Reade: ‘من استفاده نمی کند آزار و اذیت جنسی’ در بایدن شکایتواشنگتن — تارا Reade سابق سنا کارمند که مدعی جو بایدن sexually assaulted او 27 سال پیش می گوید: او ثبت محدود گزارش با کنگره پرسنل اتاق که نه به صراحت او را متهم به تجاوز جنسی یا آزار و اذیت.

“من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد او مایل از من برای خدمت به نوشیدنی زیرا او دوست من و فکر من بسیار زیبا بود و بسیار ناراحت کننده” Reade گفت: در مصاحبه روز شنبه با آسوشیتد پرس. “من می دانم که من خیلی ترسیده بودم به نوشتن در مورد تجاوز جنسی.”

Reade گفت: AP دو بار که او با استفاده از عبارت “آزار و اذیت جنسی” در پرونده شکایت اما در نقاط دیگر در این مصاحبه گفت که رفتار او بر این باور او توصیف. او گفت: “من صحبت در مورد آزار جنسی تلافی. اصلی کلمه من استفاده می شود – و من می دانم که من استفاده نمی کند آزار و اذیت جنسی — من استفاده می شود ‘ناراحت کننده است.’ و من به یاد داشته باشید ‘تلافی.'”

Reade توصیف این گزارش پس از AP کشف اضافی متن ها و یادداشت ها از آن مصاحبه با Reade سال گذشته که در آن او می گوید: او “جوجه کشی از” پس از رفتن به مجلس سنا پرسنل ، AP مصاحبه Reade در سال 2019 پس از او متهم بایدن از ناراحت کننده و نامناسب ، او را افزایش نمی دهد اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن, تا این سال, در اطراف این زمان او presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

وجود گزارش سنا تبدیل به یک عنصر کلیدی از اتهامات علیه بایدن که او را به صراحت تکذیب کرد. Reade می گوید: او باید یک کپی از گزارش و بایدن روز جمعه گفت که او آگاه است که هر گونه شکایت علیه او وجود دارد. او از سنا و آرشیو ملی به جست و سوابق خود را به سعی کنید برای پیدا کردن یک شکایت از Reade.

اما Reade است نشان می دهد که حتی اگر این گزارش سطوح آن را نه تایید او حمله اتهامات چرا که او تصمیم به جزئیات آنها را در زمان.

با توجه به متن او 2019 مصاحبه با AP Reade گفت: “آنها باید این مشاوره دفتر و یا چیزی و من فکر می کنم من راه می رفت در یک بار وجود دارد اما پس از آن من جوجه کشی است.” او ساخته شده بیانیه ای مشابه در یک مصاحبه دوم با AP که همان روز با توجه به یادداشت نوشته شده از مصاحبه.

روز جمعه Reade گفت: او با اشاره به داشتن “جوجه کشی از” نه پر کردن کامل آزار و اذیت و یا حمله به اتهامات علیه بایدن. در مصاحبه های متعدد با AP در جمعه Reade اصرار او واصل “صورت مصرف” در سنا پرسنل که شامل او اطلاعات تماس دفتر او کار کرده و برخی از گسترده جزئیات مسائل او با بایدن.

در شنبه Reade گفت: AP وجود دارد ممکن است یک جعبه برای بررسی در قالب توجه به آزار و اذیت جنسی شکایت, اما او نمی تواند به یاد داشته باشید و نمی دانم برای مطمئن شوید که تا زمانی که او را دیدم فرم. Reade همچنین گفت که او لغو یک برنامه ریزی مصاحبه تلویزیونی با “فاکس نیوز یکشنبه” به دلیل نگرانی های امنیتی.

Reade یکی از هشت زنانی که جلو آمد سال گذشته با این اتهام که بایدن را احساس ناراحت کننده با نامناسب نمایش از محبت. بایدن اذعان کرد شکایت و وعده داده شده به “بیشتر آگاه در مورد احترام به فضای شخصی در آینده است.”

در یکی از مارس 2019 مصاحبه با AP او گفت: بایدن مالیده او شانه ها و گردن و بازی کردن با موهای او. او گفت که او خواسته شد یک دستیار در بایدن را در مجلس سنا به لباس بیشتر محافظه کارانه و گفت: “نمی بود تا سکسی.”

او گفت: بایدن: “من می ترسم از او که او قرار بود به من را در یک اتاق و یا هر چیزی. این بود که نوع پرنیان.”

AP بررسی یادداشت های خود را 2019 مصاحبه با Reade پس از او جلو آمد در ماه مارس با اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن. اما خبرنگاران کشف اضافی متن و یادداشت ها از آن مصاحبه در روز جمعه.

ضبط یکی از مصاحبه حذف شد قبل از Reade پدید آمده در سال 2020 با اتهامات جدید علیه بایدن در همراهی با خبرنگار استاندارد تمرین برای خلاصی از مصاحبه. بخشی از این مصاحبه نیز در ثبت تصویری, اما نه بخشی که در آن او صحبت از “جوجه کشی است.”

AP کاهش یافته است به انتشار جزئیات 2019 مصاحبه در آن زمان به دلیل خبرنگاران قادر به تایید اتهامات او را و جنبه های داستان او در تضاد دیگر گزارش.

در هفته های اخیر Reade گفت: AP و دیگر سازمان های خبری که بایدن sexually assaulted او هل دادن او را در برابر یک دیوار در زیرزمین یک کاپیتول هیل ساختمان اداری در سال 1993 قد و نافذ او را با انگشتان دست خود را. او می گوید: او از کار اخراج شد بایدن را پس از تشکیل پرونده شکایت مجلس سنا ادعا آزار و اذیت.

اتهام roiled بایدن ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, جرقه اضطراب در میان دموکرات ها. جمهوری خواهان را متهم کرد بایدن حامیان نفاق استدلال که آنها سریع بوده به این باور زنانی که متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران از حمله. مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و چند اتهام حمله و آزار و اذیت که همه او را انکار می کند.

Reade می گوید: او تمایلی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات حمله به طول اولیه گفتگو با خبرنگاران بیش از یک سال پیش به خاطر او بود که ترس از واکنش شدید شد و هنوز هم در حال آمدن به شرایط با آنچه رخ داده به او.

دو تا از Reade همکاران گفت: علنی این هفته که Reade حال گفتگو با آنها که گفتند تایید جنبه های او دادند. یکی سابق همسایه گفت: Reade به او گفت در مورد اتهام حمله به چند سال پس از Reade گفت: آن اتفاق افتاده است. دیگر یک همکار سابق گفت: Reade به او گفت که او تا به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او در طول کار قبلی در واشنگتن است.

AP نیز صحبت به دو اضافی مردم صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به محافظت از خانواده خود را می اندازد که گفت: Reade به آنها گفته بود در مورد جنبه های او اتهامات علیه بایدن سال پیش.

یکی از دوستان که می دانستند Reade در سال 1993 گفت: Reade گفت: آنها ادعا شده در مورد حمله به زمانی که آن اتفاق افتاد. دوست دوم ملاقات Reade بیش از یک دهه پس از حادثه به اتهام و تایید کرد که Reade در حال گفتگو با دوست در سال 2007 یا 2008 در مورد تجربه آزار و اذیت جنسی از بایدن در حالی که کار خود را در مجلس سنا ،

یادداشت سردبیر — تیتر از این داستان این بود که برای تغییر وضوح و به عنوان سمبل یک نقل قول مستقیم از Reade. AP همچنین مواد اضافه شده به داستان که جزئیات این کلمات خاص و نمونه Reade می گوید: او در مجلس سنا شکایت در مورد جو بایدن. AP است که با اضافه کردن این مواد به منعکس کننده که در حالی که Reade می گوید او به طور خاص استفاده از واژه “آزار و اذیت جنسی” در شکایت او می گوید: این رفتار او را توصیف به مقدار آزار و اذیت جنسی.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر