پشت سر هم از عمده ساخت و ساز تجاری منتقل شده Hanover Township, به بزرگترین مالیاتی-پایگاه رشد و موقعیت در میان Luzerne County را 76 شهرداری و تحلیل آخرین county ارزیابی آمار و ارقام نشان می دهد.

این شهرستان را پایه مالیاتی افزایش $128.4 میلیون طی دو سال برای یک جدید در مجموع $795 میلیون, با توجه به مقایسه county ارزیابی ژوئن گواهینامه از سال 2018 و در این سال.

در حالی که بسیاری از ساخت و ساز جدید است که به طور موقت در مالیات بر املاک و مستغلات شکستن برنامه های, شهرستان, مدیر, سام Guesto گفت: شهرداری در حال ساخت یک بنیان قوی برای درآمد آینده مجموعه است.

“شما نیاز به زمین و زیرساخت و مترقی حاکم بر هیئت مدیره مایل به استفاده از ابزار برای جذب کسب و کار. این فرمول و این چیزی است که ما در اینجا” Guesto گفت: همچنین اعتباری قانونگذاران و دیگران برای 90 میلیون دلار جنوب دره پارک وی که در باز کردن دسترسی به سایت.

نویسندگان زیادی به این شهرستان افزایش اخیر بود $61.24 میلیون ارزیابی از یک مرکز توزیع اشغال شده توسط شیکاگو بر اساس ارزش واقعی شرکت — $رقم 55.5 میلیون برای ساختار و 5.7 میلیون دلار برای زمین ارزیابی سوابق نشان می دهد.

متعلق به میسوری بر اساس NorthPoint توسعه بسته های زمین است که در حال حاضر مشمول مالیات در حالی که ساختمان را کامل دریافت مالیات بر املاک و مستغلات بخشش برای هفت سال و جزئی معافیت در سه سال باقی مانده مقامات می گویند.

توسعه دهندگان و مقامات استدلال کرده اند از جمله معافیت های لازم برای جذب شرکت ها در میان رقابت از دیگر مناطق ارائه مشوق. Guesto نیز گفت: شهرداری دریافت جدید درآمد حاصل از مالیات اجازه ساخت و بازرگانی به دست آورده درآمد و مالیات خدمات محلی.

ارزش واقعی یک 21 سال اجاره برای ساختمان, از بین بردن گذشته اشاره کرد نگرانی شرکت حرکت خواهد کرد و پس از آن منقضی می شود Guesto گفت.

Top 10

ارزش واقعی ملک را $61.2 میلیون ارزیابی مکان آن را در ده دسته برای املاک تجاری countywide ارزیابی سوابق نشان می دهد.

نیروگاه هسته ای در سالم شهرستان متعلق به Susquehanna هسته ای, LLC همچنان در سر بسته با یک ارزیابی از $248 میلیون دنبال Mohegan Sun Pocono کازینو پیچیده در دشت های شهرستان در $151.7 میلیون.

همچنین در این لیست:

• وایومینگ Valley Mall, Wilkes-Barre Township $76.1 میلیون

• عرصه Hub پلازا Wilkes-Barre Township $55.74 میلیون

• American Eagle Outfitters مرکز توزیع در Hazle Township $46.1 میلیون

• TJ Maxx مرکز توزیع در پیتستون Township $42.35 میلیون

• Caithness Moxie آزادی تولید ایستگاه سالم Township $42.2 میلیون

• Adidas مرکز توزیع (نیز متعلق به NorthPoint توسعه) Hanover Township $41.5 میلیون

• آمازون مرکز توزیع Hazle شهرستان 40 میلیون دلار

نمای کلی

در مقایسه با دو سال پیش 40 شهرداری اضافه شده ارزیابی ارزش در حالی که 35 با تجربه پایه های مالیاتی کاهش می یابد, تحلیل نشان می دهد.

Jeddo قصبه همان باقی مانده با هیچ ساخت و ساز جدید برای افزایش ارزش و بدون تخریب یا ارزیابی تجدید نظر کاهش به تضعیف پایه.

مقایسه 2019 ساخته شده بود و نه به این دلیل که شهرستان را ارزیابی سیستم را تحت تعمیر بود در ماه ژوئن گذشته به دلیل حمله سایبری.

به طور معمول در کاهش سمت نانتیکوک ساخته شده آن را به بالا رشد گروه در این زمان به دلیل NorthPoint ملک اشغال شده توسط لینکلن نبراسکا مبتنی بر تجارت الکترونیکی شرکت Spreetail.com. جدید ملک مورد بررسی قرار گرفته است در $29.5 میلیون — $1.95 میلیون برای زمین و $27.5 میلیون دلار برای ساختار سوابق نشان می دهد.

به عنوان Hanover Township باید با ارزش واقعی سایت نانتیکوک باید صبر کنید از یک دهه به صورت مجموعه کامل از املاک و مستغلات مالیات بر ساختار بخش است. اما شهر مدیر دانا دیوار گفت: عمدتا محصور در خشکی شهرداری است که با بهره گیری از درآمد روی زمین و مالیات های دیگر در موقت.

این NorthPoint پروژه ها در سابق معدن-زخم زمین است که مشمول مالیات نیست قبل تحت مالکیت غیر انتفاعی زمین و محافظت از آن کار می کرد به اصلاح بازار و سایت ها هر دو دیوار و Guesto گفت.

“این واقعا به ما کمک کرد,” دیوار گفت: Spreetail.com پروژه. “همه چیز به دنبال خوبی در نانتیکوک.”

دردناک و زیان

کینگستون با تجربه بزرگترین ارزیابی از دست دادن بیش از دو سال دوره با $19.6 میلیون کاهش.

شهرداری مدیر پل کیتینگ گفت: ضربه ای که در درجه اول ناشی از یک ارزیابی کاهش اعطا شده به بیمارستان برای اولین بار در کینگستون از طریق ارزیابی چالش است.

در ابتدا ارزیابی در $21.2 میلیون, ارزش, وایومینگ, خیابان ملک بود کاهش به $9.65 میلیون.

“که از دست دادن $17,000 در مالیات بر املاک. که آمار ما” Keating گفت.

اگر چه آن را در زمان Keating گفت که او با اعتماد به نفس شهرداری گزاف گویی خواهد شد و جبران ضرر و زیان با تجاری و مسکونی پروژه های ساخت و ساز در بسیاری خالی و یا از طریق بازسازی ساختارهای موجود.

“وجود دارد کاملا چند پروژه های بالقوه برخی در آغاز فاز” Keating گفت.

غرب پیتستون همچنین در پایان از دست دادن با 2.3 میلیون دالر کاهش در ارزیابی.

قصبه مدیر ساوینو بنیتا نسبت دست به تخریب سیل مستعد خواص و کاهش اعطا شده از طریق تجدید ارزیابی. ساکنان و مقامات شهرداری تحت فشار بوده اند برای levee حفاظت از قصبه ضربه سخت بود رکورد Susquehanna رودخانه و جاری شدن سیل در سال 2011.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de