D’s Diner on East Main Street in Wilkes-Barre reopened for business on Monday. The owners posted this picture on Facebook. From left: Danielle and Steve Simko; and Dan and Denise DeMellier.

D کسی که شام میخورد در شرق خیابان اصلی در Wilkes-Barre بازگشایی برای کسب و کار در روز دوشنبه. صاحبان ارسال شده این تصویر در Facebook. از سمت چپ: Danielle و استیو اسماعیل; و دن و دنیس DeMellier.

<p>Dagwood’s Deli & Subs on Market Street in Kingston, seen here, is for sale according to a listing with Lewith & Freeman Real Estate.</p> <p>Bill O’Boyle | Times Leader</p>

Jinxy را Deli & Subs در بازار و خیابان در کینگستون دیده می شود در اینجا برای فروش با توجه به یک لیست با Lewith & Freeman املاک و مستغلات.

لایحه O’Boyle | زمان رهبر

در حالی که محبوب کسی که شام میخورد بازگشایی دوشنبه در معدن میلز صاحبان دیگر مشغول دلی در کینگستون به دنبال به فروش کسب و کار خود را.

D کسی که شام میخورد در شرق خیابان اصلی در سراسر از Mohegan Sun Pocono کازینو بازگشایی درهای خود را دوشنبه ساعت 7 صبح و مشتریان بازگشت نیز هست.

“این یک جریان ثابت” گفت: مالک دن DeMellier. “ما فقط می توانیم صندلی 25 درصد از ظرفیت درون ما قرار داده شده یک چادر بزرگ در خارج از رسیدگی به بیش از جریان مشتریان است.”

در سراسر رودخانه Susquehanna در بازار و خیابان در کینگستون Jinxy را Deli & Subs در بازار و خیابان است برای فروش. با توجه به یک لیست با Lewith & Freeman, املاک و مستغلات, Jinxy درخواست قیمت 450.000 دلار است.

تماس به برایان فرانکلین که صاحب کسب و کار با همسر خود بودند و بلافاصله بازگشت. Jinxy را بسته است این هفته برای تعطیلات و بازگشایی در دوشنبه, جولای 27.

در د را, کسی که شام میخورد دن و دنیس DeMellier از دشت های شهرستان و استیو و دانیل اسماعیل از Laflin هستند صاحبان. دنیس DeMellier و دانیل اسماعیل خواهران دوقلو هستند.

دن DeMellier گفت: D کسی که شام میخورد باز خواهد شد در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. کسی که شام میخورد بسته مارس 18 با توجه به همه گیر.

در مه 27, کسی که شام میخورد تخریب شد که دستگاه های خودپرداز کشیده بود و از ساختمان فوق العاده ورودی.

“ما خوشحال به بازگشت” DeMellier گفت.

D کسی که شام میخورد – قبلا ادی محل — شده بود به طور کامل بازسازی هنگامی که آن را foirs باز با کاشی و فرش جدید سقف, نورپردازی, سقف جدید یک رنگ و یک اتاق بازی برای بچه ها.

“ما هنوز وعده های غذایی خانه پخته,” DeMellier گفت: زمانی که این رستوران برای اولین بار افتتاح شد. “ما بسیاری از همان (منو) موارد از قبل و ما اضافه شده اند یک چند از خود ما است.”

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de