هند ویروس مستند کاسته در حالی که عفونت نرخ سرعت

توسط امیلی SCHMALL

دهلی نو (AP) — هند آرام برخی از coronavirus مستند محدودیت در دوشنبه حتی به عنوان سرعت عفونت را برداشت و reopenings جلب جمعیت از مردم است.

نزدیک به مجموع 5-هفته مستند در هند 1.3 میلیارد جمعیت زمانی رکود در گسترش ویروس اما باعث شده بسیار زیاد سختی برای هند سپاه از مردم فقیر است که می تواند نه ماندن در شهرستانها بدون کار و نه سفر به روستاها و منتظر در خط روزانه برای وعده های غذایی. برخی از درجه ای از مستند ادامه خواهد داد و حداقل تا مارس 18.

آزمایشی بازگشت به زندگی عادی البته با ماسک های اجتماعی فاصله و دقیق استانداردهای بهداشت از سر گرفته در کم خطر و مناطق با چند و یا هیچ مورد در حالی که محدودیت در حرکت و کار ادامه داد: در جای دیگر در کشور است. در New Delhi, تعیین نقطه داغ که در آن بسیاری از مستند محدودیت های باقی مانده ساخت و ساز کارگران و رانندگان و مردم خود اشتغالی مانند خانهدار بازگشت به کار.

در طول این مستند تنها کسب و کارهای ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و داروخانه ها باز شد. فروش الکل ممنوع اعلام شد. اما روز دوشنبه یک آرایه گسترده تر از کسب و کار مجاز بود. بیش از 100 نفر نه همه رعایت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای ایستاده در خط برای ورود به یک مغازه مشروب فروشی.

در یکی دیگر از مشروب فروشگاه در دهلی نو معمولا بسیار متراکم اطراف مغول دوران سرخ قلعه در حدود 200 می تواند خریداران را تحت فشار قرار دادند و راندند یکدیگر را وارد کنید. پلیس در اختیار داشت خود بامبو باتوم برای متفرق کردن جمعیت.

Neeraj مهتا رفت و به یک مشروب فروشی در شرق دهلی اما جمعیت ترسیده او را. “دولت باید فقط نگه داشتن مشروب مغازه ها بسته اگر چنین جمعیت در حال رفتن به جمع آوری” او گفت:.

کارگران مهاجر که از فرار شهرهای هند یکهو وقتی که این مستند در زمان اثر مارس 25, تنها تبدیل به رشته در جاده ها و قرنطینه توسط دولت شد سفر با راه آهن ویژه خدمات به روستاها. راه آهن گفت: این امر هزینه بسیار یارانه رای دادن اما مخالفت رهبر سیاسی سونیا گاندی گفت: حزب کنگره را پوشش هزینه.

“هزاران نفر از کارگران مهاجر و کارگران مجبور شدند به خانه راه رفتن چند صد کیلومتر با پای پیاده و بدون مواد غذایی و بدون دارو و بدون پول و بدون حمل و نقل بدون چیزی جز میل به بازگشت به خانواده و عزیزان” گاندی در بیانیه ای گفت.

هنوز عفونت نرخ رشد 5.5 درصد نسبت به 4.7% دو روز پیش با توجه به موسسه بروکینگز فکر می کنم تانک.

“فعال موارد در حال حاضر در حال رشد در 5.5 درصد تا دو برابر در هر 13 روز. خوب نیست. کانون مدیریت (مهار و تماس با ردیابی و تست) نیاز به توان بسیار بهتر” توییتی Shamika راوی یک موسسه بروکینگز همکار.

هند گزارش 42,500 ویروس موارد 11,706 بهبود و 1,373 مرگ و میر و تا به حال تست شده بیش از یک میلیون نمونه در روز دوشنبه. هنوز هم در 758 آزمون در هر میلیون دلاری هند در میان کشورهای تست بالاترین کسری از جمعیت خود را. و کارشناسان هشدار می دهند که این ویروس هنوز به اوج.

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران Rishi Lekhi و Rishabh R. جین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر