حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه لوازم خانگی حیاتی پشتوانه واردات مست

توسط NEWSSHANS در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه لوازم خانگی حیاتی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی متاع اصلی بیش از سه ده سال فعالیت حرفه ای در راستا اسباب خانگی، یعنی از سال 1370 درگیر به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی کالا در حوزه فروش اسباب خانگی اساسی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اساسی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم اکنون مولودی مال مفتخر میباشد که اساسی توجه به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که با مادح مولودی مدیر ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم یار آوردیم:

امید هست که مشتریان همیشگی و کهن نیز با حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی متاع به جهت مشتریان قدیمی استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به سایت مولودی کالا میتوانید از آدرس زیر استفاده نمایید:

آدرس تارنما قانونی مجموعه مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در راستا اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ کلیدی واردات محصولات اهمیت کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا حساس برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی ابتدا بر همین اصل بوده است که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک فرآورده اهمیت میزان مرغوب بودن و رضایت بخش می باشد و نه هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات اساسی میزان مرغوب بودن و هم ارزش مطلوب و رقابتی هست کار فراوان پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما همین گروه امیدوار هست که به امداد خداوند و سعی همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین اساسی موفق بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان سعی ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با ارزش رقابتی و فراوان خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند پایین کلیک نمایید:

آدرس وب تارنما مغازه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک سایت گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از نخست سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن سازه گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا مهم خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، کلیدی نگاهی دارای و هدف رضایت مشتریان خود را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و کلیدی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

در رابطه حیاتی وبسایت خانگی لند اهمیت مدیر فروش متشخص این تیم توانا و حیاتی میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع فراوان زیاد همین تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری فراوان دیدنی و به اندازه بود:

در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حساس مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و دارای متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش تیم خانگی لند

مشاهده و بررسی محصولات سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس تارنما خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وب سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز حیاتی آن ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات سایت آمازون در کشور‌ایران و اهمیت ارزش کمتر از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خویش را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این مجموعه فروش محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و اهمیت قیمت های مناسب و سرویس ها متفاوتی از دیگر وبسایت ها می باشد. گروه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی تصور سهل وآسان تصویب پیشنهاد نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو جنس را در گوشه ای این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت پیروز آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین سایت بزنید، شاید شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو فروشگاه پیشرومال

یک وب سایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین آیتم از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی اما حتمی برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه گزینه نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی گزینه نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ نو اساسی مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی با این گروه در رابطه باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

مسئله حیاتی در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی تصور مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز می نمایند و یا دستگاهی بدون خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. دارای دقت به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا مشاهده نوع های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو کلیدی هم مقایسه کنیم:

در جدول زیر تلاش کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان خوبی میشناسید مطلقا معرفی کنید.

نکات کلیدی در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از طریق اینترنت، عاملی با به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک وتردید دارا هستند چون نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابتکار عمل می‌شود. با وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از اینترنت شک دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته با که در خرید اینترنتی می بایست به آن توجه نمایید این هست که خرید خود را از یک تارنما اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. صد رد صد نظرات کاربران در ارتباط اهمیت ارآیه فرآورده و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

به این نکته دقت کنید که به جهت پیدا نمودن وبسایت های اعتبار در نتیجه ها جستجو ممکن هست تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی کنید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید نه لزوما وب سایت هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وبسایت مراقب خطا املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و مسلما از درستی و درستی آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای دارای ssl معتبر خرید کردن کنید

هرگز حساس استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این مورد را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که کلیدی SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن اساسی HTTPS شروع می شود نیکی صرفا کلیدی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار وضعیت پایین قرار دارااست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی اساسی می باشد که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا استعمال کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اساسی روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزوبوم فراوان گسترده شده و بخش اعظمی از اشخاصی که داده ها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در وضعیت رمز اثبات شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه رمزی است که می‌تواند فقط برای یک توشه در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در داخل میهن آغاز شده، ثبت و جهت دهی مغازه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین داده می شود بهترین راه و روش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت معتبر از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند حساس تصویب نام اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش ثبت دیتاها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی دکان های آیتم تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به یار یک یا این که چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در نتیجه اگر میخواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن گردید به اندازه میباشد به برگه به دست آوردن و کارهای اهمیت نماد اعتماد الکترونیکی در همین وب تارنما مراجعه کنید و حساس یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در همین نخست باید توجه داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استفاده می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اساسی به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را حساس بانک مورد نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب سایت بانکی که از روش مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. اگر کاغذ بانک آیتم لحاظ مهم کلمه http هست هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد کردن داده ها کارتتان در صفحه خزانه مورد نظر، حتی درصورتیکه تمامی شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همینطور تا حد امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدرسه ها و دانش گاه به جهت انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

از مرورگر به روز به کارگیری کنید

بسیاری از اشخاص از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مثل internet اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر استعمال می‌کنند.

توجه فرمائید که در صورتی که به سالم دیتاها خویش دارای می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از آخرین نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خود اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که حساس کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان برای خرید الکترونیکی استعمال کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طرز اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز حیاتی هدف تحلیل و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت هدایت و خدمات دارای ارتباط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین اصلی را از طرز روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اساسی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از بانک‌های سرزمین دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی مهم طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های حساس بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری حساس ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد برگه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گزیده از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و بعد از آن قطع ارتباط می‌کنند.

در نقطه نهایی باز هم بایستی به همین نکته اشاره نماییم که یک مغازه معتبر را نمی قدرت صرفا با توجه به مرتبه آن در وب وبسایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک ورقه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما پر زرق و الکتریسیته اینترنتی اهمیت هزاران مشاهده کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. کلیدی رعایت همین نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، حیاتی اعتنا به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل زیاد متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که دارای توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان فرار و گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما امداد نماید و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا غالب شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

با تشکر