رودخانه یانگ تسه چین است که طولانی ترین رودخانه آسیا در 3,975 مایل طول دارد. در سطح جهان است و رتبه سوم پس از آفریقای رودخانه نیل و جنوب امریکا رودخانه آمازون. زهکشی حوضه از یانگ تسه طول می کشد تقریبا یک پنجم از چین زمین و کل منطقه است. رودخانه یانگ تسه دلتا به تنهایی حساب برای تقریبا 20 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور.

این رودخانه بیش از 700 شاخه های فرعی. از این “8 حوضه مساحت بیش از 50000 کیلومتر مربع (19,305 sq mi) و 5 به طول بیش از 1000 کیلومتر (621 کیلومتر). این شاخه با بیشترین رواناب است Minjiang رودخانه. این انشعاب با بزرگترین حوضه است Jialing رودخانه. شاخه های فرعی با طولانی ترین طول Hanjiang رودخانه و Ya-ریه رودخانه” با توجه به, سفر به چین, راهنمای. در هنگام مراجعه به چین سفر در امتداد رودخانه یانگ تسه است که یک تجربه فوق العاده. در اینجا لیست مختصری از آنچه شما می توانید انجام دهید وجود دارد.

چه برای دیدن

سه دره

این Qutang, Wu و Xiling دره در مجموع به نام “سه دره” و زیبا ترین از همه دره در رودخانه یانگ تسه. این دلربا, مناظر مسحور می بینید در حالی که سفر از طریق رودخانه قطعا هیجان شما به هسته. این دره واقع شده بین کیوان و چونگکینگ. زمان ایده آل برای سفر است بین ماه های مارس و آوریل و یا از سپتامبر تا نوامبر است. زیبا ترین در میان سه است که گفته می شود وو تنگه است که شما را به مناظر شگرف از دوازده قله Wushan. برخی از مناطق نیز ارائه, طناب از ارتفاع بپرم.

(Image: Tan Wei Liang Byorn via wikimedia CC BY-SA 3.0)

Qutang تنگه یکی از سه دره که رودخانه یانگ تسه از طریق جریان است. (تصویر: Tan Wei لیانگ Byorn از طریق ویکیمدیا CC BY 3.0)

سد سه دره

این بزرگترین هیدرولیک سد در جهان است. آن را ایجاد یک 370 مایل طولانی مخزن پس از اتمام. این سد همچنین دارای سابقه سنگین ترین اسکلت بتنی در 144 میلیارد تن به عنوان به خوبی به عنوان مسکن قوی ترین ایستگاه برق در جهان با ظرفیت نصب شده از 22,500 مگاوات است. اگر شما کسی است که شگفتی در مهندسی انسان نزد توانا این سد مطمئن است به دست کشیدن جوراب خود را خاموش. بازدید کنندگان مجاز بین ساعت 8 صبح و 5:30 p. m.

Shennong جریان

واقع بین Xiling تنگه و وو تنگه های Shennong جریان محبوب گشت سایت در میان گردشگران به لطف چشم انداز طبیعی و فضای آرام. یکی از محبوب ترین مکان برای بازدید طوطی تنگه که در آن شما می توانید سوار یک قایق در حالی که احاطه شده توسط کوه های پوشیده از گل. در طول بهار و کوهها معمولا تحت پوشش در گل داوودی در حالی که در حال گل دیده می شود در پاییز.

(Image: F.D. Richards via flickr CC BY-SA 2.0)

یک گشت همراه Shennong جریان شما را از طریق طوطی تنگه که در آن شما خواهید بود توسط کوه ها احاطه شده تحت پوشش در گل. (تصویر: F. D. ریچاردز از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

Shibaozhai بتکده

این یک چوبی بتکده ساخته شده است که در صورت صخره از Shibaozhai. در 183 فوت قد این بتکده دارای 12 لایه شده است و به عنوان بزرگترین ساختار چوبی در جهان است که با استفاده از عبور از براکت نوع ساخت و ساز. این برای اولین بار ساخته شده در دوران سلسله چینگ (1644-1912) با 9 لایه. 3 لایه های بالا اضافه شد در سال 1956 طی یک پروژه تعمیر. کانال دیسکاوری طبقه بندی شده آن را به عنوان یکی از “بالا 7 شگفتی در چین است.”

سفر به رودخانه

به سفر رودخانه یانگ تسه بار اول شما نیاز به رسیدن به فرودگاه ییچانگ یا چونگکینگ. از اینجا, شما می توانید کتاب قایق سواری و گذراندن چندین روز گشت زنی از طریق رودخانه. به یاد داشته باشید که تنها مواد غذایی شما خواهد شد غذا خوردن در گردش خواهد بود که در دسترس است بر روی قایق. بنابراین صحبت کردن با آنها و بررسی طبخ به مطمئن شوید که آن را منطبق و کام خود را. شما همچنین نیاز به برحذر بودن از pickpockets کروز قایق.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

جذاب Orchid جزیره (Lanyu) در تایوان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de