توسط تیم رینولدز

دریاچه BUENA VISTA, Fla. (AP) — Gregg Popovich مشغول به کار بود در یک ماسک در روز پنج شنبه — هر چند نه در حد معمول نقش — هنگامی که سن آنتونیو اسپرز ساخته شده خود را به داد و بیداد کچ در NBA راه اندازی مجدد در والت دیزنی جهانی.

Popovich بود نه خدمت به عنوان سر مربی تیم برای بازی مقابل میلواکی دیگران. اسپرز خواهد چرخش دستیار مربیان در آن نقش برای scrimmages — Becky Hammon تا به حال این کار پنج شنبه, Mitch جانسون آن را انجام دهد شنبه و هاردی اجرا خواهد شد همه چیز خود را در مرحله آخر سه شنبه. Popovich نشسته بود به سمت چپ خود را کمی پشت این گروه برای نیمه اول نقل مکان کرد و به اولین ردیف صندلی برای شروع نیمه دوم با ماسک خود را هنوز هم در جای خود.

معلوم نیست اگر Popovich خواهد پوشیدن یک ماسک برای تمامیت اسپرز’ زمان در دیزنی. او شده است با پوشیدن ماسک در تمرین با تیم است.

توسط NBA قانون همه مربیان دستیار پشت اولین ردیف صندلی — وجود سه ردیف صندلی در نیمکت مناطق برای بازی در دیزنی به جای آن از حد معمول دو NBA در عرصه — باید یک ماسک. Popovich اصلی صندلی به نظر می رسد مجموعه ای از بین اول و دوم ردیف پس از آن نبود خاصی اگر او با پوشیدن یک ماسک به دلایل ایمنی و یا به سادگی به سازگار با NBA سیاست.

Hammon جانسون و هاردی نمی شد در ماسک.

Popovich مربی تیم بود که صحبت می کرد در این تیم pregame کنفرانس خبری و پس از NBA قوانین با پوشیدن ماسک در آن در دسترس است.

“شما می دانید همه چیز در زندگی ما و در همه زمان ها هستند که غیر منتظره و آنها را به برخورد با” Popovich گفت: صحبت در مورد راه اندازی مجدد میان یک بیماری همه گیر. “این یکی دیگر از آن. بدیهی است که کمی بیشتر چشمگیر کمی خطرناک تر و مخرب. اما وجود دارد فقط یک انتخاب و آن را برای مقابله با آن و رسیدگی به آن می تواند عاقلانه در مورد آن و سعی کنید به بهترین از آن و حرکت بر روی.”

در 71, Popovich است NBA قدیمی ترین فعال سر مربی و دخالت خود را در دیزنی یک بحث نقطه در طول لیگ را تعطیل, به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. مراکز کنترل بیماری ها می گویند کسانی که 65 سال و مسن بیشتر مستعد ابتلا به “بیماری شدید از COVID-19” را افزایش می دهد.

NBA دارای سه سر مربیان هستند که حداقل 65: هوستون Mike D’Antoni و نیواورلئان’ آلوین Gentry هستند ، یک جفت از دستیاران که رسیده اند که سن لس آنجلس لیکرز’ لیونل فلوریس و نیواورلئان’ جف Bzdelik نیست با تیم های مربوطه خود را در دیزنی برای فصل راه اندازی مجدد.

D’Antoni و راکت خود را باز داد و بیداد, برنامه, جمعه, و همه هوستون مربیان خواهد بود در ماسک. D’Antoni گفت که او فکر می کند آن چیزی که حق انجام دهد و امیدوار است آن را به شما نشان می دهد که طرفداران آنها باید آنها را می پوشند.

“اگر من به فریاد زدن کمی بلندتر بنابراین (بازیکنان) را می شنوید من انجام این کار” D’Antoni گفت.

اسپرز دستیار تیم دانکن نیز در دیزنی با بخشی از دلیل به طوری که او می تواند باقی می ماند در سن آنتونیو و کمک به نظارت بر توانبخشی پیشرفت رو به جلو LaMarcus Aldridge — است که برای این فصل را با یک شانه موضوع است.

Hammon به عنوان سر مربی قبل از برنده شدن در یک عنوان با سن آنتونیو تیم در لیگ تابستانی NBA در سال 2015. او شده است اغلب مورد بحث به عنوان یک نامزد قوی و در نهایت تبدیل به NBA اولین زن سر مربی.

“بدیهی است که آنها در حال رشد و فرصت ها” Hammon گفت: بعد از بازی وقتی پرسیده شد که در مورد پر کردن این نقش اگر فقط برای یک روز. “اما در حال حاضر آن را در مورد ما بچه ها. آن را در مورد رشد خود را نه مال من اساسا.”

LEBRON آغاز بکار

LeBron James بازی 16 نیمه اول دقیقه از لس آنجلس لیکرز’ داد و بیداد, درب بازکن, در برابر دالاس در روز پنج شنبه.

جیمز به پایان رسید و با 12 امتیاز پنج کمک و سه پرتاب ریباند. او 4 تا 6 از میدان خود را به پایان شب با انحراف غوطه دادن که تا به حال او را فریاد شادی.

لیکرز’ برنامه ریزی شده بود به حد جیمز و آنتونی دیویس به نیمه اول فقط اجرا می شود. دیویس به حال 12 امتیاز در 15 دقیقه.

GIANNIS’ خطا

دیگران ستاره و حاکم NBA MVP Giannis Antetokounmpo تا به حال پنج نیمه اول خطا را در تیم خود داد و بیداد, درب بازکن, در برابر سن آنتونیو.

اگر این اتفاق افتاده بود در یک بازی واقعی است که می توانست واقعی نادر است. آخرین باری که یک بازیکن تا به حال پنج نیمه اول خطا در یک بازی NBA که شمارش شد Dec. 7, 2013, زمانی که یوتا مایک هریس آن را در برابر ساکرامنتو.

او نمی ارتکاب هر خطا را در نیمه دوم به پایان رسید و با یک بازی-بالا 22 امتیاز در میلواکی را 113-92 برنده شوید.

OLADIPO پخش

ایندیانا ویکتور Oladipo که حکومت خود را به خارج از NBA راه اندازی مجدد به دلیل آسیب دیدگی نگرانی است اما دوباره شروع به پیسرز’ داد و بیداد, درب بازکن, در برابر پورتلند در روز پنج شنبه.

Oladipo شات 3 برای 10 19 دقیقه به ثمر رساند و هشت امتیاز در ایندیانا را 91-88 برنده شوید. پس از آن او گفت که او نیست تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا به بازی زمانی که بازی تعداد دفعات مشاهده شده یا نه.

“خواهیم دید. من بازشناسی هر روز فقط ارزیابی مجدد پس از هر بازی” Oladipo گفت. “هیچ چیز قطعی است. در پایان روز, من فقط خواندن من بدن. خواهیم دید که چگونه من پاسخ بدن بعد از امروز.”

همچنین پشت در طبقه: پورتلند Yll Nurkic دیگر استارت در روز پنج شنبه در این بازی. آن Nurkic اولین NBA live action پس از او بود در 25 مارس 2019. Nurkic بازی در 20 دقیقه, شات 6 و 10 و 14 امتیاز به ثمر رساند.

“در فرصت هایی که او را نگاه خوب” پورتلند مربی تری Stotts گفت.

تریل بلیزرز نیز ژاک کالینز پس از او از دست رفته چند ماه دوره نقاهت بعد از جراحی شانه. او شش امتیاز و چهار ریباند.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de