چرا ماشین لباسشویی کف نمی کند؟ بررسی 5 دلیل کف نکردن مایع یا پودر لباسشویی

در زندگی‌های ماشینی امروزه، که صرفه جویی در وقت و انجام دادن امور در کمترین روزگار برای مردمان اهمیت متعددی دا

توسط NEWSSHANS در 10 آبان 1401
در زندگی‌های ماشینی امروزه، که صرفه جویی در وقت و انجام دادن امور در کمترین روزگار برای مردمان اهمیت متعددی دارد، به کار گیری از خودرو لباسشویی یاری به شتاب بخشیدن کارها می‌کند. چون در مواردی که بیش از حد، یا قلیل تر از حد، لباس داخل خودرو ریخته شود، در گیر مشکل عدم تعادل می‌گردد و شروع به فعالیت نمی کند . چنانچه خرابی مکانیکی واقعه افتاده باشه، اهمیت تعویض کلید استارت خلل قابل رفعه و در غیر اینصورت بایستی عمل رو به تعمیرکار موفقیت الکترونیک بسپاریم. به جهت دسترسی به میکروسوئیچ باید نخستین فنرِ دورِ لاستیکِ درب رو انقطاع کنیم. بعد لاستیک رو کنار بزنید و میکروسوئیچ رو گشوده کنید و خارج بیارید. به تیتر او‌لین قدم در همین خصوص می بایست در اختیار گرفتن نمایید که دستگاه به الکتریسیته اساسی متصل است. در روز ها تعطیلات برای تعمیرات فوری شبانه‌روزی از پیشنهاد آنلاین به کارگیری کنید.
  • زمانی که مدت زمانه شستشو فراوان می شود، ممکن است سنسور فشار بار، عملکرد نامناسبی داشته باشد یا در پیروزی اهمیت آن مشکلات بیشتری وجود داشته باشد، همینطور ممکن میباشد سوپاپ ورودی آن دچار ایراد شود و در هر چرخه آب را به باطن دستگاه بکشد.
  • کلید درپوش، در ماشین لباسشویی هایی که از جور سطلی می باشند یک ابزار امنیتی هست به جهت مواقعی که درب لباس‌شویی گشوده است و اذن عمل نمودن به موتور را نمی دهد.
  • بسیاری از اشخاص عادت دارند که لباس‌های کثیفشان را در ماشین نگه‌داری نمایند و در رخ مشغله فراوان ممکن است این لباس‌ها به مدت یک هفته در آن‌جا بمانند.
  • سلام درصورتیکه دیگ لباس‌شویی زمان چرخیدن صدا می دهد خلل از خرابی بلبربنگ ها می باشد.
  • در برخی گونه های ماشین لباسشویی سوئیچ شروع بخشی از تایمر دستگاه محسوب می شود در همین صورت حتمی می باشد ولوم آغاز را نظارت نمایید تا اطمینان حاصل نمایید شفت به جهت فعال نمودن سوئیچ در گیر مشکل نشده باشد.
  • دستگاه هایی که از علیه گشوده می شوند به جهت خشک نمودن لباس شتاب چرخش بیشتری دارند.
اگر اندکی دست به آچار باشید، به راحتی می‌توانید میکروسوئیچ درب را طی یک بازه وقتی کوتاه تعویض کنید. ولی سفارش میگردد که برای انجام این کار به سراغ یک تعمیرکار متبحر بروید. ممکن است به علت گیر کردن نخالات در فیلتر خودرو لباسشویی ، دیگر کارایی قابل قبولی نداشته باشید و باعث شود آبد باطن اتومبیل لباس‌شویی به نقل از بماند. به جهت ردوبدل فیلتر ماشین لباس‌شویی میتوانید از نصیب زیر لباس شویی اقدام به ردوبدل فیلتر نمایید. در ادامه به توضیح اختلال آلوده و کثیف بودن لباس ها در لباسشویی میپردازد. ماشین های لباسشویی جهت تشخیص مقدار تراز آب از یک سنسور منحصر برخوردار هستند که از لبریز شدن بیش از ترازو مخزن دستگاه خودداری می نماید.

علائم و درمان سرشت الریه یا سینه پهلو

با شروع شدن یک سیکل، یک جریان الکتریکی در موتور مومی آماده می شود که سبب ساز می شود یک پین به سمت خارج فشار دهد تا قفل در باز شود. چنانچه به هر دلیلی همین موتور مومی اختلال داشته باشد باید قفل درب دستگاه کار نمی کند و اجازه آبگیری به دستگاه نمی دهد. به جهت تبدیل انرژی گرمایی به انرژی مکانیکی از موتور مومی که یک دستگاه عملگر خطی می باشد، استعمال می کنند. که این امر اصلی امداد خلق و خوی تغییر‌و تحول فاز موم ها انجام می شود. در برخی از اتومبیل لباس‌شویی های اتوماتیک از موتور مومی برای به کار انداختن گروه قفل درب لباسشویی استفاده می کنند. اگر عالی کار کند، گرمای بیش از حد دستگاه بوده میباشد و تا هنگامی که لباس زیادی را در مدت زمان کوتاه و مداوم در دستگاه قرار ندهید، خلل باز نخواهد گشت. هنگامی که سوییچ شروع به فعالیت دستگاه را بزنید، کلید تایمر هم واضح می شود. بعضی از سوئیچ های درب روی دستگاه های جدیدتر، شیر محل ورود آب را هم در دست گرفتن می کنند. درست در تحت صفحه نمایشگر بالای برگه قرار دارااست و اهمیت بسته شدن درب توسط یک اهرم ریز که از شیوه یک بازکننده منحصر به فرد در نصیب بالای صفحه فعال می شود، عمل می کند. در ادامه به تحلیل فساد میکروسوییچ درب در دو دسته از لباسشویی های درب شیشه ای و سطلی میپردازیم. زمانی که سوییچ درب خراب، دوفاز، شکسته و یا این که در محل خود قرار نداشته باشد می بایست بده بستان و یا تعمیر گردد. دسته‌بندی نشده بررسی سالم سوئیچ صرفا اهمیت مولتی‌متر امکان‌پذیر میباشد که کاری تخصصی بوده و می بایست بوسیله تعمیرکار باتجربه انجام شود. آب محل ورود دستگاه بعد از آن از رد شدن از شیر الکتریکی، به‌صورت اسپری وارد جاپودری می‌شود. باطن ظرف جاپودری سوراخ‌هایی وجود دارااست که سپس از ورود آب به آن و ادغام شدن اهمیت پودر، فعالیت شست‌وشو را انجام می‌دهد. چنانچه همین سوراخ‌های جاپودری گرفته شوند، آب وارد خودرو لباسشویی نمی‌شود. درصورت خرابی شیر الکتریکی اتومبیل لباسشویی، می بایست آن را بده بستان کنید. استشمام بوی سوختگی خودرو لباسشویی یکی از علائمی میباشد که نشان از وجود اختلال در سیم کشی‌های آن دارد. اگر به سرعت به همین موضوع رسیدگی نشود می‌تواند باعث سوختن موتور یا این که حتی پیدایش آتش سوزی شود. در رخ مداوم بودن طولانی شدن مدت زمان شستشوی خودرو لباسشویی، باید کلیدی تعمیرکار تماس گرفت. دکمه درپوش، در خودرو لباسشویی هایی که از جور سطلی می باشند یک ابزار امنیتی هست برای مواقعی که درب لباسشویی گشوده هست و اذن عمل نمودن به موتور را نمی دهد. چنانچه کلید درپوش خراب شود، خودرو لباس‌شویی آبگیری نمی کند.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر در شرق تهران

برای تعمیر پیروزی لباسشویی مطلقا بایستی به نمایندگی اتومبیل لباسشویی خود مراجعه نمایید ، تعمیر برد بدست تعمیرکاران و مهندسان الکترونیک قابل انجام است . اگر لباس بیش از گنجایش اتومبیل لباس‌شویی خویش در لباس‌شویی قرار دهید به موتور و درام دستگاه فشار اضافی وارد می شود . در خودرو لباسشویی های سطلی نقش تسمه محرک، متصل نمودن موتور محرک به نصیب انتقال قدرت می باشد و در جور لباسشویی های اتوماتیک متصل نمودن موتور محرک به سبد شستشو است. اگر سیم‌پیچ شیر ورودی آب برق ندارد، ممکن است سوئیچ گزینش سکو حرارت خلل دارد. جریان برق همین سوئیچ را می‌توانید اهمیت مولتی متر امتحان کنید. ممکن می باشد این مشکل نیز برای بعضی کاربران بر روی دهد که لوله ی فاضلاب آن ها لبریز شده و این امکان برای تخلیه آب لباسشویی میسر نشود. هر یکسری وقت یک توشه جا پودری را از ماشین بیرون بکشید و اهمیت ذهنی آسوده دارای آب بشویید. تمیز کردن مایع شستشو به مراتب دشوارتر از پودر شستشو است.

علت آبگیری نکردن لباسشویی دوو

به احتمال پمپ لباسشویی شما در گیر خلل شده و نیاز به خدمت و یا تعویض داره. مطابق گفته های شما در پایان کار آب درون لباس‌شویی باقیمانده و تخلیه نمی شود. معمولا در اینگونه مواقع می بایست ارور F18 و یا پمپ بلاک PUMP BLOCKED بر بر روی ورقه ظواهر شود.

فولی تسمه استدلال نچرخیدن اتومبیل لباسشویی

گاهی تایم ها مشکلی برای لباس‌شویی شما پیش می ‌آید و منجر می شود که ماشین لباسشویی به دشواری بچرخد یا این که به طور کلی ماشین لباس‌شویی نتواند بچرخد . ماشین ظرفشویی lg قفل نوپا فعال شده، ولی هر کاری میکنم، غیرفعال نمی شود. به منظور تخلیه آب باطن دستگاه ، خودرو را مجدد پر‌نور کنید، و بر روی بدور علت پر‌نور نشدن خودرو لباسشویی SPIN بگذاریدو دکمه ی START/PAUSEرابزنید. اگر کد خطای CE هنوز از در بین نرفته است، شیر آب را ببندید و دستگاه را از الکتریسیته بکشید. برای تعمیر این اتومبیل های لباس‌شویی می بایست در یک آموزشگاه دارای تدریس ببینید. آموزشگاه دارای آموزشگاهی میباشد که تماما مجهز باشد و تدریس ها به شکل عملی باشد.

نکاتی در مورد شستشوی لباس های مشکی اهمیت اتومبیل لباسشویی

موتور تایمر از قطعات بسیار مهمی می باشد که منجر به حرکت کردن تایمر میگردد و در واقع در اختیار گرفتن کننده شیوه کارایی سایر به شمار می رود. در شکل عدم حرکت درست تایمر لازم است موتور آن به طور تام تحلیل شود. داخل آب به لطف حل نمی شود و سبب ساز سفیدک زدن لباس ها و یا این که جاماندن رسوبات شوینده روی لباس می شوند. تاب و پیچ خورده این قطعه و حتی بسته بودن باطن آن می تواند از ورود آب به دستگاه جلوگیری کند. به جهت خلل بوجد آمده، لباسشویی خود را از برق بکشید، پس از یکی از دو دقیقه مجددا به برق بزنید و برنامه شستشو را تکرار کنید درصورتیکه ایراد برطرف نشد گونه های فنی در لباس‌شویی ال جی شما بجود آمده است. ارور PE نشان دهنده وجود مشکل در هیدرواستات لباس‌شویی و یا این که سیم های رابط میان هیدرواستات و برد حیاتی لباس‌شویی شماست. ارتقا جریان باعث پریدن فیوز الکتریسیته می شود البته به مرور روزگار ممکن هست استهلاک فیوز شما موجب حساسیت و یا معیوب شدن آن شده باشد. طوری که اصلی افزایش جریان حتی به کوچکترین مقدار، منجر پریدن فیوز شود. اعتنا نمایید که اکثر ماشین های لباسشویی را نباید به فیوزهای کاهش از 16 آمپر متصل کرد. نقص‌ در سیم کشی های داخلی لباسشویی هم می تواند علت پرش فیوز زمان استفاده از اتومبیل لباسشویی باشد. خرابی برد یخچال فریزر GE بسیار حادثه می افتدچون پاره ای از استاندارد خارج وبا لوله های تحت خیس که قطعات آن... آیا به دنبال نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک می باشید یا در جستجوی یک تعمیرگاه مجاز مرکزی جنرال الکتریک برای تعمیر سردخانه جنرال... بخش اعظم ماشین های لباسشویی به جهت روغن کاری یاتاقان و اجزای داخلی حاوی روغن هستند. همین روغن در یک محیط جداگانه قرار دارد، اما قابلیت و امکان نشت آن به گلن لباسشویی وجود دارد.

نکته آخرین در پاسخ چرا اتومبیل لباس‌شویی نمی چرخد؟

اگر به دلایلی دچار فساد باشد، اتومبیل لباسشویی عمل نمیکند. ماشین لباسشویی را از الکتریسیته قطع کرده و آن‌گاه پیچ های قسمت جلوی دستگاه را در نصیب برد پنل گشوده کرده تا به قسمت کلیدی پیروزی پنل دسترسی پیدا کنید. وقتی که درب هنوز کامل بسته نشده، اتومبیل لباسشویی آغاز به عمل نمی کند. چنانچه موتور لباس‌شویی به هر علتی مثل فساد ذغال ها، سیم پیچ و یا این که خازن منش انداز فعالیت را نتواند درست انجام دهد موفقیت تایمر در به عبارتی موقعیت متوقف و یا این که به اصطلاح گیر خواهد کرد. در صورتی که اتومبیل لباسشویی به صحت نتواند آب را از مخزن شستشو تخلیه کند روی این سطح گیر می‌نماید و همیشه تخلیه می نماید و به جلو نمی رود . گیر کردن اتومبیل لباس‌شویی در یک سطح یا خاموش نشدن لباسشوی می تواند یکسری عامل داشته باشد که ما آن ها را به جهت شما توضیح می دهیم. بایستی به میزان ای باشد که بعد از ریختن لباس داخل دستگاه، به میزان یک وجب در قسمت بالای آبکش خالی بماند. قبل از هر چیزی بایستی دقت کنیم که از کدام سمت ماشین لباس‌شویی چه مقدار و چه موقع نشت می کند. تعمیرگاه و نمایندگی وستینگهاوس دارای سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات در سراسر تهران مهیا ی خدمت رسانی می باشد. درصورت تماس کلیدی کارشناسان ما، از صحت تعمیرات وسایل خود اطمینان حاصل کنید. استمرار جریان الکتریسیته سوئیچ فشار را می‌توانید اساسی مولتی‌متر امتحان کنید. ممکن میباشد برای اینکه بفهمید کدام پایانه‌ها را باید بررسی کنید، نیاز به باز‌نگری نمودار سیم کشی داشته باشید. خودرو لباسشویی ها به بهترین نحو رنگ و بوی عرق، گرد و خاک را از بر روی لباس ها تمیز می کنند. البته بعضا لکه ها دارای پودر لباسشویی تمیز نمی شوند و صد رد صد بایستی از محلول های مخصوص لکه بر برای ازبین بردن آن ها استعمال کرد. مواد شوینده ای که استعمال می نمایید می بایست متناسب اساسی اتومبیل لباسشویی باشد. هیچ وقت نباید از پودر شوینده معمولی What is the average repair cost of a washing machine? به کارگیری کنید چون صرفا کف زیاد ساخت می کند و کمکی به تمیز شدن لباس ها نمی کند. اگر می خواهید بدانید که چرا ماشین لباس‌شویی تمیز نمیشورد ؟ چرا لباس ها سپس از شست و شو سفیدک می زنند ؟ و این که چرا پودر در خودرو لباس‌شویی باقی می ماند؟ تا انتهای این مطلب اصلی علت تمیز نشستن ماشین لباسشویی همپا بدادم برس باشید. در عاقبت فساد پمپ تخلیه می تواند ادله تخلیه نشدن آب لباس‌شویی باشد. برای تامین آب در ماشین‌های لباسشویی، از شیلنگ‌هایی که به شیر آب شهری متصل است، استعمال می‌شود. همین شیلنگ‌ها در نقطه اتصال خویش به شیر آب، صافی یا این که فیلترهایی دارا هستند که از ورود رسوبات و موادی که در آب وجود دارد، به دستگاه و شیر برقی خودداری می‌کنند. فساد شیر برقی اصلی‌ترین علت انقطاع نشدن اب خودرو لباسشویی هم به شمار می‌رود.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن