جدید فوتبال virus موارد برجسته کردن خطرات ناشی از سرگیری

توسط راب هریس

جدید کروناویروس عفونت در میان آلمانی فوتبال جوخه های نازل شده در روز دوشنبه برجسته چالش برای لیگ های اروپایی به راه اندازی مجدد در طول بیماری همه گیر.

مداوم شدت شیوع نبود درک توسط مهاجم سالومون کالو که معلق با هرتا برلین برای از موازین اجتماعی فاصله اقدامات livestreaming خود را مشت-تداوم تیمی و ترکیدن در آشکار COVID-19 آزمون — همه در حالی که شکایت در مورد قطع پرداخت.

جدید عفونت نکنه بوندسلیگا به امید از سرگیری این ماه است. آنگلا مرکل و 16 دولت استانداران را تعیین می کند در شنبه اگر خطر عفونت گسترش در استادیوم بیش از حد بزرگ است — حتی بدون تماشاگر.

ده مثبت COVID-19 موارد گزارش شده از 1,724 فتح تست های انجام شده در سراسر 36 باشگاه های آلمان در دو بخش. هرتا را به تیم ملی داده شد همه روشن است اما این تیم گفت: کالو داد “تصور که فردی بازیکنان نیست coronavirus موضوع را به طور جدی به خصوص در زمان بحث در مورد از سرگیری بازی است.”

بازی به احتمال زیاد محدود به پرسنل کلیدی در سراسر اروپا برای بسیاری از ماه های خرید و فروش سنگین مالی به باشگاه ها و انجمن ملی است.

انگلیسی فدراسیون فوتبال که صاحب ورزشگاه ومبلی و اجرا می شود تیم های ملی است که برش آن بودجه سالانه 75 میلیون پوند (93 میلیون دلار) آن را به عنوان تلاش برای جبران بالقوه کسری از 300 میلیون پوند در طول چهار سال آینده.

“این سخت است برای پیش بینی جمعیت طرفداران — که نیروی حیاتی از بازی — بازگشت به مسابقات هر زمان به زودی” FA رئیس گرگ کلارک گفت.

مانند در آلمان, فوتبال در انگلستان و اسپانیا به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس است. هر دو در لیگ برتر و لالیگا امیدوار به از سرگیری در ماه ژوئن هر چند جوخه هنوز در حال نگه داشته و دور از باشگاه است.

گسترده COVID-19 تست از بازیکنان لیگ برتر آغاز خواهد شد در این هفته به عنوان انتظار می رود آنها را به بازگشت به آموزش زمینه های فردی برای تناسب اندام جلسات در حالی که احترام اجتماعی فاصله گرفته است.

“بازگشت از فوتبال است و نشانه آن است که جامعه در حال پیشرفت به سمت جدید عادی” لیگ اسپانیا جمهور خاویر Tebas گفت. “آن نیز بازگرداندن یک عنصر از زندگی که مردم در اسپانیا و سراسر جهان می دانیم و عشق است.

“سلامت مردم میباشد بنابراین ما باید یک پروتکل جامع برای حفاظت از سلامت همه درگیر که ما کار به راه اندازی مجدد لالیگا. شرایطی بی سابقه اما ما امیدواریم که برای شروع بازی دوباره در ماه ژوئن و پایان ما ’19 و’20 فصل تابستان امسال است.”

یک ماه آموزش است و پیش بینی قبل از بازی می توانید رزومه اگر چه جدول زمانی بستگی دارد که چگونه دولت خود را باز مستندات.

اسپانیا و ایتالیا و انگلیس شده اند سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در اروپا با هر کشور ضبط بیش از 25000 شناخته شده مرگ و میر.

لیگ برتر برنامه به سر شده اند را لرزاند توسط برخی از سقوط تهدید تیم های مخالف قصد دارد برای بازی در خنثی استادیوم برای جلوگیری از طرفداران جمع خارج است.

فسخ زودهنگام از فصل در دولت سفارشات در هفته گذشته در حال حاضر موجب recriminations.

امیان درخواست لیگ به بررسی تصمیم خود را منتسب باشگاه از بالا پرواز, راه اندازی یک دادخواست در روز دوشنبه به “عدالت تقاضا برای این دور رسیدن به تصمیم گیری است که می رود در برابر عدالت در ورزش است.”

شمال فرانسه تیم بود بعد-از-گذشته در 20 تیم لیگ 1 با 10 بازی در سمت چپ و چهار امتیاز 18-قرار داده نیم. پایین دو تیم به طور خودکار تنزل و امیان گفت: “منصفانه انتخاب” خواهد بود به گسترش Ligue 1 و آن را به یک 22-تیم بخش برای 2020-21 فصل است.

___

بیشتر AP فوتبال: و

___

AP نویسندگان ورزشی Ciaran فاهی در برلین و قصه Azzoni در مادرید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>