برلین (AP) — آلمان وزیر دفاع روز جمعه توصیف خروج برنامه ریزی شده از برخی 12,000 نیروهای آمریکایی از کشور خود را به عنوان “تاسف بار” در حالی که نشان می دهد آن را بر نیاز اروپا به انجام بیشتر برای امنیت خود.

آمریکا دفاع رهبران گفت که ایالات متحده را در مورد 6400 نیروهای اصلی و تغییر مورد 5,600 به کشورهای دیگر در اروپا است. تصمیم برآورده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد تمایل به خروج نیروهای نظامی از آلمان تا حد زیادی به دلیل آنچه که به نظر او شکست خود را به صرف اندازه کافی در دفاع.

این طرح که در آینده نامشخص است به عنوان آن نیاز به حمایت و کمک های مالی از کنگره را در مورد 24,000 نیروهای ایالات متحده در آلمان است.

آلمان وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer با تاکید بر نیاز به کار بیشتر اتحادیه اروپا در پاسخ او اوایل روز جمعه گفت او امیدوار است که برای استفاده در آلمان در زمان تصدی اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری برای کمک به پیشرفت در امنیت و سیاست دفاعی.

“ما در حال نگه داشتن آلمانی و منافع اروپا در نمایش” او در بیانیه ای گفت. “حقیقت این است که یک زندگی خوب در آلمان و اروپا بستگی دارد بیشتر و بیشتر در مورد چگونه ما اطمینان ما امنیت خودمان است.”

او افزود که “تا آنجا که تاسف بار برنامه ای برای خروج نیروهای ایالات متحده نگران هستند” او را دعوت فرمانداران تحت تاثیر قرار آلمانی متحده پس از تعطیلات تابستانی به بحث در مورد چگونه نظامی آلمان می تواند حمایت خود را از مناطق.

دولت آلمان در واکنش تا کنون به تصمیم ایالات متحده شده است محدود. هنوز رولف Muetzenich ارشد رقم در ائتلاف حاکم را junior حزب چپ میانه سوسیال دموکرات پیشنهاد که “تسلیحات ارتباط را مجبور به ارزیابی در یک نور جدید.”

Muetzenich رئیس حزب مجلس گفت: روزانه Sueddeutsche Zeitung که “capriciousness و فشار” نمی تواند “پایه ای برای همکاری با یکدیگر در همکاری است.”

نظرات خود را جلب انتقاد از آنگلا مرکل مرکز-راست ، نماینده مجلس Roderich Kiesewetter گفت: آژانس خبری dpa که “هیچ مناسب و مقرون به صرفه جایگزینی تا کنون” در اروپا برای دفاع ایالات متحده در صنعت محصولات با تکنولوژی بالا. او استدلال کرد که وجود دارد نیز در حال کنترل و توازن در مغلوب ساختن پیشی جستن در آمریکا

یکی دیگر از مجلس Henning Otte گفت: سوسیال دموکرات ها نباید صحبت کردن “بیشتر از خود بیگانگی در داد.”

بخشی از طرح های اعلام شده توسط وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper شامل انتقال ستاد مرکزی ایالات متحده اروپایی فرمان به مونس بلژیک از اشتوتگارت, آلمان . Esper گفت: پنتاگون نیز به دنبال به حرکت ایالات متحده آفریقا فرمان از شهرستان.

آفریقا فرماندهی در بیانیه ای گفت جمعه که آن را “گفته شده است به برنامه ریزی برای حرکت” را آغاز کرده است و انجام این کار هر چند اضافه آن را “به احتمال زیاد چند ماه به منظور توسعه گزینه های در نظر گرفتن مکان و به یک تصمیم گیری.”

آفریقا فرمان تاسیس شد در اشتوتگارت در سال 2008 پس از اینکه قادر به پیدا کردن یک محل در آفریقا گفت: “در نگاه اول گزینه های در جای دیگر در اروپا خواهد شد اما همچنین در نظر گرفتن گزینه های در ایالات متحده” برای خانه جدید خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de