دوست نوشته شده نقل قول روز دیگر که واقعا من فکر کردم.

شادی بیشتر در راحتی های کوچک یا لذتی که هر روز رخ می دهد تشکیل شده است، تا در قطعات بزرگ از بخت خوب که اتفاق می افتد اما به ندرت به یک مرد در طول زندگی خود را.”

از بن فرانکلین می آید و بدیهی است نقل قول تاریخ دار است ، اما واقعا من فکر کردم.

در حال حاضر، ما هیجان بزرگ را نمی بینیم که به راه ما می آیند و یا جشن نقاط عطف به عنوان ما معمولا می خواهد. برای بسیاری، زندگی آرام تر از آن است که تا کنون بوده است.

بنابراین، ما باید در آغوش بگیریم و شادی خود را در آن لحظات کوچک که آنها به راه ما می رایند، پیدا کنیم.

در اینجا برخی از چیزهایی که من به تازگی دیده ام که باعث لبخند و به من یادآوری که چقدر مهم است ، چیزهای کوچک ، ساده هستند :

• اعمال لطف: من به طور مداوم دیده ام مردم رفتن از راه خود. من دیده ام که دوستان متعددی به مردم در شرایط سخت زندگی ارائه تحویل شام و حمایت عاطفی. دانستن اینکه مراقبت دیگران برای کسانی که در حال مبارزه هستند حیاتی است. اين خيلي خوشحال کننده ست که چنين راه يدروايي رو ببينيم

• پشتیبانی کسب و کار کوچک: من قبلا گفته ام، اما کسب و کارهای کوچک به کمک ما بیش از هر زمان دیگر در حال حاضر نیاز دارند. آنها خون های زندگی جوامع ما هستند، همیشه دادن، اهدا کردن و استخدام کردن. هر وقت که من یک کسب و کار کوچک در مورد آنچه که آنها انجام می دهند برای زنده ماندن این همه گیر، قلب من می رود به آنها. من به افراد پشت اون کسب و کارها هم فکر می کنم و تمام تلاشی که می کنه اخیرا ً دوست من جف پیازا، یک مالک تجاری کوچک رستوران کاخ سفید، عملیات کافه فورت را که یک منگنه در چهل فورت است، به دست گرفت. او یک منو جدید افسانه است که من نمی توانم صبر کنید به سعی کنید. قادر بودن برای حمایت از کسب و کار کوچک یک برکت است.

• پیروی از قوانین: بسیاری از مردم واقعا ً می خواهند از قوانین پیروی کنند. مطمئنا، پوشیدن ماسک به رستوران یا فروشگاه خرده فروشی کمی گیج کننده می شود. دانستن اینکه چه زمانی قابل قبول است که آن را خاموش کنید، آنچه مجاز است و نیست، و بیشتر می تواند گیج کننده باشد. از نظر من مردم می خواهند کاری را که درست است انجام می دهم. همه ما فقط نیاز به صبر و حوصله ما به عنوان حرکت و به یاد داشته باشید که مردم به طور کلی خوش طبیعت.

برای من، من در سه شنبه هفته گذشته در طول نمایش مجازی از ویلکس بزرگ بار اتاق جایزه حماسی خوشحال بود. من واقعا از تمام کار خوب دریافت کنندگان جایزه انجام الهام گرفته شده بود و امیدواریم که صدها نفر که تماشا شد، بیش از حد.

تجمعات کوچک در سراسر دره وایومینگ در رستوران ها اتفاق افتاد، از جمله پارک Canteen، باشگاه وستمورلند، Rodano و نوار چوب پنبه و رستوران، که در آن تلویزیون های صفحه نمایش بزرگ برای مشاهده راه اندازی شد.

برای بسیاری از مردم، این اولین بیرون رفت و شد عمومی خود را در ماه بود.

چه زمان بهتری برای بیرون رفتن، فاصله اجتماعی و بی آبرویی نسبت به زمانی که شما احساس انرژی توسط “جامعه الهام بخش افراد فوق العاده؟”

ما این رویداد را به طور گسترده ای در رهبر تایمز پوشش داده بودیم، بنابراین نیازی نیست تمام شب را به جز این که بگویند دیدن تمام کلمات تبریک و پیام های اهدا شده به گیرندگان واقعا ً در حال حرکت است، را پوشش دهم.

تا وقتي که ما به هم ديگه چيزاي خوب يدک مي زنيم، با هم از اين همه چيز جون سالم به در مي بريم.

مایک مک گینلی مدیر اصلی گروه رسانه ای تایمز است. رسیدن به او در [ایمیل محافظت شده] یا 570-704-3945.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de