پنسیلوانیا تاپ 50K با ویروس; نرخ جدید موارد کاهش

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا گذرانده 50,000 تایید عفونت کروناویروس, دولت, مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه.

حدود 825 اضافی نفر تست مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 با توجه به بخش بهداشت و درمان. وجود 14 جدید مرگ و میر بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 2,458.

شماره جدید عفونت و مرگ و میر شده است روند را باعث Gov. تام گرگ به اجازه کار ساخت و ساز در سطح ایالت به سر و گلف اسکله هدایت سفرهای ماهیگیری و خصوصي اردو به بازگشایی شده است. روز جمعه او قصد دارد برای لغو اقامت خود را در خانه نظم و اجازه می دهد برخی از مغازه های خرده فروشی به بازگشایی در حداقل نهفته بخش از دولت است.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم را بازیافت.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات:

___

فدرال مدارس کمک

پنسیلوانیا است که تقاضا برای $524 میلیون نفر در اورژانس یک بار فدرال کمک برای کمک به مدارس پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

وزارت آموزش و پرورش گفت: از آن انتظار دارد که دولت فدرال به تصویب کاربرد آن در عرض یک هفته. مدارس می توانند با استفاده از این پول برای پرداخت هزینه برای وعده های غذایی برای دانش آموزان, تکنولوژی, تمیز کردن وسایل تابستان و پس از برنامه های مدرسه و سایر هزینه های مرتبط با این ویروس.

تحت فدرال نجات اضطراری لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس حداقل 90 درصد از این پول باید به مدارس دولتی و مدارس. دولت و وزارت آموزش و پرورش گفت: این برنامه برای استفاده از بقیه این پول برای حمایت از چیزهایی مانند آموزش از راه دور.

___

زندان نقطه داغ

پنسیلوانیا اصلاحات بخش برخورد با یک دوم COVID-19 شیوع به عنوان کارکنان 18 و 27 زندانیان آلوده شده اند در دولت تادیبی موسسه-Huntingdon.

به طور کلی با توجه به سیستم زندان, 101 کارکنان و 58 زندانی شده اند بیمار از جمله 48 کارکنان و 28 زندانیان در SCI-ققنوس در حومه فیلادلفیا.

ورزشگاه در SCI-Huntingdon تبدیل شده است به یک درمانگاه که در آن زندانیان که تست مثبت برای این ویروس هستند جدا اصلاحات سخنگوی ماریا فین روز دوشنبه گفت:.

نیز وجود دارد افزایش یافته غربالگری کارکنان و فروشندگان ورود SCI-Huntingdon. تست داوطلبانه در دسترس است در زندان برای هر کارمند که نتواند غربالگری.

SCI-Huntingdon است واقع در بخش مرکزی پنسیلوانیا در حدود 30 مایل (48 کیلومتر) در شرق آلتونا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر