هنگ کنگ تظاهرات: سازمان ملل متحد انتقاد چین برای بدرفتاری بهداشت و درمان کارگران

اعتراض در هنگ کنگ فوران سال گذشته پس از ساکنان ابراز نارضایتی در لایحه ای که به وضوح طراحی شده برای اجازه می دهد پکن به قدرت بیشتر در سراسر شهرستان دولت. بسیاری از افراد دستگیر شده توسط پلیس از جمله بهداشت و درمان کارگران بودند که فقط انجام وظایف خود است. در ماه فوریه سازمان ملل متحد در نامه ای به مقامات چینی ابراز نگرانی های خود را در مورد راهی که در این بهداشت و درمان کارگران شد درمان می شود. این نامه در حال حاضر ساخته شده است.

حمله به پزشکان

در این نامه از سازمان ملل متحد می پرسد چین به توضیح پایه و اساس قانونی برای بازداشت و دستگیری و همچنین به عنوان چگونه چنین اعمال مطابق با بین المللی و قوانین حقوق بشر. به گفته مقامات سازمان ملل متحد کارگران پزشکی و پزشکان و پرستاران با حضور در تظاهرات به منظور ارائه مراقبت های بهداشتی در یک طرف صورت, آیا کسانی که نیاز به مراقبت از چنین شد معترضان آتش نشان و پلیس و یا فشار دهید.

اما پلیس به پایان رسید تا ضرب و شتم, تهدید به اذیت و آزار و دستگیری آنها. در این نامه به نقل از یک حادثه از ماه اوت سال 2019 هنگامی که یک زن امدادگر آمار رو در چشم توسط یک گلوله گرد که ظاهرا متعلق به یک افسر پلیس است. همان ماه اول کمک داوطلب دستگیر شد برای داشتن آب شور و سه جفت قیچی موارد که لازم است به انجام وظایف خود. در ماه اکتبر یکی دیگر از کمک های اولیه داوطلب بود و با زور و اجبار رام توسط یک پلیس ضد شورش.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

بهداشت و درمان کارگران و کمک های اولیه از داوطلبان حضور در تظاهرات به منظور ارائه مراقبت به تمام نیاز دارند. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

در ماه نوامبر حدود 16 بهداشت و درمان کارگران بودند که به ارائه کمک های اولیه در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ بودند توسط پلیس دستگیر شد حتی اگر همه آنها با ماندگاری بالا-جلیقه دید که شناسایی آنها به عنوان پزشکان و پرستاران و یا تکنسین های پزشکی اورژانس (EMTs). هر یک از آنها حتی تا به حال کارت های هویت و ثبت نام عرضه شده توسط شورای پزشکی از هنگ کنگ.

این بهداشت و درمان کارگران بازداشت شدند تا 30 ساعت با پلیس هرگز آنها را با اعطای دسترسی به یک وکیل. زمانی که آنها با قرار وثیقه آزاد کارگران خواسته شد به گزارش پلیس بر اساس این هفته. در همان ماه کارکنان بهداشتی درمانی از بیمارستان های عمومی قدرت بودند با تهدید به اقدام انضباطی باید در آنها شرکت در تظاهرات.

غیر ضروری پرخاشگری

پلیس معتقد است که برخی از بازداشت ساخته شده بودند زیرا آنها مشکوک است که تظاهر کنندگان بودند به عنوان يك پزشکی کارگران است. این باعث می شود هیچ حس هنگامی که شما در نظر است که بازداشت افراد تا به حال شناسایی بر روی آنها. همه که پلیس مجبور به انجام به منظور بررسی خود را شناسایی و آنها را آزاد کند. چرا بهداشت و درمان کارگران بازداشت شده ،

در بالا از آن کارگران حتی تهدید به مسدود و از دادن کمک به معترضان مجروح. چرا هر صادقانه اداره پلیس انجام چنین چیزی ؟ تنها دلیل برای چنین اقدامات تهاجمی علیه بهداشت و درمان کارگران است که هنگ کنگ دولت نمی خواهید هر گونه کمک های پزشکی ارائه می شود به معترضان. کارگران به سادگی برای داشتن یک قلب خوب و انجام کار خود را.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

تنها دلیل برای پلیس به چنین اقدامات تهاجمی علیه بهداشت و درمان کارگران است که هنگ کنگ دولت نمی خواهید هر گونه کمک های پزشکی ارائه می شود به معترضان. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )
دارن مان یک جراح که زندگی در هنگ کنگ برای اولین بار به ارمغان آورد توجه بین المللی به این حمله در بهداشت و درمان کارگران در ماه نوامبر گذشته. “این است که ناخواسته جالب است که در حالی که بقیه جهان را نشان می دهد قدردانی خود را برای این کار فداکارانه از متخصصان مراقبت های بهداشتی با شجاعت مبارزه COVID-19 هنگ کنگ نیروی انتظامی یافت شده مورد آزار و اذیت و خودسرانه بازداشت و انسان دوستانه پزشکی کارگران… شما نمی توانید ‘کف زدن برای مشاغل’ هنگامی که دست خود را فشرده گره خورده است پشت سر خود را,” او گفت:, گزارش RTHK.

بندیکت راجرز از بنیانگذاران و رئیس بر اساس UK-هنگ کنگ دیده بان است استقبال سازمان ملل از تصمیم و خواسته است که تحقیقات مستقل به خشونت پلیس در هنگ کنگ انجام می شود. او همچنین خواسته که شناسایی آن به عنوان خشن معترضان بود سیلی با Magnitsky به سبک تحریم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

شجاع داستان 3 استرالیایی که ایستاده بود تا برای فالون گونگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر