2 کشته در تیراندازی در کالیفرنیا مرکز توزیع

رد بلاف کالیفرنیا (AP) — یک مرد سوار به شمال کالیفرنیا مرکز توزیع و شروع به تیراندازی به مردم در بعد از ظهر شن

توسط NEWSSHANS در 8 تیر 1399

رد بلاف کالیفرنیا (AP) — یک مرد سوار به شمال کالیفرنیا مرکز توزیع و شروع به تیراندازی به مردم در بعد از ظهر شنبه کشته شدن یک کارگر و زخمی شدن چهار نفر دیگر قبل از او کشته شد توسط پلیس, مقامات گفت.

تیراندازی توسط یک زن 31 ساله مرد با یک تفنگ نیمه اتوماتیک آغاز شده و حدود 3:30 p. m. در خارج مرکز توزیع جنوبی از رد بلاف یک شهرستان در حدود 14000 نفر در مورد 131 مایل (210 کیلومتر) شمال ساکرامنتو, کالیفرنیا.

Tehama County دستیار کلانتر Phil Johnston گفت: در یک کنفرانس خبری که تیرانداز دور پارکینگ چهار بار قبل از توفنده به ساخت و باز کردن آتش با تفنگ. رد بلاف افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و گمان KHSL-تلویزیون گزارش شده است.

کارمند که فوت شد مارتین Haro-Lozano, 45, از, اورلند, کالیفرنیا, جانستون گفت.

مقامات شناسایی تیرانداز اما جانستون گفت: او تا به تاریخ با رد بلاف محل کار.

تیراندازی قربانیان گرفته شد به سنت الیزابت بیمارستان جامعه در رد بلاف سخنگوی آلیسون Hendrickson آسوشیتدپرس گفت. او تایید کرد که چهار نفر در بیمارستان بستری شدند اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر.

برخی از 200 کارگر در داخل تسهیلات قفل شده خود را در یک اتاق

مظنون به ضرب گلوله کشته شد در قفسه سینه در حدود 3:45 بعد از ظهر dispatchers به این روزنامه گفت.

اسکات Thammakhanty کارمند در این مرکز را مرکز دریافت که او شنیده تیرانداز از آتش تفنگ.

"این رفت و من حتی نمی دانم که چگونه بسیاری از بار او اخراج" Thammakhanty گفت. "من فقط می دانم آن بسیار بود."

Thammakhanty و دیگران آغاز شده در حال اجرا برای زندگی خود را و او را دیدم مردم دروغ گفتن بر روی زمین به عنوان او رفت, او گفت:.

همکار کارمند فرانکلین لیستر او فقط شروع به کار هنگامی که یک همکار زد پایین راهرو فریاد می زدند: "فعال شدند! فعال تیرانداز!"

وینس Krick گفت: رکورد افکن که همسر و پسر کار در تاسیسات و او در راه خود را به انتخاب کنید تا همسر خود را زمانی که او را دیدم شعله های آتش. نه صدمه دیده بود اما همسرش به او گفت نه به آمدن به جبهه ورودی به گزارش روزنامه.

"این واقعی بود دیوانه چون شما می دانید شما نمی توانید هیچ چیز" Krick گفت.

Dispatchers گفت: رکورد افکن که حداقل یک زن به ضرب گلوله کشته شده بود. یک مرد تا به حال نیز گزارش داد پای خود را در حال اجرا بیش از زمانی که تیرانداز منفجر کردن یک خودرو به ساختمان اما مرد مطمئن بود اگر او تا به حال شده است, شات کنندگان گفت.

خارج سخنگوی اسکات پاپ گفت: رکورد افکن که شرکت "آگاهی از وضعیت" و کار با اجرای قانون است.