واشنگتن (AP) — آخرین در کنوانسیون ملی دموکراتیک (در تمام زمان محلی):

4:45 بعد از آن

رئیس جمهور دونالد ترامپ، جو بایدن، رقیب خود را در سال ۲۰۲۰، به «دست و پا چه دست و پا چه های افراطی چپ» چند ساعت پیش از آغاز کنوانسیون ملی دموکراتیک متهم می کند.

ترامپ روز دوشنبه در مینه سوتا بود تا قانون خود را فشار دهد و دستور انتخاب مجدد سخنرانی به عنوان بخشی از برنامه نویسی ضد به DNC.

در یک آشیان فرودگاه در مانکاتو، ترامپ بایدن را «دست و پاچه تندروهای چپ یکه تکه که سعی در پاک کردن مرزهای ما، از بین بردن پلیس ما، بدنام کردن فرزندانمان، بدنام کردن قهرمانان ما، گرفتن انرژی ما» دارد، می نامد.

ترامپ می گوید پیروزی بایدن «جای آزادی آمریکا را با فاسیسم چپ می دهد.» با این حال، فاسیسم شکلی از اقتدارگرایی راست است.

او نرفته تا جایی که گفت بایدن احتمالا نمی دونه مینه سوتا کجاست. ترامپ پیامی را مطرح کرده است که بایدن ۷۷ ساله در حال افول شناختی است، در حالی که منتقدان همین اتهام را علیه ترامپ ۷۴ ساله مطرح کرده اند. رئیس جمهور اخیرا سعی کرد آمادگی ذهنی خود را با خواندن پنج کلمه به منظور در مصاحبه تلویزیونی نشان دهد.

___

ساعت 4: 10 بعد از صبح

جو بایدن در سخنرانی زنده پنجشنبه شب نامزدی ریاست جمهوری دموکرات ها را خواهد پذيرفت، اما هر شب از اين کنوانسيون به شکلی ديده و شنيده خواهد شد.

تام پرز، رئیس کمیته ملی دموکرات روز دوشنبه به اسوشیتد پرس می گوید که بایدن بخشی از برنامه های زمان نخست کنوانسیون مجازی خواهد بود که به آدرس پنج شنبه اش منجر خواهد شد. به عنوان مثال، پرز گفت برنامه های دوشنبه شامل صحبت کردن بایدن با فعالان در مورد اصلاح عدالت کیفری خواهد بود.

پرز گفت: بینندگان این هفته همچنین معاون سابق رئیس جمهور صحبت کردن در مورد COVID-19 همه گیر و پیشنهادات مراقبت های بهداشتی خود را و داشتن گفتگو با آمریکایی های روزمره در مورد اقتصاد را ببینید.

در طول کنوانسیون های سنتی، نامزد اغلب از سکو سخنران ذکر شده است اما تا حد زیادی از نظر محافظت به عنوان کنوانسیون به سخنرانی پذیرش در پنجشنبه شب.

.. استثناهاي نادري وجود داشته Al Gore greeted his then-wife, Tipper Gore, for a very public kiss after his speech in 2000. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پس از سخنرانی سال ۲۰۱۲ از پشت صحنه برای استقبال از بیل کلینتون رئیس جمهور سابق آمریکا ظهور کرد.

___

3:55 بعد از آن

مشاور میشل اوباما می گوید بانوی اول سابق از دل درباره شایستگی و شخصیت دموکرات جو بایدن صحبت خواهد کرد.

خانم اوباما قرار است دوشنبه در اولین شب کنوانسیون ملی دموکراتیک سخنرانی کند. Aide Valerie Jarrett says the speech will draw sharp contrasts between the Republican president seeking reelection and the man who was her husband’s two-term vice president.

جارت می گوید: «این انتخابات برای او بسیار شخصی است.»

دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۷ به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان رئیس جمهور این کشور انتخاب شد و به سرعت بسیاری از دستاوردهای اوباما را در مورد مراقبت های بهداشتی، محیط زیست و سیاست خارجی و دیگران از بین ببرد. همچنین ترامپ به طور معمول عملکرد شغلی اوباما را مورد انتقاد قرار می دهد.

همچنین حس همدلی بایدن محور سخنرانی خانم اوباما خواهد بود.

خانم اوباما که رهبری تلاش برای کمک به ثبت نام مردم برای رای دادن را به رهبری، همچنین در مورد اهمیت رای دادن در انتخابات نوامبر 3 صحبت می کنند. انتخابات در میان یک ویروس مرگبار که بیش از 170،000 آمریکایی کشته و بیش از 5 میلیون نفر دیگر بیمار صورت خواهد گرفت.

___

3: 25 بعد از من

تام پرز، رئیس کمیته ملی دموکرات می گوید که او در حال ساخت بیشتر از یک کنوانسیون مجازی است و چارچوب جدید به او اجازه خواهد داد که با نمایندگان بیشتری از او می تواند با یک کنوانسیون سنتی دیدار کند.

پرز روز دوشنبه به اسوشیتد پرس گفت که انتظار دارد در این هفته هیئت نمایندگی و حزب قفقاز در جلسات “50 یا 55” شرکت کند. ۵۷ هیئت نمایندگی از ۵۰ ایالت، شش قلمرو و دموکرات خارج از کشور، به علاوه قفقاز های منطقه ای و دیگر قفقاز های جمعیتی مستقر در آن وجود دارد.

در یک کنوانسیون عادی، پرز گفت، یک رئیس ممکن است به “ده ها یا بیشتر.” به این دلیل که جلسات صبحانه هیئت در داخل و اطراف شهر میزبان، همه در یک زمان انجام می شود. که باعث می شود از نظر لجستیکی غیر ممکن است به امید به بیش از چند هر روز صبح. این بار، پرز در شهر میزبان میلواکی است، اما او در مرکز کنترل حزب در چه مقدار به یک استودیو ی پخش از راه دور است که به او اجازه می دهد تا در سراسر جلسات DNC و مصاحبه های رسانه ای ها، هوپسکوچ را بر اساس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de