افت بازارهای در آسیا در حال افزایش چین و آمریکا تنش بیش ویروس

توسط ایلین KURTENBACH

بانکوک (AP) — سهام skidded در آسیا در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران چشم افزایش تنش بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و چین بیش از ریشه ها و دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

رو به انتقاد خود از دست زدن به بحران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا تغییر سرزنش به چین است. پکن بارها تحت فشار قرار دادند در آمریکا اتهاماتی که شیوع چین بود تقصیر.

در بازار هنگ کنگ و هند کاهش یافت و در حدود 4 درصد در روز دوشنبه و دیگر بازارهای منطقه ای نیز کمتر بود. تجارت متوقف شد برای تعطیلات در سرزمین اصلی چین و ژاپن و تایلند است.

سهام بسته گسترده پایین تر در وال استریت در روز جمعه پس از نتایج ناامید کننده از آمازون و دیگر شرکت های بزرگ سوار صفحه اصلی آسیب به اقتصاد از این بیماری همه گیر.

فشار ساختمان شده است بین واشنگتن و پکن بیش از همه گیر برای برخی از زمان. واشنگتن و پکن به حال فقط موفق به اعتصاب آتش بس در جنگ تجاری هنگامی که این ویروس منجر به چین تعطیل بسیاری از اقتصاد آن در اواخر ماه ژانویه است.

“تجدید امکان بازگشت از جنگ تجاری است که تا به حال گرفتار بازار پس حداقل تا سال 2017 یک بار دیگر در وزن تمایلات” Jingyi پان IG گفت: در یک تفسیر.

تنش بیش از همه گیر و تهدید به برخورد با تحریم های تجاری باید amped خطر بانک Mizuho گفت: در یک گزارش.

“حتی به عنوان رشد-خفقان مهار اقدامات مجموعه به از رده خارج در مارس جهانی در رکود به نظر می رسد به تعمیق در Q2” آن گفت:, و اضافه کرد که ضد چین تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای رکورد از دست دادن شغل ممکن است در ادامه از “Mayday” نوع ترس و پویایی است.

ممکن است بعد خود به ارمغان آورده است 2.8% کاهش در شاخص S&P 500 به 2,830.71 یک روز پس از آن بسته کردن آن بهترین ماه از سال 1987 دوم آن راست هفتگی از دست دادن. شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش 2.6% به 23,723.69 در حالی که نزدک است که به شدت وزن با تکنولوژی سهام تضعیف 3.2% به 8,604.95. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت کاهش بیش از بقیه از بازار ریختن 3.8% به 1,260.48.

وال استریت شده است نیروبخش برای ضعیف نشان دادن توسط شرکت های این فصل درآمد با توجه به شوک اقتصادی از coronavirus. بسیاری از شرکت ها را کشیده اند درآمد خود را راهنمایی برای بقیه سال با استناد به عدم اطمینان در مورد چقدر تاثیر شیوع این بیماری را در خود کسب و کار و اقتصاد است که در حال حاضر در رکود است.

تلخ تجارت و تولید اطلاعات نیز دلسرد سرمایه گذاران در lookout برای خبر خوش در مراحل برای جلوگیری از همه گیر و جلوگیری از تجدید حیات در موارد و در مکان هایی که شروع به بازگشایی پس از خاموش شدن ناگهانی.

در معاملات روز پنج شنبه Hang Seng پایین بود 947.41 امتیاز در 23,696.18. هند Sensex غرق 4.3% به 32,294.19 پس از دولت تمدید یک مستند برای مبارزه با این بیماری همه گیر. این Kospi در کره جنوبی کاهش یافته است 1.5% به 1,917.80. سهام کاهش بیش از 2 درصد در سنگاپور و تایوان و جاکارتا.

این پرت استرالیا شد که در آن S&P / ASX/200 به دست آورده 1% به 5,296.00, rebounding از اوایل ضرر و زیان بر سود در معدن و بانک ها.

آتی برای شاخص S&P 500 و Dow صنعتی 0.6% کاهش پیدا کرد. عملکرد 10 ساله خزانه داری برگزار ثابت در 0.61% و زیر آن 1.90% سطح در آغاز سال است.

4-صفحه Department of Homeland Security intelligence report به تاریخ مارس 1 و به دست آمده توسط آسوشیتدپرس معتقد است که رهبران چینی “عمدا پنهان شدت” این بیماری همه گیر از جهان در اوایل ژانویه.

این ادعا با استناد به واریانس در الگوهای تجاری که چین کم اهمیت جلوه دادن شدت از آن شیوع اولین گزارش در مرکزی چین در شهر ووهان در حالی که انباشت تجهیزات پزشکی.

چین را صدا خفه کن پزشکان هشدار داد که این ویروس در اوایل. اما آن را به اطلاع سازمان بهداشت جهانی از شیوع بیماری در دسامبر. 31; تماس مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در Jan. 3 و علنا شناسایی پاتوژن به عنوان یک رمان coronavirus در Jan. 8. بسیاری از آن اشتباه به نظر می رسد که ریشه از موانع اداری. وجود ندارد شواهد عمدی طرح به خرید جهان تجهیزات پزشکی.

معیار آمریکا نفت خام کاهش یافت و 69 سنت افزایش به $19.09 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را به دست آورد 94 سنت در روز جمعه به $19.78 در هر بشکه رسید. خام ایالات متحده غوطه ور است از قرار گرفتن آن در حدود $60 در شروع سال نگرانی در مورد یک سقوط در تقاضا و تیره و تار تجهیزات ذخیره سازی. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد اضافه شده 1 درصد به $26.45 در هر بشکه رسید.

دلار از ذهن 106.75 ین ژاپن به پایین از 106.88 ین در روز جمعه. یورو تضعیف شد و به $1.0941 از $1.0980.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر