صرف نظر از منطقه خود را از تجربه و تخصص است که همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود. این امر به ویژه درست است اگر شما یک حرفه ای در هنرهای نمایشی. آن را تقریبا غیر ممکن است برای شاد بودن با ثابت تمرینات. موظف وجود دارد به روز هنگامی که شما صد در صد و یا شاید حتی در پنجاه درصد است. در آن روز تمرین برای یک بازی و یا یک عملکرد رقص برای 25 بار می تواند قلب wrenching به حداقل می گویند.

سرمایه گذاری

در عین حال به عنوان یک واقعی مجری که می بیند تصویر بزرگ آن مهم است به درک که آن را در مورد کامل بودن. این نه فقط در مورد دادن “خوب” عملکرد. آن را در مورد زندگی و عملکرد و تجسم هر توجه داشته باشید موسیقی و گام به گام و ساخت آن بخشی از روح خود را. که تفاوت بین خوب بودن و بزرگ بودن.

“تعهد به عمل ضروری است برای به حداکثر رساندن تاثیر آموزش. پس از همه, تمرین, تنها راه برای تبدیل شدن به مهارت در مهارت های جدید و یا رفتار” می گوید: HarvardBusiness.org

هر لحظه ای که صرف تمرین می سازد تا به عینک خود را در عملکرد نهایی. اگر هنر عبارت است از طبیعی خود را خلاق, مهارت های و تخیل خود را و سپس عمل است و سفر به سوی خود لحظه نهایی روشنگری. هدف نهایی باید برای اجرای خوبی تمرین قطعه اما برای حل کردن خط بین مجری و عملکرد.

(Image: Screenshot / YouTube)

هدف نهایی باید برای اجرای خوبی تمرین قطعه اما برای حل کردن خط بین مجری و عملکرد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

روشنگر طریق عمل

وجود دارد یک داستان در مورد بزرگ کنفوسیوس که برجسته تم از تمرین به کمال است. کنفوسیوس عاشق بازی چینی لوت. او یک دانش آموز خوب و لذت بردم از زمان او صرف با معشوق خود ساز. یک روز معلم او آمد به او را با یک قطعه تازه از موسیقی است. کنفوسیوس خوشحال شد و pounced روی آن را با شادی. او تمرین یادداشت و بیش از بیش تا زمانی که او تا به حال آن را به طور کامل حفظ شده است.

معلم بازگشت و روز بعد با یکی دیگر از قطعه ای برای کنفوسیوس به بازی. اما کنفوسیوس بود و هنوز هم در این آهنگ از روز قبل. کنفوسیوس گفت: معلم است که اگر چه او تا به حال تسلط نت از آهنگ های او هنوز هم نیاز به درک موسیقی عبارات آن را منتقل. معلم لبخندی زد و سمت چپ دانش آموز خود را دوباره.

این بار معلم مشاهده کنفوسیوس به عنوان او ادامه داد: به تمرین آهنگ در عود دوباره و دوباره. بیش از چند روز کنفوسیوس در زمان زمان به درک پویایی و راه است که در آن آهنگ در حال تعبیر شده است.

به زودی پس از این بازگشت به خود دانش آموز برای پیدا کردن او هنوز هم در حال پخش آهنگ و توقف به فکر می کنم از زمان به زمان. معلم احساس او آماده به حرکت به بعدی قطعه و ذکر همان کنفوسیوس. کنفوسیوس عذرخواهی خود را به معلم و به او گفت که او هنوز هم نیاز به درک معنای واقعی پنهان در پشت موسیقی و او ادامه داد: برای تمرین. دوباره معلم با نزدیک شدن او را پس از چند روز برای پیدا کردن او نشسته در تفکر عمیق و چشمان بسته هنوز هم بازی آهنگ. او گفت: معلم خود را که او نیاز به درک آهنگساز و دولت خود را از ذهن است.

(Image: Kevinsmithnyc via wikimedia / CC BY-SA 3.0)

کنفوسیوس تمرین قطعه ای از موسیقی تا زمانی که او نه تنها درک آن به طور کامل بلکه به دست آورد بینش به ذهن آهنگساز. (تصویر: Kevinsmithnyc از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

زمانی که معلم در بازگشت متوجه شد که کنفوسیوس بود و در نهایت خود را گذاشته لوت به بقیه بود و سر خود را پایین متمایل در مراقبه است. او گفت: معلم خود را که او می دانست مردی که تشکیل این آهنگ توضیح خود ویژگی های فیزیکی رویاهای خود را. او در نهایت خواسته خود معلم که آیا آهنگ تشکیل شده بود توسط پادشاه خود را. معلم شگفت زده شد و پاسخ مثبت است.

با توجه به modacity: “موثر عمل به معنای واقع در جهت شما می خواهید برای رفتن و انجام این کار در یک نسبتا کارآمد. این بدان معناست که تعیین اهداف و به طور فعال به دنبال آنها. گاهی اوقات این اهداف را می توان کوچک مانند یک مهارت خاص. بار دیگر آنها می توان تصویر بزرگ گل. در هر صورت تعیین اهداف و تمرین به طور خاص برای رسیدن به آن اهداف خود را حداکثر زمان و بهره وری و در نهایت به شما بهترین شانس دستیابی به آن اهداف است.”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

مطالعه می یابد رویکرد جامع بهترین زمانی که مقابله غیر پزشکی استفاده از مواد مخدر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de