توسط JENNA FRYER

ایندیاناپولیس (AP) — اسکات دیکسون ، در حال حاضر به شروع فوق العاده ای به فصل ایندی کار ، به سرعت تنظیم سرعت در روز اول تمرین برای ایندیاناپولیس 500.

پنج بار قهرمان ایندی کار سریع ترین در اولین جلسه چهارشنبه در آماده سازی برای مسابقه یدلایمخیرات اوت 23 بود. Dixon دور 224.047 مایل در ساعت (360.57 کیلوگرم در ساعت) در اطراف ایندیاناپولیس موتور Speedway در جلسه دو ساعته برای جانبازان تبدیل شده است.

“شروع مناسب، فقط تلاش برای گرفتن برخی از هر چند برخی از اقلام است که ما در لیست، دیکسون گفت: “. “تمرین اول، هیچ معنی نیست، فقط تلاش برای گرفتن ماشین راحت در ترافیک و تا کنون که به نظر می رسد بسیار خوب است.”

دیکسون فصل را با سه پیروزی متوالی باز کرد و نیوزیلندی از طریق شش رویداد، رهبر امتیازسری است. او ندر ۵۰۰ یک بار در حرفه اش برنده شده است.

indy 500 به طور سنتی در ماه مه در تعطیلات آخر هفته روز یادبود برگزار شد اما به سه ماه به دلیل همه گیر شدن coronavirus نقل مکان کرد. 104th در حال اجرا از این رویداد کلاسیک خواهد شد بدون تماشاگران برگزار می شود و ایندی کار تنظیم های متعددی را به برنامه تمرین های سنتی ساخته شده است.

زمان تمرین حدود 11 ساعت از سال های قبل کاهش یافته است، که دیکسون گفت: اهمیت افزایش یافته در حال اجرا از طریق چک لیست برای آماده سازی اتومبیل. همچنین اولین دور در ایندی با محافظ کابین خلبان جدید که دیکسون در مسیر سقوط گذشته در طول توسعه آن آزمایش شد.

هوانوردی برای محافظت از سر رانندگان است و در آغاز این فصل برای اولین بار. آن را به طور گسترده ای پس از مسابقه در ماه ژوئیه در آیووا Speedway ستایش شد، زمانی که چندین راننده در تصادفات وحشتناک درگیر بودند.

اولین آزمایش صفحه محافظ ماشینش رخ داد و او را به دیوار فرستاد و تایر در داخل پاهای سرش به تندرست شد. دوم در راه اندازی مجدد سقط شده رخ داد هنگامی که رینوس VeeKay، سر تازه کار از دست رفته توسط اینچ اما از بین بردن دستگاه ایمنی جدید.

دیکسون به این که او برای اولین بار آن را در ایندی آزمایش کرد، به دستگاه تنظیم شده است.

دیکسون گفت: «صفحه ٔ هوا، وقتی برای اولین بار آزمایش ش کردیم، به نظر می رسید که این خودرو کمی متفاوت از لحاظ آیرودینامیکی تأثیر می گذارد» من می گم امروز احساس عادی تر بودن می کرد تفاوت واقعی نیست، بینایی خوب است.”

اولین روز از ایندی 500 آماده سازی با یک تست تازه کار کهنه کار ادامه داد که فرناندو آلونسو و سه بار ایندی 500 برنده Helio Castroneves از طریق بادبان، و همچنین برنامه تازه کار جهت گیری.

روز برنامه ریزی شده بود تا با یک جلسه تمرین باز 150 دقیقه ای به پایان برسه. بن هانلی، وارد رانندگی برای DragonSpeed ایالات متحده آمریکا، قادر به سوار شدن در مسیر در صبح اما امیدوار بود که آماده برای جلسه نهایی روز.

هانلی گفت: «ما در حال حاضر کمی تاخیر داریم اما سعی می کنیم هر کاری را به اندازه توان کارآمد انجام بکنیم» ما نمی خواهیم عجله کنیم و اشتباه کنیم. شنیدن همه ی افراد دیگه در مسیر ناامید کننده است، اما ما صبور یم. من ترجيح ميدم بچه ها وقتشون رو بگيرن و وقتي ما به ريل زديم همه چيز صد در صد ميشه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de