دیزل ژنراتور انواع دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور برق دیزل ژنراتور مخصوص جوشکاری

ژنراتورهای ۵ مگاوات به جهت ایستگاه‌های کوچک ساخت الکتریسیته به کارگیری می‌شوند و برای این خواسته می‌توان از یک

توسط NEWSSHANS در 28 شهریور 1401
ژنراتورهای ۵ مگاوات به جهت ایستگاه‌های کوچک ساخت الکتریسیته به کارگیری می‌شوند و برای این خواسته می‌توان از یکسری دستگاه ژنراتور استفاده کرد. ژنراتورها در سایزهای بزرگتر به رخ مجزا به محل نصب حمل شده و در آنجا مونتاژ و تجهیزات فرعی به آنان طولانی تر می‌شود. همه خریداران ژنراتور الکتریسیته دیزلی قطعا روزی به خرید لوازم یدکی آن احتیاج دارند. بهتر می باشد از شرکت‌های دارای اقدام به خرید کردن نمایید زیرا گاهی عدم تامین قطعه در زمانه مقرر موجب جراحت به دیگر بخش‌های داخلی دستگاه می‌شود. ژنراتور الکتریسیته های خانگی کوچک عموما برای به کار گیری در باغ، زمین کشاورزی یا این که درجاهایی که برق شهری وجود ندارد و مصرف هم در اندازه حداقلی قرار داراست یا جریان ضعیف است استعمال می‌شود.
  • روش خرید کردن دیزل ژنراتور به این شکل میباشد که شما باید اساسی دقت به مقدار توان مورد نیاز خویش اقدام به خرید کردن یک موتور دیزل و یک دستگاه ژنراتور بفرمائید.
  • از همین رو می بایست از افراد متخصص به جهت کارگزاشتن امداد بگیرید اما همواره به مورد ها پایین دقت داشته باشید.
  • توان آیتم نیاز برای موتور دیزل هم همین عددی می باشد که نظارت نموده اید ولی به علاوه ۲ درصد.
اما دیزل ژنراتور های دایم فعالیت ، مولد برق دیزلی است که می تواند بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته عمل کند و مبداء اساسی الکتریسیته باشد ، همین مدل ژنراتور ها می بایست صد رد صد آب خنک باشند و به جهت عمل ۲۴ ساعته تعبیه شده باشند تا مشکلی برایشان پیش نیاید. می قدرت از دیزل ژنراتورهایی اهمیت رنج قدرتی تا ۲۵۰ kVA برای تامین برق آیتم نیاز به صورت همیشگی و یا در دوران اوج مصرف به کار گیری کرد. همین دیزل ژنراتورهای حتی می توانند هنگم فقدان ژنراتورهای بزرگتر مورد به کار گیری واقع شوند. شما می بایست به صورتی میزان دارایی خویش را برنامه ریزی فرمایید که اساسی خرید ژنراتور و هزینه های پشتیبانی آن، بتوانید به راحتی و فارغ از دردسر مانع از پیدایش مشکلات انقطاع الکتریسیته شوید. در واقع قیمت دیزل ژنراتور یک عدد از مهمترین موارد تاثیرگذار در تعیین و خرید کردن ژنراتور است. این شرکت حیاتی تکیه بر قدرت مهندسان ایرانی، عمل تامین خدمات پس از فروش و خدمت و نگهداری ژنراتورهای دیزلی و گازی را به شکل 24 ساعته به عهده دارد. لطفا جهت استعلام بها خرید، دریافت مشخصات فنی اساسی کارشناسان فروش در تماس باشید. ژنراتور قلب تپنده ساخت قدرت الکتریکی دیزل ژنراتور می باشد که انرژی اول خویش را از موتور گرفته و تولید توان الکتریسیته می کند. موتور ژنراتورها می‌توانند از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر برای منازل، فروشگاه‌ها، ادارات کوچک و تا (۲۰۰۰KVA/۲MVA) قابل استفاده برای مجتمع‌های اداری تبارک و کارخانه‌ها برق ایجاد کنند. در چنین مواقعی نخست از باز بودن اهرم سوخت اطمینان حاصل نمایید. در مکان‌هایی مثل بیمارستان‌ها که انقطاع برق اساسی دارد، استعمال از یک ژنراتور الکتریسیته اساسی یک مبداء تغذیه اثبات زیاد اهمیت می باشد و ژنراتور الکتریسیته دیزلی همه این مزایا را دارد.

موتور برق از نظر نوع سوخت

به طور معمول اولین روزگار بده بستان روغن موتور دیزل ژنراتور دایم عمل می بایست در میان ۱۵۰ تا ۲۰۰ ساعت کارکرد باشد. این در حالی هست که دوران بده بستان روغن دیزل ژنراتور الکتریسیته اضطراری نباید اکثر از ۲۰ ماه باشد. سیستم سوخت درواقع از یک مخزن سوختی که به وسیله یک لوله به موتور وصل می‌شود، تشکیل شده است. مخزن سوخت ژنراتورهای دیزلی که اندازه‌ی کوچک‌تری دارند، چکیده از اساس شاسی دیزل ژنراتورها است. مخزن سوختی که به جهت کاربرد تجاری به کارگیری می گردد تهیدست وجود یک مخزن سوخت جداگانه در کنار دیزل ژنراتور است. عمومی همچنین با وجود تامین آسان‌تر سوخت گاز در مصارف شهری و خانگی، بازهم دیزل ژنراتورها (گازوئیلی) به‌عنوان گزینه‌ای بهتر، همواره مدنظر مصرف‌کنندگان عمده‌ی الکتریسیته ضروری یا این که دایمی در مواقع عدم دسترسی به شبکه الکتریسیته است. ژنراتور دیزلی اسکانیا نیز با میزان مرغوب بودن ساخت قابل‌توجه و مصرف ذیل سوخت توانسته است مقام برتری در صنعت ژنراتورهای الکتریسیته داشته باشد. بهترین بها دیزل ژنراتور اسکانیا را می‌توانید، از نمایندگی آبیاران تهیه کنید. باید توجه داشته باشید که در کاتالوگ خرید دیزل ژنراتور ها توان ژنراتورها با دو گونه اقتدار دائم و توان حتمی معرفی می‌شوند. ولی به جهت افرادی که دسترسی به برق شهری ندارند نیاز به ژنراتور از گونه کاربری دایم فعالیت ( به‌اصطلاح ژنراتور دائم کار)، دارند.

چه نکاتی بایستی در هنگام خرید یک دیزل ژنراتور کارکرده در‌نظر‌گرفته‌شود؟

در عین هم اکنون باید زیاد مواظب بود و به طور کامل دیزل ژنراتور را قبل از خرید باز‌نگری نمود. چرا که ممکنه می باشد دستگاه یک خرابی در دل خود داشته باشد که در اکنون حاضر آن را نشان ندهد. ناگهان بعد از آن یک ماه، آن خرابی با آشکار شود و هزینه متعددی را روی دست مشتری بگذارد. پس بهتر هست قبل از خرید کردن دیزل ژنراتور کارکرده، اصلی یک متخصص کارآزموده مشورت نمایید. امروزه اصلی گسترش اقتدار و تکنولوژی دیزل ژنراتور ها و همچنین ارتقا راندمان و کمتر آلودگیشان، به کارگیری از آن ها در خیلی مورد ها توجیه پذیر شده است. به همین عامل در حالا حاضر، به جهت بخش اعظمی از شهر های کوچک و قریه های بدور افتاده، هزینه انتقال کانال الکتریسیته سراسری خیلی بخش اعظم از هزینه روش اندازی یک نیروگاه کوچک محلی تمام می شود. باتری فیلم طرز فعالیت ژنراتورها معمولا چهار سال (کمتر یا بیشتر) قدمت می‌کنند. نگهداشت روتین غالبا به تشخیص زمان بده بستان باتری کمک شایانی می‌کند. تعدادی وضعیت فساد وجود داراست که به طور معمول درعیب یابی دیزل ژنراتور باید در لحاظ گرفته شود چون که فساد های رایج در دیزل ژنراتور در همین حالات فساد (مانند خرابی باتری، نبود سوخت) حادثه می‌افتد. با متصل شدن محل ورود شروع مداد به الکتریسیته اصلی، خروجی شروع اتومات، به استارتر وارد می‌شود. در استارت‌های پهناور جریان مصرفی زیادی وجود دارااست که از یک اتومات کمک، بهره گرفته می‌شود. موتور ژنراتور که می توان آن را حیاتی ترین و لازمه ی ساخت الکتریسیته دانست می باشد که حساس مصرف سوخت دیزلی ژنراتور متصل به خود را به گردش در می آورد و موجب ساخت الکتریسیته می شود. فروش دیزل ژنراتور دست دوم ( کارکرده ) مهم بهترین بها در شرکت رادوکو لطفا جهت اطلاع از برند و قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید. انرژی مکانیکی حاصل از احتراق، وظیفه چرخاندن ژنراتور را برعهده دارد که این فرایند چرخش ژنراتور به ایجاد برق می‌انجامد. دیزل ژنراتور، علاوه بر دو بخش کلیدی موتور و ژنراتور، ساخته شده از بعضی قطعات و تجهیزات دیگر نظیر مخزن، رگولاتور، خنک کننده، اشکال کنترلرها، کانوپی و... نصیب اول موتور دیزل که مضاعف مشابه به موتور کامیون ها می باشد و وظیفه دارد اصلی سوزاندن گازوئیل، انرژی جنبشی دورانی ساخت کند. این چرخش محور در ژنراتور، نظیر یک دینام سبب تولید برق می شود. اتصالات مربوط به سیستم سوخت رسانی را همواره در اختیار گرفتن فرمایید (در شکل عدم توجه، احتمال آتش سوزی در ژنراتور گازوئیلی و انفجار در موتور ژنراتور بنزینی وجود خواهد داشت). بزرگترین موتور های دیزل در کشتی های اقیانوس پیما به کار گیری می شود. این موتور های دیزل عظیم مهم خروجی اقتدار کیلو وات، به نوبه خویش در حدود 60 تا 100 بدور در دقیقه و 15 متر طول دارند. در بعضی از میهن ها که نرخ مالیات بر سوخت دیزل نسبت به بنزین مناسب خیس است، وسایل نقلیه دیزلی محبوب تر هستند. شارژ باتری بوسیله دیزل ژنراتور می بایست حیاتی دقت مضاعف بالا و متناسب مهم ولتاژ آن شکل پذیرد. درصورتیکه عقربه ولتاژ شناور زیاد بسیار باشد، عمر باتری را کوتاه می کند.

ساختمان دیزل ژنراتور

در بازار صنعتی کشور ایران اصطلاحا از واژه و کلمه ژنراتور برای دستگاه های ساخت کننده الکتریسیته استفاده میگردد. نصیب نخستین یک مولد الکتریسیته (ژنراتور یا ALTERNATOR) هست که به وسیله قسمت دوم که یک موتور احتراقی میباشد چرخانده می شود . موتور دستگاه مولد الکتریسیته ، سوخت را سوزانده و تبدیل به انرژی مکانیکی می کند و ژنراتور همین نیروی مکانیکی دورانی را از روش القای الکترومغناطیسی به انرژی الکتریکی تبدیل می نماید. به دستگاهی که اهمیت به کار گیری از انرژی الکتریکی حاصل از یکسری فرآیندهای مکانیکی، تولید برق می‌کند، ژنراتور گفته می‌شود. این دستگاه‌ها با‌توجه‌ به سوخت موردنیاز خویش به جهت فرایند تولید الکتریسیته به انواع مختلفی همچون بنزینی، دیزلی، مازوت سوز، گازسوز، دوگانه سوز قابل دسته‌بندی هستند. یکی‌از شناخته شده ترین و پرکاربرد‌ترین ژنراتورها، مدل دیزلی آن است که می‌توان گونه های گوناگون آن را در بعضی مرکز ها مهم فروش این دستگاه، از گزاره دکان سعدی، تهیه نمود. حجم روغن دیزل ژنراتور برق اضطرای گزینش کننده زمانه ظریف تعویض روغن موتور آن است. عدم توجه به زمان بده بستان روغن دیزل ژنراتور مشکلات فراوانی در کارایی آن از قبیل ساییدگی تجهیزات موتور، ساخت صدای ناهنجار بوسیله موتور دیزلی و همچنین کمتر بازدهی آن می شود. بهینه سازی سیستم خنک کننده دیزل ژنراتور کمتر دمای موتور دیزل ژنراتور که سبب ساز ارتقاء ارتفاع قدمت دیزل زنراتور می شود. ژنراتور گازوئیلی در پیکربندی های مختلف الکتریکی و فیزیکی به جهت استعمال در زمینه های متفاوت قابل به کار گیری می باشد. در همین مطلب ما شیوه کارکرد یک دیزل ژنراتور، اجزای حساس و شیوه عملکرد آن به عنوان یک مرجع ثانویه انرژی الکتریکی در راستا های مسکونی و صنعتی باز‌نگری را می کنیم. پارامتر های متفاوتی وجود دارند که مقدار مصرف سوخت دیزل ژنراتور را تحت اثر گذاری قرار می دهند. هر دیزل ژنراتور بر مبنا کیلووات برقی که تولید مینماید رتبه بندی می‌شود. یک خانه یا یک مزرعه ممکن می باشد ۲۲ الی ۲۵ کیلووات برق اضطراری داشته باشد. این دیزل ژنراتور ۳۰ کیلوواتی طبق معمول بصورت مطمئن در ۲۵ کیلووات مدت زمانه طولانی کار خواهد کرد. موتور یکی از اجزای اهمیت در دیزل ژنراتورها محسوب می شود که در بازه هنگامی که عموماً بوسیله تولیدکنندگان این موتورها مشخص و معلوم شده است،نیاز به سرویس و ردوبدل بعضی قطعات از جمله فیلترهای هوا و سوخت پیدا می کند.

رادیاتور ژنراتور

شرکت پارسیان دیزل اساسی احاطه به علم ها مهندسی و ارائه سرویس ها مشاوره بهترین میزان مرغوب بودن را به مشتریان خویش ارائه می دهد. بنابراین در صورت نیاز به ارائه مشاوره های تخصصی در فرمان خرید دیزل ژنراتور و موتور های دیزل می توانید مهم واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. فاکتور حیاتی دیگر در ارزش دیزل ژنراتور، برند شرکت تولید کننده دیزل و مارک ژنراتور می باشد. امروزه در بازار تنوع مضاعف متعددی در مارک های دیزل ژنراتور موجود می باشد.

کنترل دیزل ژنراتور

همچنین این کمپانی آماده تأمین، کارگزاشتن و رویکرد اندازی گونه های ژنراتورهای دیزلی و گازی، در توانها و برندهای متعدد می باشد. رزومه مضاعف پربار همین کمپانی سبب ساز شده است، میکا از تامین کنندگان برتر در حوزه ژنراتورهای دیزلی و گازی باشد. سیستم خنک کاری آب برای دیزل ژنراتور های استندبای اساسی بار سنگین، از گونه مبدل حرارتی مهم گنجایش مناسب به انضمام لوله ها و پمپ های آیتم نیاز، جهت خنک نمودن موتور با تحمل ۱۰ % بیشتر بار در سکو حرارت ۴۰ رتبه سلسیوس. قیمت دیزل ژنراتور های سبک در حد ۱۰ کیلو ولت آمپر از حدود ۱۵ میلیون تومان شروع و برای مولد های نیروگاهی در حد ۲.۵ مگا وات تا حدود ۵ میلیارد تومان برای هر دستگاه متغیر می باشد. مولد برق استندبای را می اقتدار لبریز کاربرد ترین نوع دیزل ژنراتور دانست. برای تمام گروه هایی که قصد حفاظت سیستم خویش در برعلیه قطعی های مکرر برق را دارند، موتور ژنراتور حتمی یک مورد ایده آل و مقرون بصرفه می باشد. لذا شما اهمیت در دست داشتن آمپراژ مصرفی تمام سیستم خویش و تک فاز یا سه فاز بودن دستگاه های مصرفی، مهم تماس اساسی کارشناسان فنی تیم هوبارت صنعت گنجایش دیزل ژنراتور مناسب صنعت خود را بدست آورید. دستگاه های ژنراتور کامینز اهمیت رنچ قدرتی ۱۰ کاوا تا بیش از ۳۰۰۰ کاوا اهمیت دستگاههای ژنراتور مطرحی همچون استمفورد انگلستان، مکالته ایتالیا، لروی سومر فرانسه بصورت کوپل فابریک اروپایی و کوپل درون در بازار ها موجود می باشد. دستگاه های ژنراتور کامینز اصلی ۱۵۰۰ ساعت گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش در تیم عارف دیزل پارس موجود بوده و به خریداران محترم عرصه می گردد. فیلتر هوا، فیلتر روغن و فیلتر سوخت را بده بستان می‌کنید، روغن و بعضی از تسمه‌ها مثل تسمه فن رادیاتور و تسمه دینام را تعویض می‌کنید. مراقبت از ژنراتور بخش مهمی از همین اطمینان هست که الکتریسیته را در مواقعی که به آن نیاز سایت خبری دارید به شما می‌رساند. سوای همین سیستم کنترل، جراحت جدی به ژنراتور می‌تواند باعث به آتش‌سوزی شود. زمانی که منبع تغذیه قطع می‌شود، اتصال یک ژنراتور سوای جدا کردن آن از شبکه منجر به تغذیه دوباره شبکه می‌شود. از پاراگراف برندهای مطرح در ضمینه قطعات الکترونیکی در همین صنعت می توان به برندهایی همچون لروی سومر ، فیندر ،اشنایدر ، هیوندا ، سوکومک ، ABB اشاره کرد . ولوو یکی از بهترین و رایج‌ترین دیزل ژنراتورها در سراسر عالم می‌باشد که سابقه شرکت آن را می‌توان به حدود 150 سال پیش نسبت داد. مارک ولوو مرتبط حساس یک شرکت سوئدی بوده که به طراحی، ایجاد و ارائه موتورهای دیزل دوچندان باکیفیت می‌پردازد. پس از آن در سال 1939 در یک چهارم از کشتی ها و شناورهای فعال در آب های دنیا از موتور دیزل استفاده شد. دیزل ژنراتورها که تامین کننده های متداول الکتریسیته حتمی هستند مجهز به این موتور می باشند. از این مرحله به آنگاه موتور چهار سیلندر شروع به استفاده می کند که در همین شکل میزان مصرف سوخت تقریباً 420 گرم در ساعت است. با در حیث گرفتن بار کامل، یک ژنراتور دیزل ژنراتور چیست pdf 6 کیلوواتی در توشه تمام 25.2 کیلوگرم سوخت در ساعت مصرف می کند. حیاتی موتور احتراق داخلی 4 سیلندر یا این که بیشتر ساخته شده توسط اکثر فروشندگان مولد برق .

انواع عملکرد دیزل ژنراتور

تقسیم بندی دیزل های اختصاصی ژنراتور کمپانی ولوو پنتا بر پایه پلتفرم مشترک به توضیح سری 5 لیتری ، موتورهای سری 7 لیتری . در گزینش دیزل ژنراتور بایستی اعتنا و دقت زیادی به خرج داد چرا که انتخاب یک دیزل ژنراتور نامناسب می تواند خسارات فراوانی به ملازم داشته باشد. اولی نکته ای که در اینجا بایستی مد حیث قرار بخشید T یا این که همان میزان اقتدار ظاهری دستگاه است. دیزل ژنراتورهای مورد به کار گیری در منازل یا شرکت های کوچک و… رنج قدرتی در بین ۱ تا ۲۰ کیلو ولت آمپر دارند. از مزیتهای موتور های دیزلی شرکت لوول می توان توان بالا، مصرف سوخت پایین، صدا و آلودگی زیر و … را بیان کرد. با اعتنا به قیمت کل شده همین موتورها در کنار کیفیت نسبتا قابل قبول قطعات، گزینه مناسبی به جهت کاربری های سبک می باشد. اگر دارایی و سرمایه کافی به جهت خرید کردن دستگاه گزینه نظر خود را نداشتید، ژنراتورهای دیزل کارکرده یا استوک باکیفیت و تندرست هم توصیه می‌شود‌. در انتها لازم به ذکر است که همه موتورهای منحصربه‌فرد دیزل ژنراتور ولوو پنتا در کارگاه های اروپائی نظیرفرانسه، سوئد و آلمان مطابق نهایی و بالاترین استانداردهای جهانی ساخت می شوند و مشابه چینی ندارند لذا از کیفیت بالایی برخوردارند. دیزل ژنراتور کاشانی نماینده فروش دیزل ژنراتورهای ولوو پنتا در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید کردن دیزل ژنراتور ولوو پنتا و یا اخذ کاتالوگ و لیست ارزش دیزل ژنراتور ولوو پنتا با کارشناسان ما در دیزل ژنراتور کاشانی تماس بگیرید. کارایی سیستم الکتریسیته حتمی دیزل ژنراتور در دو نصیب موتور و ژنراتور صورت می گیرد. به این شکل که موتور حیاتی مصرف دیزل موجب ایجاد انرژی مکانیکی می شود.

علت دمای بسیار بالای آب در دیزل ژنراتور

سپس ژنراتور انرژی مکانیکی تولید شده را طی فرایند القای مغناطیسی به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. سوخت آیتم به کارگیری در موتورهای دیزلی گازوئیل بوده و نحوه کارایی همین دسته از موتورها متفاوت اهمیت موتورهای بنزینی و یا گازی می باشد. برای دریافت تحلیل لیست برند دیزل و ژنراتور و سیستم کنترلی را برای ما ارسال نماید ما در اسرع وقت جدول مربوطه را به جهت شما ارسال می کنیم حتمی به ذکر است این مسئله هیچ مدل هزینه ای ندارد و سرویس ارائه شده رایگان می باشد. کمپانی ما اصلی موجود نمودن اشکال اثاثیه یدکی گزینه نیاز ژنراتور الکتریسیته مهیا ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن