن منتشر شده است در این زمان از COVID-19 آمار ایالات متحده در راه بزرگ در ماه مارس است. بسیاری از آهنگ های اصل مانند شانه’ لحن هر چند برخی از هنرمندان دوباره مشغول به کار مسن تر آهنگ ها را به آنها مرتبط است. دیگران ملحق شده اند نیروهای خود را برای همه ستاره را پوشش می دهد از آهنگ ها به جمع آوری پول برای موسسات خیریه با بهره گیری ویروس قربانیان و اولین پاسخ دهندگان.

, , , , , , , , و برخی از اعمال کاهش یافته است که آهنگ اصلی منعکس کننده زمان بار. برای کسانی که دور از دوستداران خود در حالی که در مورد همسر خود یک دستیار پزشک مشغول به کار برای تست افراد COVID-19 و مراقبت از بیماران که ممکن است تحت تاثیر قرار.

مایک عشق از ساحل پسران که تا به حال به تعویق انداختن 60-به علاوه نشان می دهد با توجه به این ویروس گفت که او فکر خود را در حالی که در خانه نشسته: “چه می توانم انجام موسیقایی برای تزریق کمی مثبت در یک وضعیت که در درجه اول بسیار محدود کننده و منفی است؟”

سپس او نوشت, خوش بین, ساحل پسران با طعم سنگ حصيري با پیام های مثبت است که همچنین به یک فریاد به پزشکان و پرستاران مشغول به کار در خط مقدم. همه هنرمند و برچسب حق امتیاز از این آهنگ را به .

“من می خواستم برای قرار دادن یک لبخند بر روی تعداد زیادی از چهره های” عشق در مصاحبه ای گفت:. “من شده است به انجام در جاده ها برای تقریبا شش دهه پس از من دیده ام بسیاری از چیزهایی که می آیند و به جنگ ویتنام ناآرامی های مدنی و تمام چیزهایی که ما از طریق رفته به عنوان یک جامعه است. حتی اگر آنها واقعا منفی آنها عبور کند.”

ملکه و Adam Lambert دوباره ثبت کلاسیک “ما قهرمانیم” و منتشر شده در حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی. Gloria Estefan دوباره مشغول به کار او خوش بین سال 1989 تنها “را روی پای خود” با دعوت از نسخه جدید و Todrick سالن تبدیل خود را سرود رقص “ناخن, مو, لباس زیر زنانه, پاشنه” به کدام ویژگی های شعر مانند “Infinite, GrubHub … زوم جدید باشگاه است.”

Avril Lavigne اصل نوشت: در سال گذشته را “جنگجو” در مورد نبرد با بیماری لایم. او خود را تغییر متن ترانه و دوباره ضبط این آهنگ به افتخار خط مقدم کارگران و عنوان آن تمام درآمد حاصل خواهد شد به .

“این احساس واقعا خوبی برای رفتن و انجام آن است. آن را واقعا قدرتمند بود. من تا به حال goosebumps. من به نوعی احساس می کنم می تواند گریه,” او گفت:. “من فقط می خواهم تصویر پرستاران و پزشکان در این بیمارستان هر کس که (قرار دادن) جان خود را در معرض خطر در حال حاضر … آنها درست رزمندگان. آنها حلال قهرمانان در حال حاضر.”

اعمال دیگر از جمله و منتشر کرده اند که قبلا نوشته آهنگ آنها احساس طنین انداز در حال حاضر. رادنی “Darkchild” Jerkins — این برنده جایزه گرمی hitmaker که کار کرده با ویتنی هوستون, مایکل جکسون و Brandy — حتی دوباره مشغول به کار ناتمام 17-سال-آهنگ های قدیمی برای ایجاد یک all-star, انجیل, سرود در مورد جهان آینده با هم.

“گفتم آن را آماده برای قرار دادن. ما نمی توانیم فقط با قرار دادن آن فقط به دلیل آن نیاز به اتفاق می افتد در زمانی که جهان واقعا نیاز به گرد هم می آیند,” او گفت:. “این لحظه ای بود. این زمانی بود که خدا را دیدم جا به جایی که در آن نیاز به بیرون می آیند.”

ویژگی های Kirk Franklin, مری مری, Lecrae, Marvin Sapp Fred Hammond, Karen Clark Sheard و دیگران. Jerkins حتی برگزار شد FaceTime جلسات با هنرمندان را به پایان برساند این آهنگ است که جمع آوری کمک مالی برای کودک حمایت سازمان شفقت بین المللی است.

Jon Bon Jovi نوشت: پس از داوطلب شدن در خود جامعه رستوران در طول بیماری همه گیر. او قصد دارد از جمله مسیر خود را در گروه آلبوم جدید “Bon Jovi: 2020” و گفت: موسیقی در ادامه به درمان و متحد کردن جهان در زمان فاجعه.

“موسیقی مرز نمی شناسد و آن را می داند هیچ وابستگی سیاسی. موسیقی به ارمغان می آورد مردم با هم,” او گفت:. “هنگامی که — آنها در تلاش برای پیدا کردن آن موضوع آورده است که همه آنها را با هم در این بار تلاش. آن را درست در اولین روز از این بیماری همه گیر. من تو را دیدم آن را به صورت آنلاین و از آن شگفت انگیز بود چرا که آن را فقط شفا و به آن اهمیتی نمی دهند اگر شما یک فن چاپ و یا یک توله فن آن موسیقی برای پیدا کردن که موضوع مشترک.”

“موسیقی بوده است که دوستان به من,” او اضافه شده است. “این اثبات می تواند به بسیاری از تلاش در این زمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر