استخر بادی از کجا بخریم؟

  استخر بادی از چه جایی بخرم را اکثری از خریداران محصولات بادی تیتر کرده ا

توسط NEWSSHANS در 19 بهمن 1401

 

استخر بادی از چه جایی بخرم را اکثری از خریداران محصولات بادی تیتر کرده اند که به دنبال یک دکان دارای به جهت خرید کردن استخر بادی طفل و یا استخر بادی بزرگسال می باشند . در همین مطلب قصد معرفی انواع استخر های بادی و همینطور داده ها درباره مرکز استخر بادی در تهران شهرستان را خواهیم داشت تا شما دوستان عزیز بتوانید به راحتی و اهمیت اطمینان اقدام به خرید کالا گزینه نظر خویش نمایید . استخر بادی یکی از بخش اعظم محصولاتی می باشد که در فروشگاه اینتکس تهران عرضه شده هست و دارای مثال های متنوعی بوده و بعدها و طرح های متفاوتی هم دارا هستند . استخر بادی طفل ، استخر بادی نوپا گانه ، استخر بادی بزرگسال ، استخر بادی خانوادگی ، استخر بادی بزرگسال ، استخر بادی فضای باز ، استخر بادی برزنتی ، استخر بادی ایزی ست ، استخر بادی خانگی و نمونه های دیگر را می قدرت از سری محصولات در زمینه استخر بادی بوده و می توان دارای توجه به نیاز خویش متاع آیتم نظر خود را انتخاب فرمایید . استخر بادی های بادی اینتکس اهمیت طول های مختلفی نیز می باشند که می قدرت از طول 10 سانتی متر تا 61 سانتی متر گونه بندی کردهمین مدل از استخر های بادی مطلوب به جهت استفاده کودکان بوده و می توان از آن ها در داخل خانه و یا این که ایوان خانه ها نیز به کار گیری نموداین دسته از استخر ها حیاتی گونه های مربعی شکل ، مستطیل ، دایره و بیضی می باشند که بسته به فضای خود می توانید فرآورده آیتم نظر خویش را گزینش فرمایید .

 این استخر ها از بعدها 61 سانتی متر ایجاد شده اند و تا قطر 3 متر هم وجود دارا هستند که بعدها مناسبی به جهت یک استخر بادی نوباوه و یا این که بزرگسال می باشدگنجایش این استخر ها هم متغیر بوده و بسته به بعدها تغییر‌و تحول خواهد کرد که می توانید حیاتی اعتنا به همین ظرفیت و وزن فرآورده از همین استخر بادی ها در موقعیت و مکان های گوناگون استفاده فرمائید . استخر بادی ایزی ست نیز یک عدد دیگر از محصولات اینتکس می باشد که عموما دارای طول هایی فراتر از 76 سانتی متر می باشند که مطلوب برای استعمال خانوادگی بوده و می توانید از آن ها در پشت بام و یا حیاط و ویلا به کارگیری نمود این استخر های برزنتی نیز مهم بعدها متنوعی بوده که از قطر 244 سانتی متر آغاز شده و تا 549 سانتی متر متغیر می باشندولی باید به غایت طول 132 سانتی متری همین استخر ها نیز اشاره نمود که بک استخر عمیق و مناسب را برای شما به ارمغان خواهند آوردهمین استخر های بادی برزنتی اهمیت ظرفیت هایی بالاتر از 2500 لیتر بوده و طبیعتا اهمیت وزن متعددی هم می باشند و می بایست قبل از استفاده از این محصولات در حیاط ، بالکن و یا این که پشت بام ، از مقاومت بنا خویش اطمینان حاصل پیدا کنید .

 فروشگاه استخر بادی اینتکس ایران

استخر های بادی را می توانید از مرکز فروش استخر بادی در تهران و شهرستان و در کمپانی اینتکس  ایران تهیه و تنظیم کنید و یک خرید لذت بخش با خرید استخر بادی اینتکس را تجربه نمائید . این فروشگاه نمایندگی فروش محصولات بادی در ایران بوده و امکان خرید حضوری و یا آنلاین را با قیمت های ارزان و شرکتی برای شما مهیا کرده است.

 

آخرین مطالب