حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه لوازم خانگی حساس پشتوانه واردات مستقیم،

توسط NEWSSHANS در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه لوازم خانگی حساس پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی مال اهمیت بیش از سه ده سال فعالیت فن ای در راستا اسباب خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی متاع در حوزه فروش اثاثیه خانگی مهم دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که اصلی توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی رئیس ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه ملازم آوردیم:

امید است که مشتریان مستمر و کهن نیز اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی مال به جهت مشتریان دیرین استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی کالا میتوانید از نشانی زیر استفاده نمایید:

آدرس تارنما رسمی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت عمل خود در زمینه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات مهم میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا مهم برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی ابتدا بر این اصل بوده میباشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک محصول اهمیت میزان مرغوب بودن و رضایت بخش هست و نیکی هر کلایی مهم هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات مهم کیفیت و نیز قیمت مطلوب و رقابتی می باشد فعالیت مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار می باشد که به کمک خدا و همت همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین کلیدی برنده بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان کارایی ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی ارزش رقابتی و مضاعف عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

آدرس وب تارنما فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک تارنما گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از نخست سرمایه خود را بر تنظیم محصولات دارای کیفیت بنا نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا دارای خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی حساس و هدف رضایت مشتریان خود را از فی مابین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و اهمیت بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

در رابطه حساس وب سایت خانگی لند اساسی مدیریت فروش متشخص این تیم حاذق و اهمیت کیفیت صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع فراوان زیاد این سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری بسیار دیدنی و به اندازه بود:

در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و حیاتی متخصصین همین حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات وبسایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک تارنما جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اساسی آنان بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 اصلی فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور‌ایران و اصلی بها کمتر از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خود را در حوزه محصولات 'خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات کلیدی کیفیت و مهم قیمت های مطلوب و خدمات مختلفی از دیگر تارنما ها می باشد. تیم پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای تصور ریلکس تصویب پیشنهاد نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو متاع را در چکیده همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت غالب آمازون در محصولات این وب سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وبسایت بزنید، احتمال دارد شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک وب سایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی اما لازم به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به فعالیت شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. میزان دارایی گزینه نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ تازه حیاتی مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اصلی این مجموعه در ارتباط باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

مسئله دارای در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی تصور مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در روزگار استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می‌کنند و یا دستگاهی فارغ از مشکل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس توجه به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا این که تماشا دسته های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار فروشگاه رو حساس هم مقایسه کنیم:

در جدول ذیل همت کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما هم دکان مهربانی میشناسید قطعا معرفی کنید.

نکات حیاتی در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از طریق اینترنت، دلیلی مهم به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این جور معاملات شک دارا‌هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اساسی امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار نو ابتکار عمل می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک و تردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته حیاتی که در خرید اینترنتی باید به آن توجه نمایید این است که خرید کردن خود را از یک تارنما اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. بدون شک نظرات کاربران در رابطه حیاتی ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

به این نکته دقت نمایید که برای پیدا نمودن سایت های اعتبار در نتیجه ها کاوش ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی کنید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین نمایید نه لزوما وب سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب اشتباه املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صحت و صحت نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اساسی ssl دارای خرید کردن کنید

هرگز اساسی استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده است ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده می باشد آدرس اینترنتی آن اساسی HTTPS شروع می شود نه صرفا حیاتی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار موقعیت ذیل قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در وب سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی حیاتی است که وب سایت گوگل Chrome هر برگه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در داخل میهن شروع شده، تصویب و سوق دهی دکان های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین شیوه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت دارای از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی دکان های آنلاین می توانند حیاتی ثبت اسم اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس ثبت اطلاعات و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی فروشگاه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در نتیجه چنانچه می خواهید از امنیت یک وب سایت تماما مطمئن شوید کافی می باشد به ورقه کسب و کارهای مهم نشانه اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این ابتدا می بایست اعتنا داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی استفاده از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را حساس بانک گزینه لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب وبسایت بانکی که از طریق فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. در صورتی که صفحه بانک مورد حیث دارای عبارت http میباشد هیچ گاه اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن اطلاعات کارتتان در ورقه خزانه گزینه نظر، حتی درصورتیکه تمامی شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدارس و دانشگاه برای انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

از مرورگر به روز استفاده کنید

بسیاری از اشخاص از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای سابق دیگر به کار گیری می‌کنند.

توجه نمائید که اگر به سلامت اطلاعات خویش اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خود ببینید، از آخرین نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود کلیدی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اساسی کشف آن ها نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

از رمز دوم پویا استعمال کنید

رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت دوچندان گسترده شده و اکثری از اشخاصی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در شرایط رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه رمزی است که می‌تواند صرفا به جهت یک بار در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود کلیدی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و فقط توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از شیوه پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده برای ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز اصلی هدف ارزیابی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت دریافت راهنمایی و خدمات دارای ربط مهم رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این اصلی را از طرز روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که حساس مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یکی از از بانک‌های سرزمین دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طرز کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های دارای بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن دیتاها بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد برگه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گزیده از پول فرآورده به عنوان پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و سپس جدا رابطه می‌کنند.

در پایان گشوده نیز باید به این نکته اشاره کنیم که یک مغازه دارای را نمی توان تنها کلیدی اعتنا به جايگاه آن در وب وبسایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک کاغذ فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی با هزاران تماشا کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. حساس رعایت همین نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، اساسی دقت به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل زیاد متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که حساس توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی می باشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما امداد نماید و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا غالب شود تا در غایت خرید اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

بسیار
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن