آن را “کاملا غیر قابل توجیه” است که چین کمونیست دولت اجازه داده شده به “بازی قوانین خاص خود را دارد” گفت: یک کمیسیون از ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF).

“تردیدی نیست که چین در جهان است مهمترین پرونده ناقض حقوق بشر و آزادی مذهبی” گفت: USCIRF کمیسر جانی مور در نظرات موجود در USCIRF چین بخش به عنوان بخشی از آن در سال 2020 سالانه گزارش منتشر شده در آوریل 28.

“آن را نمی توان در مقایسه با هر کشور دیگری در جهان نه تنها به دلیل اقدامات غیر قابل توجیه است اما از آنجا که از راه آن ایدز و abets اقدامات مشابه توسط کشورهای دیگر در سراسر جهان گفت:” مور که همچنین رئیس جمهور از کنگره رهبران مسیحی.

“در ضمن نظم بین المللی در تعقیب منافع خود, ادامه, اجازه دهید به چین بازی قوانین خاص خود را دارد و به ویژه در سازمان ملل متحد. این کاملا غیر قابل توجیه و آن دسته از کشورهای جهان که چشم پوشی از چین شرارت در نهایت ممکن است پیدا کردن خود را در خدمت به آن” او گفت:.

“از آن زمان گذشته برای جهان ما بدن و ما لیبرال دموکراسی به تقاضا بیشتر از چین است.”

قبل از آن در تاریخ 8 آوریل USCIRF محکوم انتخاب چین به شورای حقوق بشر سازمان ملل مشورتی که از پنج عضو وظیفه غربالگری اولیه برنامه های کاربردی و توصیه هایی برای مستقل کارشناسان سازمان ملل.

An image from a Chinese government social media post in April 2017 of detainees in a camp in Hotan prefecture in the southwestern part of the Xinjiang region. (Image supplied)

یک تصویر از یک دولت چین پست های رسانه های اجتماعی در مارس 2017 از بازداشت شدگان در یک اردوگاه در هوتن استان در بخش جنوب غربی منطقه سین کیانگ. (تصویر: عرضه)

در USCIRF گزارش چین یکی از 14 کشور “از نگرانی های خاص.”

این گزارش یافته های کلیدی در بر داشت که در سال گذشته شرایط آزادی مذهبی در چین رو به وخامت گذاشته و مشخص موارد سرکوب و نقض حقوق بشر.

“دولت چین ایجاد کرده است, با تکنولوژی بالا, نظارت, دولت, استفاده از تشخیص چهره و هوش مصنوعی برای نظارت بر اقلیت های مذهبی” در این گزارش است.

“در مارس 1, قوانین و مقررات جدید نیاز به مکانهای مذهبی به نمایندگان قانونی و حرفه ای حسابداران به اثر رفت. برخی کوچکتر مکانهای مذهبی به ویژه در مناطق روستایی یافت می شود این شرایط غیر ممکن است برای تحقق” آن گفت:.

این گزارش خلاصه شده سرنوشت تورک مسلمانان در چین غرب دور.

“مستقل کارشناسان تخمین می زنند که بین 900,000 و 1.8 میلیون اویغوری قزاقستان قرقیزستان و دیگر مسلمانان بازداشت شده در بیش از 1 ، 300 اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ — برآورد تجدید نظر به سمت بالا پس از دوره گزارش قبلی” این گفت و مشخص شده دلایل که چرا مردم فرستاده شده بود به این اردوگاه ها.

“افراد فرستاده شده اند به اردوگاه برای ریش, امتناع الکل یا سایر رفتارهای مقامات خیال می شود نشانه هایی از افراط گرایی مذهبی,'” از آن گفت.

برخی از موارد نقض حقوق بشر پرداخت و در این اردوگاه ها بودند شرح داده شده در این گزارش است.

“زندانیان گزارش که آنها دچار شکنجه و تجاوز و عقیم سازی و دیگر موارد نقض حقوق بشر” آن را گفت.

“علاوه بر این نزدیک به نیم میلیون نفر از کودکان مسلمان شده اند از خانواده هایشان جدا شده و قرار داده شده در مدارس شبانه روزی” به آن اضافه شده است.

این گزارش سپس گفت که این اردوگاه به طور فزاینده ای به انتقال از آموزش مجدد به کار اجباری به زندانیان را در پنبه و نساجی کارخانجات.

“در خارج از اردوگاه های دولت در ادامه به استقرار مقامات برای زندگی با خانواده مسلمان و گزارش هر گونه نشانه ای از ‘افراطی’ رفتار دینی. در همین حال مقامات در سین کیانگ و دیگر قطعات از چین را نابود کرده اند و یا آسیب دیده و هزاران نفر از مساجد و حذف زبان عربی نشانه هایی از مسلمان در کسب و کار” گفت: این گزارش.

A file image of the Dalai Lama. (Image: Christopher Michel via wikimedia CC BY 2.0 )

یک فایل تصویر از دالایی لاما. (تصویر: کریستوفر میشل طریق ویکیمدیا CC BY 2.0 )

این گزارش با اشاره به اینکه چگونه رژیم کمونیستی پایدار استراتژی خود را مجبور جذب و سرکوب از بودیسم تبتی به عنوان نشان داد با قوانین طراحی شده برای کنترل بعدی تناسخ در جسم تازه از دالایی لاما و کسانی که از دیگر مهم تبت لمس.

“راهبان و راهبه ها که حاضر به محکوم کردن دالایی لاما اخراج شده اند از صومعه ها و زندانی کردن و شکنجه” این گزارش گفت که همچنین به جزئیات چگونه مقامات تخریب منازل در Yachen گر مرکز تبت بودایی در استان سیچوان و بسته Larung گر بودایی آکادمی به ثبت نام جدید.

“مقامات همچنین تشدید سرکوب در اختیار داشتن و یا نمایش عکس ها از دالایی لاما در ادامه به نظارت بر جشنواره های مذهبی و در برخی مناطق ممنوع دانشجویان از حضور در جشنواره در طول تعطیلات مدرسه” آن را گفت.

در این گزارش گفت که مقامات چینی حمله کردند و یا تعطیل صدها نفر از پروتستان کلیساهای خانگی در سال گذشته است. آن اشاره کرد که این رژیم منتشر شد برخی از اوایل باران عهد کلیسا عبادت بازداشت و در ماه دسامبر 2018 اما در دسامبر 2019 آن کشیش وانگ یی بود به اتهام “براندازی قدرت دولت است.”

کشیش وانگ محکوم به 9 سال حبس محکوم کرد.

دیدن این زمستان تلخ و تصویری مربوط به تخریب یک صلیب و شخصیت های چینی برای “کلیسای مسیحی” از محلی سه-خود کلیسا در شهر لینفن در شمال استان شانشی طبق دستور دولت:

مقامات محلی بودند مستمر در آزار خود را از روحانیون کاتولیک از جمله بازداشت زیرزمینی اسقف Guo Xijin و اسقف Cui تای که حاضر به پیوستن به دولت تعهد کاتولیک انجمن.

“چند دولت های محلی از جمله Guangzho شهرستان ارائه نقدی نعمت برای افرادی که آگاهانه در زیر زمین کلیسا. علاوه بر این مقامات در سراسر کشور را حذف کرده و عبور از کلیساها ممنوع جوانان زیر سن 18 سال از شرکت در مراسم مذهبی و جایگزین تصاویر عیسی مسیح و یا مریم مقدس با تصاویری از رئیس جمهور شی جین پینگ” این گزارش گفت:.

این USCIRF گفت که با توجه به گزارش “هزاران نفر از پزشکان فالون گونگ بازداشت شدند و در طول سال 2019 برای تمرین جنبش تمرینات مدیتیشن و یا توزیع ادبیات در مورد باورهای خود را.”

پزشکان از فالون گونگ شده اند مورد آزار و اذیت توسط رژیم کمونیستی از سال 1999 و در این گزارش ذکر شده که چگونه پزشکان قرار داده شده اند مجبور به برداشت عضو.

“حامیان حقوق بشر و دانشمندان ارائه شده است که مدارک و شواهد عمل برداشت اعضا از زندانیان بسیاری از آنها اعتقاد به پزشکان فالون گونگ — ادامه در مقیاس قابل توجهی” در این گزارش است.

تماشای یک فیلم مستند کوتاه در مورد آزار و اذیت فالون گونگ توسط از بین بردن فیلم در اینجا:

در این گزارش گفت: وجود گسترده گزارش می دهد که مقامات در سراسر سرزمین اصلی چین را تخریب ماهایانای بودایی Daoist و مکتب کنفوسیوس مجسمه که آنها مدعی بودند “غیر مجاز.”

در میان توصیه های ساخته شده توسط USCIRF در گزارش خود به اعمال تحریم های هدفمند بر سازمان های دولتی و مقامات مسئول موارد نقض آزادی مذهبی و علنا ابراز نگرانی در مورد پکن میزبانی 2022 بازی های زمستانی المپیک و وزارت امور خارجه است که مقامات دولت ایالات متحده نمی خواهد در این رویداد اگر رژیم کمونیستی را سرکوب آزادی مذهبی همچنان ادامه دارد.

این USCIRF مستقل است دو حزبی دولت فدرال نهاد ایجاد شده توسط کنگره آمریکا برای نظارت بر تجزیه و تحلیل و گزارش تهدید به آزادی مذهبی در خارج از کشور.

این USCIRF باعث می شود سیاست خارجی توصیه هایی به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه و کنگره در نظر گرفته شده برای جلوگیری از آزار و اذیت مذهبی و ترویج آزادی مذهب و عقیده.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین انتصاب به سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر پنل شگفت آور است

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de