A teenage employee at a children’s theme park near Philadelphia was assaulted after reminding a couple about the requirement to wear a mask over the weekend, authorities said. File photo

مقامات می گن که یک کارمند نوجوان در پارک کودک در نزدیکی فیلادلفیا بعد از یادآوری نیاز به پوشیدن ماسک در آخر هفته مورد حمله قرار گرفت.

عکس فایل

LANGHORNE — یک کارمند نوجوان در پارک تم کودکان در نزدیکی فیلادلفیا پس از یادآوری زن و شوهر در مورد نیاز به پوشیدن ماسک در طول تعطیلات آخر هفته مورد حمله قرار گرفت، مقامات گفت.

یک زن و مرد به کارمند 17 ساله کنجد محل حمله کرد، مدت کوتاهی پس از 5 بعد از ظهر یکشنبه، پلیس در Middletown Township گفت.

کارآگاه ستوان استیو فِرمن گفت کارگر به زن و شوهر در مورد نیاز ماسک در میان همه گیر COVID-19 یادآوری کرده بود. کارمند پس از آن در صورت قبل از دو فرار مشت زده شد، او گفت.

“پولمن” گفت که این کارمند برای درمان جراحات فک و دندانش به مرکز پزشکی سنت مری در میدال تاون برده شده است.

کارآگاهان با شاهدان مصاحبه می کردند و فیلم های نظارتی را مشاهده می کردند اما گفتند مظنونین با پلاک های نیویورک در یک خودرو فرار کردند.

کنجد محل در بیانیه ای گفت که آن را با اجرای قانون همکاری است.

در بیانیه گفته شده است: «ما با خانواده ٔ عضو تیم مصدوممان در ارتباط نزدیک بوده و آرزوی بهبودی کامل و سریع را داریم» “سلامت و ایمنی مهمانان و اعضای تیم ما در اولویت اول ماست و خشونت از هر نوع غیرقابل قبول است و در پارک ما تحمل نمی شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de