به عنوان دولت چین تلاش می کند برای ایجاد یک تصویر مثبت از خود در طول CCP شیوع کروناویروس دیگر مسئله بزرگ دندانه دار شهرت خود را بیشتر معیوب ماسک صورت. میلیون ها نفر از ماسک صورت ارسال از چین به کشورهای دیگر شده اند یافت می شود معیوب و غیر قابل استفاده.

کم کیفیت ماسک

در مارس 21, هلند دریافت کرد تقریبا 1.3 میلیون ماسک صورت از چین است. پس از بازرسی مشخص شد که این ماسک نه با استانداردهای لازم. به عنوان یک نتیجه دولت نه تنها به یاد می آورد صدها نفر از هزاران نفر از ماسک تحویل به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آن نیز تصمیم به توقف استفاده از کل حمل و نقل. کانادا به تازگی نشان داد که تقریبا 1 میلیون ماسک صورت خریداری شده از چین شکست خورده بود در دیدار خود با استانداردهای بهداشتی. که از جمله آنها توزیع گردید. در پاکستان برخی از چینی ماسک صورت ظاهرا یافت می شود ساخته شده از لباس زیر.

این وضعیت محدود به ماسک صورت. حتی تست کیت از چین آمده اند تحت انتقاد است. پس از دولت اسپانیا خریداری صدها نفر از هزاران نفر از COVID-19 تست کیت از یک شرکت چینی تقریبا 60000 یافت شد ناتوان از تعیین اینکه آیا بیمار بود با این ویروس آلوده شده یا نه. ترکیه همچنین اعلام کرد که برخی از تست کیت آن را دریافت کرده بودند معیوب.

احساس خطر آسیب به شهرت خود دولت چین آغاز شده است و اجرای قوانین سختگیرانه تر و چک برای اطمینان از کیفیت. به تازگی دولت مصادره بیش از 89 میلیون ماسک و 418,000 قطعات دنده محافظ از کسب و کارهای محلی ادعا می کنند که کیفیت خود را بیش از حد ضعیف است. با این حال این سوال که چرا از آن است که بیشتر شرکت های چینی است که تولید با کیفیت پایین ماسک و تست کیت.

(Image: Screenshot / YouTube)

احساس خطر آسیب به شهرت خود دولت چین آغاز شده است و اجرای قوانین سختگیرانه تر و چک برای اطمینان از کیفیت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این ممکن است تا حد زیادی به دلیل این واقعیت است که کسب و کار چینی در حال تلاش برای جبران ضرر و زیان رنج می برد در طول این مستند با استفاده از ارزان تر با کیفیت پایین مواد اولیه و فرآیندهای بهتر است حاشیه سود. این است که به وضوح یک راه بد برای انجام کسب و کار و تولید کنندگان چینی به نظر نمی رسد به هر گونه ایده در مورد دراز مدت عواقب اقدامات خود را خواهد داشت.

دن هریس یک وکیل که شرکت هریس Bricken توصیه کرده است شرکت ها در منابع از چین, تماس, وضعیت فعلی “بی سابقه است.” “آن را به یک ظرف غذا کامل… یک سال پیش شرکت های چینی خوب بودند. در حال حاضر آنها در حال ، بسیاری از آنها را می دانیم که آنها در حال رفتن به ورشکسته در یک هفته. بسیاری در حال رفتن به ورشکسته در حال حاضر. به طوری که آنها در حال فروش بد, محصول, محصول جعلی او گفت:” به لس آنجلس تایمز.

بهبود ماسک صورت

بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای خرید ماسک صورت. آنها خود را. اگر شما چنین فردی, شما باید بدانید که یک آیتم وجود دارد که می تواند افزایش ویژگی های محافظ خود ماسک صورت — هوس! محققان از دانشگاه بوستون دریافته اند که داشتن هوس پارچه در لایه بیرونی ماسک صورت خواهد اطمینان حاصل شود که بیشتر ذرات هوابرد در حال فیلتر کردن موجب افزایش شانس خود را از آلوده شدن توسط coronavirus.

(Image: Screenshot / YouTube)

اضافه کردن جوراب شلواری پارچه به خارج از لایه خود تبادل نظر صورت خواهد اطمینان حاصل شود که بیشتر ذرات هوابرد در حال فیلتر کردن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

خود را در یک خانه ماسک صورت می تواند بلوک تنها 30 درصد یا کمتر از این ذرات در هوا. هنگامی که یک لایه از هوس شده و در ماسک آن ذرات مسدود کردن توانایی های افزایش 15 تا 50 درصد است. مردم امید بستن به صورت خانگی, ماسک صورت ایده آل باید با استفاده از ضخامت بافت پنبه. ضخیم تر از پنبه است و بهتر است آن را در فیلتر کردن ذرات. همراه با جوراب شلواری, لایه, ماسک های خانگی خود را به شما بهترین حفاظت ممکن است در کلاس خود است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

که می تواند به جلوگیری از مرگبار طاعون ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de