CCP ویروس: آلمان باعث می شود ماسک صورت اجباری

آلمان ساخته شده است که با پوشیدن ماسک صورت اجباری به عنوان یک اندازه گیری برای محدود کردن CCP coronavirus. تمام کشورها اجرا این قانون با تغییرات جزئی. تعداد آلوده CCP coronavirus بیماران در آلمان عبور کرده 157,000 در حالی که مرگ و میر نزدیک شدن 6,000.

اجباری ماسک صورت

در مدارس بچه ها خواسته شده است به پوشیدن ماسک هنگامی که آنها را در می شکند و در راهروها. آنها لازم نیست برای همین ماسک در حالی که در کلاس. بچه ها نیز انتظار می رود برای حفظ یک فاصله امن و اتاق ها تمیز می شود و اغلب با مواد ضد عفونی کننده. اکثر کودکان هنوز هم باقی می ماند در خانه از پدر و مادر محتاط هستند و نمی خواهید آنها را به ارتباط برقرار کردن با دیگران تا COVID-19 شیوع حداقل تثبیت شده است.

در ایالت باواریا, ماسک صورت قانون ظاهرا در حال دنبال شدن خیلی به شدت با هر سن 7 و بالاتر مورد نیاز به آن را دنبال کنید. در برلین خریداران شده است معاف از پوشیدن ماسک. این شگفت زده کرده است برخی از افرادی که تعجب می کنم که چرا یکی از شلوغ ترین مکان های است که به ارمغان آورد در زیر ماسک صورت قوانین. در ایالت مکلنبورگ-فورپومن در دولت اعلام کرده است جریمه 25 یورو (US$27.70) برای افرادی که سوار حمل و نقل عمومی بدون ماسک صورت.

دولت آلمان نه اصرار داشت که مردم با پوشیدن ماسک های پزشکی. به جای صفحه اصلی-ساخته شده از پارچه ماسک نیز قابل قبول هستند. چند تلوان ماشین آلات ظهور کرده اند تا فروش این ماسک است. منتقدان استدلال کرده اند که الزامی ماسک ایجاد حس کاذب امنیت از آنجایی که آنها ناتوان از مسدود کردن ذرات هوا به طور کامل. مغازه ها ظاهرا تجاری در تقاضا برای ماسک حتی فروش “هنری” آنهایی که از ویژگی های الگوهای نقاشی و…. برخی بر این باورند که در صورت ماسک در حال تبدیل شدن به مد جدید و لوازم جانبی.

(Image: Screenshot / YouTube)

دولت آلمان اجازه می دهد تا مردم را به پوشیدن یا ماسک های پزشکی و یا در خانه پارچه ، (تصویر: Screenshot / YouTube)

در حال حاضر آلمان در رتبه 5ام از نظر تعداد کل coronavirus افراد آلوده (بدون شمارش چین پس از آمار رسمی است و به احتمال زیاد دستکاری شده). دیگر کشورهای اروپایی مانند فرانسه و ایتالیا و اسپانیا بیشتر موارد. آلمان جای تعجب نگه داشته و مرگ و میر پایین است. در حالی که میزان مرگ و میر از اسپانیا و ایتالیا و فرانسه در حال 503, 441, است که 350 میلیون نفر به ترتیب در آلمان: مرگ و میر است فقط 71.

کارشناسان و گیج شده است توسط آلمان پایین مرگ و میر. این استدلال است که این تا حد زیادی به انجام با متوسط سن افراد آلوده به ویروس. CCP virus شناخته شده است به بسیار مهلک برای افراد مسن. به این ترتیب تعداد بیشتری از شهروندان ارشد که آلوده دریافت coronavirus بالاتر مرگ و میر و میزان مرگ و میر در کشور خواهد بود. به نظر میرسد این مورد با کشورهایی مثل ایتالیا و فرانسه که سن متوسط coronavirus بیماران 62 و 62.5 بود. در مقابل آلمان با میانگین سنی تنها 49.

کمک های اقتصادی

دولت آلمان اعلام کرده است یک بسته اقتصادی برای کمک به مردم که درآمد متاثر شده اند با توجه به شیوع COVID-19. “کارگران مجبور به ماندن در خانه با این بیماری همه گیر و اقدامات دولت برای مهار آن را در حال حاضر دریافت بین 70 و 77 درصد از خالص حقوق و دستمزد از ماه چهارم از بیکاری ده درصد افزایش در مقررات قبلی. از ماه هفتم آنها را دریافت خواهد کرد بین 80 و 87 درصد” با توجه به محلی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

دولت آلمان اعلام کرده است یک بسته اقتصادی برای کمک به مردم که درآمد متاثر شده اند با توجه به شیوع COVID-19. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

تا آنجا که شهروندان که در حال حاضر بیکار نگران هستند آنها را ببینید مزایای تمدید اضافی برای سه ماه این سال است. صنعت غذا است که یکی از سخت ترین ضربه بخش های کسب و کار در آلمان را ببینید مالیات کاهش از 19 درصد به 7 درصد برای یک دوره یک ساله بین 1 ژوئیه سال 2020 و 30 ژوئن 2021.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

دیدگاه های مختلف از CCP شیوع ویروس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر