در مارس 12, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون تشکر از کارکنان پزشکی که مراقبت او را به عنوان او از بیمارستان مرخص شده بود. جانسون آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 27 و صرف سه شب در بخش مراقبت ويژه.

جانسون در حال حاضر از خطر, اما به همه گیر همچنان بدون کنترل در انگلستان است. همانطور که در آوریل 22, تعداد افراد آلوده به CCP ویروس بود 133,495 و بیش از 18,100 که مردم با اکثریت بودن بیش از 60 سال است. یک متخصص بریتانیایی در جهانی بهداشت عمومی استاد دوی Sridhar هشدار داده که بریتانیا ممکن است تا پایان با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از CCP ویروس در اروپا است.

از آن شده است با اشاره به این که این بیماری همه گیر به وجود آمد از اقدامات حزب کمونیست چین (CCP) که تصمیم به پوشش شدت و ماهیت این ویروس در شروع این بیماری همه گیر اجازه می دهد آن را به توسعه را به یک تمام عیار قاتل در سراسر جهان است.

کشورهای مناطق, گروه ها و یا افرادی که روابط نزدیک با CCP بودند و به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر و جانسون را در مورد نماینده این وضعیت واقعی. باید آن را یک بیدارباش برای او و کسانی که به حمایت از کمونیسم.

این حزب محافظه کار حزب با توجه به نگهبان “است اشتها برای قدرت مشترک در سطح جهانی تنها با حزب کمونیست چین.” بوریس جانسون به عنوان رهبر آن بود و مشتاق در مورد کمربند و جاده ابتکار (BRI) و پشتیبانی Hinkley نقطه C نیروگاه هسته ای از یک پروژه که در آن دولت چین اجرا CGN است به شدت درگیر است.

(Image: Screenshot / YouTube)

دولت چین به شدت درگیر در ساخت و ساز از انگلستان جدید نیروگاه هسته ای. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در 28 ژانویه سال جاری جانسون نادیده گرفته هر دو هشدار از مایک Pompeo, ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه و همچنین مخالفت خود را با پرسنل کلیدی و اعلام کرد که Huawei اجازه داده می شود برای ساخت انگلستان 5G شبکه. آن را نمی توان اتفاقی که جانسون با آلوده CCP ویروس.

چینی متعلق به دولت چین اصلاحات منابع حمایت شرکت سهام خصوصی دره پل برای خرید انگلستان نیمه هادی شرکت Imagination Technologies در سال 2017. شرکت برنامه ریزی برای برگزاری جلسه هیئت مدیره در تاریخ 6 آوریل برای تصمیم گیری اجازه می دهد تا چین را چهار مدیران برای ورود به انگلستان مدیره, در نتیجه اجازه می دهد CCP یک راه برای به دست آوردن کنترل این شرکت است. با توجه به مداخله از نمایندگان مجلس در این جلسه هیئت مدیره لغو شد و CCP تلاش نا امید شد.

CCP شتاب نفوذ خود را به کنترل از انگلستان با تکنولوژی بالا, مالی, و بسیاری از بخش های دیگر. در سال 2019 به تنهایی تا اوت 23, شرکت های چینی به اتمام 15 خرید عمده به ارزش حدود US$8.3 میلیارد دلار در انگلستان که یکی از آنها بین المللی برون مرزی شرکت پرداخت جهان اول است.

(Image: Screenshot / YouTube)

مورچه مالی به دست آورد انگلستان مرزی شرکت پرداخت جهان برای اولین بار در سال 2019. (تصویر: Screenshot / YouTube)

به دنبال در چین مشارکت در ساخت و ساز از Hinkley نقطه C نیروگاه هسته ای از کسب و تلاش برای کنترل Imagination Technologies پس Huawei تمرکز بازار CCP را نیت به مدت طولانی بیش از حد تجاری دامنه.

شایان ذکر است که این بیماری همه گیر پیشرفت وجود داشته است افزایش انتقادات از CCP در سطح بالا محافل سیاسی در انگلستان و فکر می کنم مخازن نیز مطرح موثر اقدامات متقابل. آنها عمیقا نگران دادن چراغ سبز به Huawei برای ساخت انگلستان 5G شبکه.

در آوریل 4, 15 عضو از حزب محافظه کار با ارسال نامه ای به نخست وزیر خواستار تجدید روابط با CCP. این نمایندگان بر این باورند که بریتانیا است که بیش از حد وابسته به CCP است و نه به طور کامل در نظر گرفته شده در دراز مدت اقتصادی و تکنولوژیک و نیازهای امنیتی کشور است.

در مارس 29, The Daily Mail گزارش داد که مقامات انگلیسی عصبانی بودند در CCP را گسترش اطلاعات غلط و تلاش برای سود حاصل از این بیماری همه گیر. یک وزیر کابینه گفت: “ما نمی توانیم ایستاده و اجازه دولت چین تمایل برای پنهان کاری برای خراب کردن اقتصاد جهان و سپس دوباره مثل هیچ چیز اتفاق افتاده است. ما اجازه می دهد شرکت هایی مثل هواوی و نه فقط به اقتصاد ما است اما باید بخش مهمی از زیرساخت های ما.” (Daily Mail)

(Image: Screenshot / YouTube)

پارلمان بریتانیا در حال حرکت است به رها کردن Huawei از کشور 5G شبکه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این فشار از محافل سیاسی فرود آمد یک ضربه سنگین بر CCP و تاثیر مثبت در اروپا و جهان, کمک به مردم در درک ماهیت واقعی CCP و تصمیم به تحریم آنها.

که آیا یا نه برای استفاده از هواوی است که نه تنها یک ماده از شبکه فن آوری و یا یک سوال پس از ایالات متحده, اما یک موضوع مهم امنیت ملی است. آسیب ایجاد شده توسط CCP شده است منعکس شده در تمام جنبه های از وحشیانه نقض حقوق بشر به سرکوب آزادی بیان آسیب رساندن به مردم و سلامت و زندگی و حتی فروپاشی اقتصاد جهانی است.

CCP ویروس همه گیر به طور کامل نشان می دهد که وضعیت بحرانی است. فقط در سه ماه 185 کشور دچار ضرر و زیان بزرگ. چه دردناک و عمیق درس!

بوریس جانسون فقط در مواجهه با مرگ و جان سالم به در برد. او باید گرامی تولد دوباره خود را منعکس کننده بر روی آن و تغییر نگرش خود را به سمت CCP. آن را تنها از طریق شکستن روابط با حزب کمونیست چین است که کشورها و افراد می توانند در جلوگیری از این بیماری همه گیر.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

انزوا: چگونه امن آن واقعا ما را در طول COVID-19 همه گیر?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر