انزوا: چگونه امن آن واقعا ما را در طول COVID-19 همه گیر?

به عنوان CCP coronavirus مستند نزدیک 30 روز در برخی از کشورهای چند نفر مطرح کرده اند شک و تردید که آیا یا نه انزوا است که واقعا موثر است. یک زن و شوهر از مطالعات در انزوا و شیوع ویروس کنترل را نشان می دهد که چنین اقداماتی می تواند واقعا مفید در نگه داشتن یک بیماری همه گیر از بدتر شدن.

چرا منزوی?

یک مطالعه منتشر شده توسط لانست نگاه چگونه تماس ردیابی و جداسازی موارد کمک در کنترل coronavirus مانند عوامل بیماری زا. محققان با قرار دادن نظریه خود را به آزمون با استفاده از یک مدل ریاضی است که در آن سناریوهای مختلف کرده است. اگر ویروسی انتقال بودند برای پایان دادن به عرض 12 هفته و یا قبل از 5000 نفر آلوده بودن آن تلقی شد که شیوع بیماری با موفقیت کنترل می شود. در بسیاری از حالات ترکیبی از تماس با ردیابی و جداسازی شد موثر در کنترل یک COVID-19 شیوع ظرف سه ماه. دیگر جداسازی شد و با تاخیر از شروع علائم احتمال کنترل نگه داشته در حال کاهش است.

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی جامعه Cytopathology نگاه اطلاعات و تحقیقات از مقالات در دوستیابی به عنوان دور برگشت به عنوان 1918-19 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده تقریبا یک پنجم تا یک سوم از جمعیت جهان. محققان دریافتند که در شهرستانها بود که به تصویب رسید انزوا و سیاست های پیشگیری اولیه در حال کاهش عفونت و مرگ و مير. این سیاست شامل بستن کلیساها و مدارس و اصرار دارد که مردم ماسک ممنوع کردن تجمع جرم و به همین ترتیب. شهرستانها که به دنبال این سیاست ها شامل سان فرانسیسکو, کانزاس, شهرستان St. Louis, و میلواکی که در مجموع تا به حال حدود 30 درصد به 50 درصد کاهش عفونت و نرخ مرگ و میر بیش از دیگران است.

(Image: Screenshot / YouTube)

هنگامی که به دنبال در اطلاعات از 1918-19 آنفلوآنزای اسپانیایی, محققان دریافتند که شهرستانها که به تصویب رسید انزوا و سیاست های پیشگیری اولیه در حال کاهش عفونت و مرگ و مير. (تصویر: Screenshot / YouTube)

“برآورد 675,000 نفر در آمریکا از آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 و وجود شک و تردید است که این سیاست شد و در واقع کار. اما بدیهی است که آنها را به یک تفاوت… اگر چه جهان است دنیایی بسیار متفاوت تر از آن بود که 100 سال پیش در اثر اقدامات این نهاد در طول 1918-19 همه گیر می دهد و ما امیدواریم که اقدامات فعلی را نیز محدود تاثیر COVID-19 همه گیر” پژوهشگر Stefan E. Pambuccian گفت: به عنوان گزارش شده توسط KalingaTV.

این است که چرا کارشناسان نگه داشتن به ما گفتن که جداسازی بهترین راه برای دریافت CCP coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است. نمی رویم مگر اینکه مطلقا لازم است. و حتی اگر شما به دنبال CDC توصیه حفظ فاصله حداقل 6 فوت از دیگران است. در حالی که در خانه شما ممکن است احساس نیاز به تعامل فیزیکی با خانواده یا دوستان خود را. مقاومت در برابر چنین افکار. نگه داشتن در ذهن که این ویروس از بین خواهد رفت و در نهایت شما را به ارتباط برقرار کردن با مردم به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید. اما اگر شما عمل می کنند rashly مردم شما در مورد مراقبت ممکن است با این ویروس آلوده شده و حتی ممکن است بمیرد. بنابراین تا زمانی که دولت می دهد تا شست دنبال جداسازی پروتکل های.

(Image: Screenshot / YouTube)

به یاد داشته باشید شما در حال کمک به نگه داشتن دوستان و خانواده خود را امن با مراجعه به آنها در طول مستند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

محیط زیست و CCP coronavirus

ویلیام برایان سرپرست وزارتخانه علوم و فناوری برای وزارت امنیت داخلی (DHS) به تازگی نشان داد پتانسیل شرایط است که قادر به CCP coronavirus به رشد و یا می میرند. دولت محققان ظاهرا متوجه شد که ویروس بهترین زنده می ماند در داخل سالن و شرایط خشک است. اما اگر آن را در معرض تر و بیشتر در شرایط مرطوب, آن است که کمتر احتمال دارد برای زنده ماندن.

در واقع نور خورشید مشاهده شد به تنها قدرتمند ترین عامل در کشتن این ویروس در هوا و همچنین بر روی سطوح. با این حال او هشدار می دهند که نمی شود بیش از حد ساده لوحانه فکر می کنم که فصل تابستان ممکن است کشتن ویروس ها در کامپیوتر است. نوچ. ما هنوز هم باید به دنبال مناسب و دستورالعمل های ایمنی اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از آلوده شدن توسط COVID-19. این درست است که همه چیز ممکن است کمی ساده تر با خورشید درخشان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

CCP ویروس: آلمان باعث می شود ماسک صورت اجباری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر